Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Pena no właśnie wiem że nie blokuje tylko pytanie kiedy wziąść. A ty kiedy masz owulke że od 16dc masz brać?

Patka z tymi Tulipanami to nigdy nie wiadomo. Ale może nie wykopu ich bo mogą odbic. Ja kiedys też Wsadzilam przed zimą i dwa lata nic nie wy hodzilo na trzeci rok wyszły i rosły chyba 3 lata z rzędu aż nornica nie ppgryzla. Albo inny szkodnik.

Ja muszę jeszcze sałatę i szpinak wsadzić bo zapomniałam ale to szybko urośnie :D

Patka a z tym wyjściem to nie wiadomo właśnie. Ja bym poszła koło domu porządku robić ale zimno 7 stopni i córka nie chce się bawić bo jej zimno :D no i wysprzatalam cały dom. Na obiad wymyślili paluszki rybne to roboty nie ma co gotować i już swiruje a miałam nie myśleć o owu.
Ale co dziwne piersi mnie mrowią. A to dopiero owu a nie końcówka cyklu.

Lece bo mnie już cora krzyczy że ona mnie cesac nie będzie żebym sama to zrobiła bo musi mi koronę założyć. I bawimy się w księżniczki itp... :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
No właśnie ja też myślałam o tej zosce bo cukinie muszę wysadzić do gruntu a ona nie lubi nawet niskiej temperarury a co dopiero przymrozek. Mi tak kilka pomidorów koktajlowe h rośnie tzn są dużo mniejsze niż twoje ale mja dużo liści już więc one chyba tak rosną :D

Bibs jak tam jeszcze w dwupaku? Pewnie to leżenie pomogło i przenosisz ciąże :) zdrówka i spokojnego porodu.

Mam pytanie do was. Robiłam porządki w lekach i mam całe opakowanie luteine. Dumalam żeby teraz w tym miesiącu brać. Ale nie wiem od kiedy bym miała brać. Lekarz mi zaleca od 14 do 25dc ale ja owulke mam koło 19-20dc. Dzisiaj 16dc i wczoraj test owu miał blada kreskę więc pewnie znowu w 18d.beda dwie. No doradzcie czy to dobry pomysł.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

mika1
magalena3
No właśnie ja też myślałam o tej zosce bo cukinie muszę wysadzić do gruntu a ona nie lubi nawet niskiej temperarury a co dopiero przymrozek. Mi tak kilka pomidorów koktajlowe h rośnie tzn są dużo mniejsze niż twoje ale mja dużo liści już więc one chyba tak rosną :D

Bibs jak tam jeszcze w dwupaku? Pewnie to leżenie pomogło i przenosisz ciąże :) zdrówka i spokojnego porodu.

Mam pytanie do was. Robiłam porządki w lekach i mam całe opakowanie luteine. Dumalam żeby teraz w tym miesiącu brać. Ale nie wiem od kiedy bym miała brać. Lekarz mi zaleca od 14 do 25dc ale ja owulke mam koło 19-20dc. Dzisiaj 16dc i wczoraj test owu miał blada kreskę więc pewnie znowu w 18d.beda dwie. No doradzcie czy to dobry pomysł.

Można brać przed owu i nic nie blokuje jedna tabletka dziennie. Info potwierdzone u 2 ginekologów

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Ja myślę żeby iść na koncert .mój mąż mówi że nie idzie bo zimno a mały się boi takich głośnych imprez.Mowi żebym poszła sama ale niewiem czy nie głupio będzie zostawić ich a iść samej .chociaż na jednego wykonawcę bym poszła
Okresu nie ma . Cycki większe i twarde . Myślałam że się rozkręci a tu cisza .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Ja mam luteine 50 podjezykowo to może rzeczywiście jak już mi ta druga kreska na teście się pokazuje to będę brała. Przez 10 dni. Bo gin to mi kazał brać ostatnio 3 razy dziennie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Żaneta jak pozwala to idź. Może masz jakąś koleżankę to zawsze będzie raźniej. A z jakiej okazji macie te koncerty? Jaki festyn czy jak?

Patka mój dzisiaj sprawa ogrodzenie dla psa. A u sąsiadów jednych i drugich tną drzewa. Tylko u nas z sąsiadów tyle. Bo jeszcze mój brat z rodziną ale oni to się nawet grabi boją i nic nie robią. Pogoda się zrobiła to zamiast z dzieckiem na dwór wyjść na chwilę do piasku chociaż to nawet w domu okien nie otworzą. Bo przecież katar ma to nie może.

MadziaK może na chwilę chociaż naśladuje akumulatory aby sobie później pójść spać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ooo Legionowo. Mojej mamy okolice. Tam się uczyła i pracowała a mieszkała w Kalinowce. :)
Na miłego Pana i ja bym poszła :) to idź chociaż sama jak wiesz o której będzie godzinie :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mąż był w Krakowie to mówił że zlewa a mieszkamy 5 km od Krakowa i tutaj pokropilo i na razie tyle, ale pewnie dotrze i do nas, mi się udało trawnik skosic :D
Pena on normalnie śpi od 16.60-17 do 6 i to jedt ok, nawet jak pójdzie później spać to i tak koło 6 wstanę więc nie kładziemy go później. Ale dziś i wczoraj nie spał z powodu musow które jadł więc był tak zmęczony ze się przewracal cały dzień, a nie był w stanie zasnąć, bo my (ja i on) nie sypiamy w dzień.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Patka u nas też zapowiadają same deszcze ale od 3 dni parę razy pokropilo. A więc w prognozę nie wierzę. Na telefonie pisze mi że właśnie pada a u mnie słońce świeci :D

Żaneta lepiej się nudzić razem niż w osobnosci chociaż pewnie coś wymusliscie aby się nie nudzić.

Jednak wzięłam te luteine. Nie dawała mi spokoju. Przeczytałam ulotkę i jest napisane przy planowaniu zajścia w ciążę zalecane brać jedna tabletkę raz dziennie. Najlepiej jeszcze przed zacząć brać. Więc codziennie. A i pisze w razie ciąży kontynuować do 18-20tyg ciąży.

Mnie się udało wsio poprasować. Ja to zwykle robię pranie i segreguje co O do prasowania a co nie i tak z całego tygodnia więc trochę tego jest :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny poratujcie bo nie wiem co myśleć. Mam teraz dni płodne, śluz jest odpowiedni, jajnik boli jak zawsze na owu ale na testach lh wogole nie ma drugiej kreski, nawet cienia. I nie wiem o co chodzi, czyżby był cykl bezowulacyjny czy owu będzie później. Kurcze nigdy tak nie miałam, po tym zabiegu jakoś mi się pewnie pochrzanilo wszystko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...