Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny! Niby nic mnie nie boli ale jakos tak czuję się na okres. Caly czas mam wrazenie, ze zaraz go dostanę. Jakos mnie tak w zoladku ściska. Wiec nie mam wielkich nadziei, zwlaszcza, ze nie mam chyba tez zbytnio podwyzszonej temperatury, choc sie przekonalam, ze te pomiary sa mocno niedokladne.
Karolcia192 milego starania :)
Mika, u mnie tez 31 :) trzymam kciuki! Jestes juz po terminie spodziewanej?
Poziomka, ja sie staram o tym nie gadać z moim, zeby choć jedno zz nas zachowało zdrowe podejście xD

Odnośnik do komentarza

PannaEm
Dzięki dziewczyny! Niby nic mnie nie boli ale jakos tak czuję się na okres. Caly czas mam wrazenie, ze zaraz go dostanę. Jakos mnie tak w zoladku ściska. Wiec nie mam wielkich nadziei, zwlaszcza, ze nie mam chyba tez zbytnio podwyzszonej temperatury, choc sie przekonalam, ze te pomiary sa mocno niedokladne.
Karolcia192 milego starania :)
Mika, u mnie tez 31 :) trzymam kciuki! Jestes juz po terminie spodziewanej?
Poziomka, ja sie staram o tym nie gadać z moim, zeby choć jedno zz nas zachowało zdrowe podejście xD

Miałam mieć wczoraj wiec teoretycznie się spóźnia :) zobaczymy
Póki co grypa mnie rozkłada a w sobotę nasz dzień

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

PannaEm pAleksandra trzymam za was kciuki
mika zdrowiej szybko, żebyś w sobotę była w pełni sił. Życzę wam, żeby to był wasz wymarzony piękny dzień, a na nowej drodze życia wielu cudownych chwil i przede wszystkim miłości ❤❤❤

Poziomka to trzymam kciuki za efekty tych starań;)

Karolcia zazdroszczę Ci takich krótkich @, u mnie zawsze trwają 7 dni, dziś 8 dc i nadal plamie.
Kasie okres mógł być skąpy, bo może endometrium w poprzednim cyklu nie było zbyt grube, ale jeśli to Cię uspokoi, zrób test. A te objawy to nie będą skutki uboczne clo?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Trzymać e w napięciu. Przepraszam za moje nieobecności ale z rana i późnym wieczorem. Jestem "wolna".
Jeszcze mi się przyvhorowalo. Jestem na antybiotyku. Który zbawienie już działa od wczoraj. Nie bolą już mnie oskrzela j katar nie leci jak z kranu. Dawno chora nie byłam.
Z racji że się dziś wyspałam to i werwy więcej miałam. Cora teraz znowu płaczę ale dlatego że nie chce do domu iść :D

Trzymam kciuki aby te wszystkie plamienia i objawy były jednak na @.

mika zdrówka życzę przede wszystkim oby cię nic nie rozłożyło a sobota była twoim wymarzonym dniem. Pogodę już zamowiliscie? :D oby było słonecznie. No i tego potomka wam życzę. :D pisze już życzenia bo nie obiecuje ze się do soboty odezwę.
Pozdrawiam wszystkich i ściskam mocno. Ale buziak ów nie przesyłam aby nie zarażać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziekuje wam kochane za życzenia i miłe słowa :)
Biorę polopirynę S na noc a w dzień nurofen zatoki. Pije mleko z miodem i jem czosnek. Może będzie ok do soboty. Oby
Pogoda ma być bo 19 stopni i bez opadów a to najważniejsze. Normalnie nie brałabym tabletek bo zawsze jest szansa na ciąże ale tym razem nie miałam wyjścia bo ślub wiec muszę szybko dojsc do siebie.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

