Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

magalena3
Domary to świetnie że ciągle działacie. Ale trzymam kciuki aby te piersi były dobrym zwiastunem i ta drożność już nie była potrzebna. :)

Ja mam wrażenie że ta jedna luteina co wzięłam mogła zablokować owu i nie będzie już jej. Ale trudno. Teraz ważne aby wszystko na spokojnie było. Chociaż żyje już wyjazdem na koniec miesiąca więc nie dopuszczam innych myśli do głowy :d

Miłego dzionka życzę.

Magalena3 moim zdaniem, jak testy w okolicy 14,15dc miały ciemniejsza kreskę niż te robione teraz to owulacja mogła jednak już być. Ja bym zbadała ten progesteron np. 8 dni od 14dc, nawet jeśli miałabyś w tym cyklu powtórzyć jeszcze raz badanie. A jaka była dawka tej luteiny?

Dobrze, że żyjesz wyjazdem, bo to dogoni myśli od tych rozterek "cyklowych" ;)

DoMaRy jak piersi bolą to super znak bo progesteron robi swoje. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Hej to jest mój 3 cykl z CLO i 3 maja robiłam test i 1 kreska :( dziś byłam na wizycie u ginekologa bo dalej nie mam @ a dziś jest 33dc a zawsze mam regularne co 28 dni .Zrobiła usg i nie jest pewna czy była owulacja a endometrium jest słabe bo ma 11 mm.Powiedziała,że jak dostanę @ to mam do niej zadzwonić i umówi mnie na wizytę zaraz po @ żeby zobaczyć jak wyglądają jajniki i może mi przepisze zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Może kolejny cykl będzie szczęśliwy

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza

Bibs dawka była 50. Więc nie duża ale jak mi gin kazał brać 3 dziennie to wtedy było dużo i może dlatego te cykle mam takie rozjechane. Ale jak już owu była około 14dc to 12 i 15 były przytulanki to może i coś są szanse. Ale narazie mam dużą ochotę na nie więc przyjemności więcej jak nie trzeba myśleć o zakończeniu. :)ale jak 14dc był we środę to w czwartek dumalam że będzie 8dni to w piątek albo sobotę mogę zrobić progesteron. Tak dla sprawdzenia.

Muszę zadzwonić do przychodni bo nie pamiętam na którą mam godzinę tego 13tego.:D i ciekawe czy już wyniki biopsji...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Aniajg fajnie że Pani konkretną i nie dała dużo nadziei. A jak coś zaskoczyło to będzie miła niespodzianka. Trzymam kciuki aby jednak już nie przylazla. A jak ma przyjść to jak najszybciej.

Mika a może cykl będzie szczęśliwy. Dużo tu tych naszych zaciazonych które miały cykl spisane na straty.
A testy owu ja mam jeszcze 4 to dziś zrobię jak będzie bladzioch to 3 się zostaną na następny cykl. Ale już nie będę kupować następnych. Termometr też miałam kupić a nie kupiłam.

Bzyk jak tam półpasiec daj się okiełznać i przechodzi. Jak się czujesz?

Czarna a ty gdzie się podziewasz?
I Goosia.? Gdzie wy jesteście, gdzie?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

[quote="magalena3"]Aniajg fajnie że Pani konkretną i nie dała dużo nadziei. A jak coś zaskoczyło to będzie miła niespodzianka. Trzymam kciuki aby jednak już nie przylazla. A jak ma przyjść to jak najszybciej.

Mika a może cykl będzie szczęśliwy. Dużo tu tych naszych zaciazonych które miały cykl spisane na straty.
A testy owu ja mam jeszcze 4 to dziś zrobię jak będzie bladzioch to 3 się zostaną na następny cykl. Ale już nie będę kupować następnych. Termometr też miałam kupić a nie kupiłam.

Bzyk jak tam półpasiec daj się okiełznać i przechodzi. Jak się czujesz?

Czarna a ty gdzie się podziewasz?
I Goosia.? Gdzie wy jesteście, gdzie? [/

Bardzo bym tego chciała ale nie chce się nastawiać na nic. Wczoraj test owu ujemny wiec nie ma co.. póki co czekamy

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74661.jpg

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Mika tym testem owu się nie sugeruj bo nie wszystkim wychodził pozytywny. A w ciąży są. Więc to tak samo jak z tym testem z soda albo proszkiem do pieczenia.
Co ma być to będzie pomyśl o czymś innym. Zajmij głowę. Bo naprawdę można oszalec.

Ja tam mam wyjazd i szaleje na jego punkcie a i ta moja kuzynka w ciąży więc cieszę się ich szczęściem. A wogole to jak coś nie wie to do mnie pisze i dzwoni więc czuje w sobie taką jakby dumę że może ona na mnie liczyć. No wiecie o co chodzi. Ja dla niej jak starsza siostra bo 6 lat różnicy między nami ale zawsze miałyśmy dobry kontakt nawet jak ja nastolatka a ona dziecko. Mimo buntu nastoletnie go itp. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Mika tym testem owu się nie sugeruj bo nie wszystkim wychodził pozytywny. A w ciąży są. Więc to tak samo jak z tym testem z soda albo proszkiem do pieczenia.
Co ma być to będzie pomyśl o czymś innym. Zajmij głowę. Bo naprawdę można oszalec.

