Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

DżejnRołs
Dziewczyny, dzięki za słowa. Nastawiłam się i poukładałam sobie to w głowie. Lepiej tak, niż bym miała leżeć przez całą ciążę, albo z dzieckiem coś nie tak.
Powiem wam jeszcze, że po tych dwóch dniach niepewności ulżyło mi..

Jesteś mądrą kobietą. Zawsze to przykre bardzo i jeśli chcesz się wygadać, to wal...

Moja chrzestna (położna) przy pierwszej ciąży mi powiedziała "Jolka, natura wie co robi, lepiej płakać chwilę niż potem całe życie".

Jeszcze kiedyś się uda :*

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Ja mimo że się nie udzielam (jestem na urlopie) to wchodzę czytać co tam u was słychać. Czasami muszę przeczytać 20 stron :D

DżejnRołs przykro mi :( ale jesteś bardzo dzielna kobietka.

U mnie narazie wsztstko dobrze. Rodzice zachwyceni. Mdłości mam dużo mniejsze a jak występują to muszę je zajesc bo zazwyczaj głód powoduje u mnie mdłości. Jestem rozpieszczana przez mamę i teściowa (obie są kochane) wymyślają mi bułeczki z jagodami, naleśniki, zupki a ja wyciągam :D jak narazie 1kg + :) też mam cudowna akurat jesteśmy razem u rodziców ona ma 5 miesięcznego synka to dużo pomagam a w zamian dostaje pyszne soczki z wyciskarki. Mam nadzieję że nie wrócę z urlopu +5kg hehe :D

16ud43r8z4z8l0ej.png

Odnośnik do komentarza

Olcik00
Dawno się tak nie denerwowałam jak przed wizytą :p

Raczej to normalny odruch. :) ja też tak mam. Ty masz o tyle dobrze ze wizytę z rana. A ja zwykle popołudniu więc cały dzień przeżywam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

hej mamcie.
A więc tak na usg na razie nic nie widać :(
jest parę opcji. Ciąża się nie rozwija tzn kosmówka i dlatego nic nie widać i jak bym dostała okresu to samoistnie się wszystko oczyści. Następna opcja ciąża poza maciczna ale tu lekarz powiedział że może 1% daje że tak może być, ostatnia opcja ciąża jest jeszcze za wczesna by wyszło coś na usg, bo mam nieregularny okres plus długie cykle, i jak tak rozmawiałam z nim że kochaliśmy się tak mniej więcej koło 9-10 lipiec więc jak doszło wtedy do zapłodnienia to mam wcale nie patrzyć na termin od 1 dnia ostatniej miesiączki bo ona była 12 czerwca . Mam zrobić bete i za dwa dni powtórzyć zobaczyć czy się zwiększa. bo wczoraj zrobiłam test ciążowy i są dwie kreski, jak beta będzie przyrastać to zrobić uzg za 2 tygodnie - więc już poczekam na wizytę którą mam za 3 tygodnie i zobaczymy co wtedy wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość lubie_kawe

Olcik pięknie! serdeczne gratulacje!!! :D a dolegliwości odczuwasz ze zdwojoną siłą? :D

Dżejn a Tobie bardzo bardzo współczuję i jednocześnie podziwiam, bo jesteś cholernie silną babką. Trzymam kciuki, aby wszystko się ułożyło. Zresztą co ja piszę - na pewno tak będzie!

Odnośnik do komentarza

olcik o ja cię. Ale super macie. Dwa szczęścia naraz. To nic innego nie zostaje tylko zdrówka życzyć. I rozwijaj ie się :D ale radość.

dżejnRołs zatem czekamy na wieści o kolejnej ciąży. Mam nadzieję że nam się pochwalisz. Zdrówka życzę. A kiedy wychodzisz do domu?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...