A ja w piątek 13ego tam witam. Nareszcie są grube krechy i mam zamiar przestać się stresować. Musi być dobrze.
Mika Kochana życzę Wam wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia! Miłości, dzieci, radości i wzajemnego zrozumienia. 3mam kciuki podwójnie za sobotę!
Kochane cierpliwośc i nadzieja jest najważniejsza. Dziękuję że jesteście i bylyscie że mną :) 3mam kciuki za Was z całych sił!

monthly_2019_09/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_78167.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Czarna, wszystko będzie dobrze. A kreski przepiękne.
Mika ja również życzę wszystkiego co najlepsze na nowej drodze :-)
A ja dziś zrobiłam test i znowu I a @ nadal nie ma... Powinna być we środę a dziś piątek i ani widu ani slychu. Na teście nawet cienia nie było.
Dopada mnie zwątpienie już w to że jednak kiedykolwiek się uda... No ale na razie czekam na cokolwiek.
Miłego piątku 13go :D

Odnośnik do komentarza

Czarna kreski piękne.
Annula01 to jest najgorsze właśnie testy nie wychodzą a @ nie przychodzi. Ja taka stresówkę miałam ostatnio. Wiem jak się możesz czuć. Kiedyś się nam uda. Mój mąż się śmieje że wtedy jak uznamy "a trudno, widocznie nam nie dane jest kolejne maleństwo" ale seks bez zabezpieczenia zostanie :D

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Kupiłam wczoraj test i... nie zrobiłam, raz że mąż mi nie pozwolił a dwa, że trochę mi się poprawiło popołudniu. Tak, sobie własnie zaczęłam tłumaczyć, ze to mogą być uboczne skutki CLO i dodatkowo ze to z nerwów, bo ostatnio u mnie trochę stresów. Zrobiłam za to test owu i wyszły dwie krechy ale nie tak by uznać go za pozytywny (może przez furaginę?) a dzisiaj czuje owulkę, tak samo jak w zeszłym miesiącu po CLO w połowie cyklu jajniki mnie bolą, wczoraj było serduszkowanie wiec zobaczymy czy coś z tego będzie.
Mika oby to był najpiękniejszy dzień Twojego życia i złożył się z wiadomością o dwóch kreskach.
Dziewczynom co czekają na @ oby nie przyszła a testy wreszcie coś pokazały, ja zawsze pod koniec cyklu nie mogę sobie miejsca znaleźć i roznosi mnie, żeby tylko czas "przyspieszyć"

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

pAleksandra tulę mocno :* Wiem, że to głupie pocieszenie, ale to dopiero pierwszy cykl. Poczekaj na koniec @ i działajcie. Na pewno się uda :)
Mika wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :* Ślub jest stresujący, ale to będą jedne z najpiękniejszych chwil w Twoim życiu :) Życzę jutro rano dwóch kreseczek. Jaki to byłby cudowny prezent! :D
Kasie owocnych starań. Może to głupie, ale z córką zaszłam po alkoholu i byłam totalnie wyluzowana. Dzisiaj piąteczek to można szaleć :D
Czaarna122 to teraz na spokojnie ciesz się ciążą i nie stresuj. Nie czytaj głupich forów hihi ;P

Ja też nie mam okresu jeszcze. Dzisiaj 31dc. Nawet plamień nie mam. Nic. Tylko trochę śluzu przeźroczystego. Piersi mam obolałe. Czuję zapachy, ale nie wiem czy to sobie wmawiam czy nie. Jak ma przyjść okres to niech przychodzi, bo mi starania opóźnia.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Miałam dostać 5. 09. Nie dostałam wiec 8 zrobiłam test. Wyszły 2 kreski. Wiem że szybko ale bardzo czekam na to dziecko. W środę poszłam do gin zobaczyć co powie. Bo pracę mam ciężka i dużo podnosić muszę. Gin powiedziała że wszystko wskazuje na to że jestem w ciąży ok 5 tydz. Ale że mam przyjść w przyszłym tyg jeszcze raz to zleci badania. No a dzisiaj okres..... Jadę na 14 do innej lekarki. Zobaczę co mi powie bo nawet nie wiem czy od razu mogę się starać dalej...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...