Ja tam mam wyjazd i szaleje na jego punkcie a i ta moja kuzynka w ciąży więc cieszę się ich szczęściem. A wogole to jak coś nie wie to do mnie pisze i dzwoni więc czuje w sobie taką jakby dumę że może ona na mnie liczyć. No wiecie o co chodzi. Ja dla niej jak starsza siostra bo 6 lat różnicy między nami ale zawsze miałyśmy dobry kontakt nawet jak ja nastolatka a ona dziecko. Mimo buntu nastoletnie go itp. :D

Jasne czekam dzielnie ;) co ma być to będzie i tyle ;)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

magalena3
Bibs dawka była 50. Więc nie duża ale jak mi gin kazał brać 3 dziennie to wtedy było dużo i może dlatego te cykle mam takie rozjechane. Ale jak już owu była około 14dc to 12 i 15 były przytulanki to może i coś są szanse. Ale narazie mam dużą ochotę na nie więc przyjemności więcej jak nie trzeba myśleć o zakończeniu. :)ale jak 14dc był we środę to w czwartek dumalam że będzie 8dni to w piątek albo sobotę mogę zrobić progesteron. Tak dla sprawdzenia.

Muszę zadzwonić do przychodni bo nie pamiętam na którą mam godzinę tego 13tego.:D i ciekawe czy już wyniki biopsji...

No i prawidłowo :D
Jak będziesz znała wyniki to napisz co wyszło.

No właśnie ciekawe co u innych dziewczyn, które ostatnio jakoś się nie odzywaj...

Odnośnik do komentarza

Nacia93
???

No może i na tym coś widać ale to rozmazane a więc napewno nie typowa kreska. Jeszcze jedno pytanie jakiej firmy kupujesz testy? I czemu tej bety nie możesz zrobić?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny :))
Bibs fajnie ze jeszcze w dwupaku chodzisz bo zawsze to lepiej :) a juz jakos funkcjonujesz czy nadal wiecej lezysz ??

magalena fajnie ze jedziecie sobie na wypad i glowa zajeta przygotowaniami to mniej myslenia i szybciej druga czesc cyklu zleci. czytasz w moich myslach bo tez sie zastanawialam gdzie gooosia, czarna, scandi i reszta, ktora tu z nami cierpliwie czeka :))

mika teraz to juz szkoda testow i tylko czekac na termin @, oby wredota nie przychodzila juz

Nacia przykro mi ja tez nic nie widze, ale poki @ nie ma to zawsze jest szansa wiec czekaj cierpliwie do wizyty :)

zaneta a czy ty nie masz jakis zawirowan hormonalnych ze tak plamisz??? mnie lekarz powiedzial ze jakby cos takiego sie dzialo to znaczy ze trzeba hormony sprawdzic. 3mam kciuki bo moze to ze nie masz @ to dobry objaw :))

aniajg2 trzeba wierzyc ze przyjdzie ten szczesliwy cykl no bo ilez mozna czekac :) jak jestes pod okiem lekarza to jest dobrze

a u mnie narazie oczekiwanie, wzielam sie za cwiczenia bo nie ma to jak ruch na poprawe humoru :)) u mnie wczoraj mokro jak w owu ale wiadomo ze w tym miesiacu jest wszystko bardzo na luuuzie, ale natury nie oszukasz i trzeba to wykorzystac :)
ponawiam wolanie gdzie gooosia, czarna, scandi, patka !! hop hop

Odnośnik do komentarza

Nacia i ja myślę se jeśli widzisz wciąż taka słaba kreskę której my tu nie widzimy, to pewnie ciąża biochemiczns, kreska powinna być coraz ciemniejsza.
Maszkaron ja jakieś trzy cykle przed ciąża tak sobie plamilam i przed okresem najpierw plamilam a potem silne skurcze i skrzepy wylatywaly, no i też poszłam do ginki jak już mnie macica zaczęła boleć i o wie se coś się z hormonami dzieje ewidentnie, no to mi zapisała co zrobić w następnym cyklu, oczywiscie nie zrobiłam bo e tym cyklu byłam już w ciazy. No więc nie wiem czy to coś z hormonami się działo czy nie, ale owu mi się o 5 dni w tym ostatnim cyklu przesunela bo o tyle ciąża młodsza, a progesteron i prolaktyna były w normie. Więc nie mam pojęcia skąd te plamienia były.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Maszkaron
czesc dziewczyny :))
Bibs fajnie ze jeszcze w dwupaku chodzisz bo zawsze to lepiej :) a juz jakos funkcjonujesz czy nadal wiecej lezysz ??

Miałam się oszczedzac do następnej wizyty czyli do jutra. Więc pojutrze mogę juz więcej chodzić to może coś się rozwinie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...