Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Rany A mi się dzisiaj śniło że po prostu zapomniałam iść do pracy. Szefowa zadzwoniła po 9 gdzie ja jestem A ja zdziwiona o co jej chodzi. Dobrze że to tylko sen był.
Od poniedziałku do pracy wracam i chyba jakiś stres dziwny mnie ogarnął. Teraz to wstaję sobie o 8 albo i 9, w dzień robie ze 4 drzemki. No 3 to zawsze muszą być.

dżejnrołs odezwij się kochana. Mam nadzieję że krwawienie się uspokoiło

💙💙💙 Dawid 06.03.2009 💙💙💙

❤❤❤ Oliwia 28.02.2020 ❤❤❤

Odnośnik do komentarza

To permanentne zmęczenie jest okropne. Wracam z pracy i idę spać. Dobrze,że mam zaraz obok teściów i jak mojego w domu nie ma to ktoś i tak weźmie małego na spaceru żebym mogła się zdrzemnąć. Ale teraz bardziej meczy mnie żołądek. Nie wiem dlaczego tak jest (mam to tylko w dni pracujące), że jak się budzę to mnie strasznie żołądek boli. Ale to tak ,że się wyprostować nie mogę. Przechodzi dopiero po kawie i śniadaniu. Ale za to w weekendy tego nie ma! Kolejny powód żeby w końcu iść na L4 i zacząć się wysypiac. ;)

Obiecuję sobie,że jak już będę na zwolnieniu to zacznę się uczyć do egzaminu na doradcę podatkowego. Taaa ciekawe czy chociaż pół kartki przeczytam :p

Odnośnik do komentarza

dżejnRołs trzymamy kciuki i daj znać co i jak.

magalena3 czuje się nawet nawet. Chociaż wczoraj na wieczór bardzo bolał mnie brzuch jak na okres i nie mogłam sobie miejsca znaleźć. Z objawów to zaczęły mi strasznie włosy wypadać , cycki bolą jak nie wiem co :P ale wczoraj już było lepiej na wieczór z nimi ... no te bóle jak na okres są, a i teraz jak gdzieś chodzę na spacery to wszystko mi śmierdzi :P hi hi puki co mdłości nie mam ale przy pierwszej ciąży w ogóle tego nie miałam :) ... a i zapomniałam spałabym cały czas :P
Wizytę na nfz mam dopiero 21 sierpnia i stwierdziłam, że do tego czasu nie wytrzymam i dziś idę prywatnie... po przejściach z pierwszą ciążą teraz mam stracha ale to jeszcze chyba siedzi w psychice....

Odnośnik do komentarza

~KajaM
Jollyg a masz taką pracę że możesz się zdrzemnąć ? Słabo by było jakbym zasnęła przy kliencie :D

Nie mam bezpośredniego kontaktu z klientem.
W biurze projektowym pracuję. Nie mam możliwości kimnąć, ale jak widać udało mi się hahaha.

DżejnRołs
Hej dziewczyny. Dziękuję za wsparcie i dobre słowa. Szczerze? To nie wiem nic. Zero informacji, zero ruchów. Daje im jeszcze chwilę czasu i idę się dowiedzieć cokolwiek bo człowieka zaraz coś trafi.

Czekamy na wieści jak i Ty, ale nie szalej. Nawet jak się leje, to jeszcze nie przesądza niczego :)

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Olcik ja badalam na początku progesteron i byl 16 a po dwóch dniach 19. Potem już nie badalam. Gin stwierdził że jest ok i nie biorę nic typu duphaston czy luteina.

Dziewczyny cieszę się z każdej Waszej dobrej wiadomości że ciąża jest prawidłowa i zdrowo się rozwija.
Przeżywam też każde plamienie czy poronienie. Jakaś placzliwa się zrobiłam. Obyśmy w tym składzie albo i większym dotrwaly do szczęśliwych rozwiązań :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Mam litanię zleconych badań, nie wiem czy progesteron też, ale jeszcze nie robię, bo wizyta 13... a jeszcze wszystko może się wydarzyć.
Cały czas mam plamienia, ale luteinę se wtykam i zobaczymy jak to będzie.
Zlecone mam:
TSH / hTSH
Toksoplazmoza IgM / Toxoplasmosis IgM
Toksoplazmoza IgG / Toxoplasmosis IgG
Serologia kiły podstawowa (VDRL lub USR lub anty TP) dawniej WR
Różyczka IgM / Rubella IgM
Różyczka IgG / Rubella IgG
Morfologia + płytki + rozmaz automatyczny
Mocz - badanie ogólne
HIV I / HIV II
HCV Ab / przeciwciała
Grupa krwi - AB0, Rh, p/ciała przeglądowe
Glukoza / Glucose - na czczo po 1 h i po 2h
USG piersi

t6njl4p.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/pymjr9z.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/och3e7p.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny !!! Ale się rozpisalyscie :) ja dzisiaj sobie pospalam - synek wstał o 7.40 i spał cała noc wiec luksus :) w Szwajcarii święto narodowe wiec wszyscy maja wolne - pięknie pogoda jest wiec po południu ruszamy na basen . Rano ogarnelam dom ale masakra tak ciężko mi szło a to dopiero 8 tydz.Co do apetyty to u mnie tez masakra co 2-3h ogarnia mnie taki głód ze hoho - z młodym w ciąży tak nie miałam .
Dzejn współczuje i trzymam mocno kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło !!! Ściskam Cię mocno !

Odnośnik do komentarza

Polaaa zazdraszczam Ci :D we Wrocławiu pochmurno a i tak do wieczora w robocie więc lipa :D jeszcze 4 minuty i następny klient ... No cóż nie może być za dobrze :D
DzejnRołs dalej wszystkie o Tobie myślimy :).
Jezu z tą płaczliwościa to jest dramat. Wczoraj chciało mi się płakać jak mąż mnie obudził ( nie sądził że śpię bo ledwo się do poduszki przyłożyłam :D)

Odnośnik do komentarza

Witajcie,
Ja również mam termin na marzec. Pierwsza ciąża i milion wątpliwości. Za mną trzy wizyty już, jedna niestety wymuszona, bo pojawiło się plamienie i trochę się wystraszyłam.
Mam nadzieję jednak, że wszystko będzie ok.
Czy któraś z Was miała ten problem? Nie dopytałam, ile może ono trwać... A to już 3 dzień. Jest ono bardzo skąpe, ale jednak martwi.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...