Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Samozycie spróbuj zrobić test koło 22 ktoś już tu mówił że po 22 jest największe stężenie lh :) I bierz swojego w obroty nie patrząc na test ;)
Magdalena A daj spokój z taka pogoda tu przestało padać puki co tylko o tej godzinie to juz dupa z jakim kolwiek wyjsciem chyba że z psem na spacer ;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza
Gość Samosia93

Cześć, weszłam do Was z nadzieja ze moze wy mi podpowiecie jak było u Was.. otóż od 2 cykli przyjmuje luteine podjezykowo w celu zmniejszenia @. Ostatni okres miałam 1.04 od 22dc brałam przez 10 dni luteine dwa razy dziennie. Noo i ostatnio okres dostałam od razu na drugi dzień a teraz nic.. dzis jest drugi dzien od odstawienia i piersi bola, pojawily sie żyłki na piersiach, brzuch boli jak na okres(wszystko tak samo jak w poprzedniej ciąży). Do tego pojawila mi sie jakas infekcja tam na dole..Kochałam sie z mężem w 18 dc, sama przyznam ze myslalam ze juz jest dawno po owu bo przeważnie mialam w punkt, a luteine biore tak późno aby nie zablokowac owu bo raz w roku zdarza sie opoznienie i okres przychodzi w 35dc. Ale juz w tym roku mialam opoznienie.. w 18 dc zero objawow dni plodnych, wrecz sucho... i teraz mam dylemat czy sama sobie wmawiam ciążę i tym blokuje okres czy cos innego sie dzieje.. co o tym sadzicie? Po ilu dniach moze sie pojawic okres po odstawieniu luteiny?

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma

Madzik i tak Ci Syn śpi? Jestem w szoku. Przesypia noc? U nas 2,5 roku do niedawna spał w dzień a ostatnio coraz częściej nie śpi. Jak nie śpi to idzie spać 19-20 i śpi do 6-7. Jak śpi to zasypia kolo 22 i wstaje koło 8. Dziś nie spał i poszedł o 20.30.

Oczywiście w nocy przychodzi do naszego łóżka.

Odnośnik do komentarza

Samozycie moim zdaniem może Ci się owu przesunela i dlatego test nic nie pokazuje. Daj znać koniecznie jak dzisiaj. Ja właśnie przypomniałam sobie o nim i lecę zrobić.

Samosia mój gin mówił że jak ostatnia tabletkę luteiny wezmę to od 3 do 10dni jak nie pojawi się @ to zrobić test bo może się przedłużyć cykl. A więc albo ci się przedluza cykl albo fasolka się rozwija. Albo zrób test sikany albo jak masz gdzieś blisko labo czynne w sobotę to leć jutro. Trzymam kciuki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Niewiadoma tak śpi na razie. On do nas nie przychodzi bo śpi tylko w swoim łóżeczku, inaczej nie umie. Więc jak już przyjdzie to koniec spania. W nocy jak się zbudzi to ewentualnie zapłacze to idę dać mu smoczka i włączyć pozytywke, choć coraz rzadziej, zwykle sam sobie radzi a mama może się wyspać :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madzia to super że synek lepiej śpi.
Ważne aby się wyspal i rani miał dobry humor i nic go nie bolało.

U mnie o dziwo test negatywny w pełnym tego słowa znaczeniu nie ma drugiej kreski wogole. Więc albo wadliwy albo za dużo wypiłam albo po owu :)
Co by nie było jutro znowu zrobię i się okaże jak nie będzie znowu kreski to znaczy że już po owu.

Dobrej nocki.
Trzymam kciuki za testujące na dniach.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kurde tak czytam o tym progestronie i w jednym artykule naukowym wyraźnie pisze dr Radwan że przyjmowanie progesteronu w czasie owulacji ją blokuje: tu jest tekst skopiowany

"Suplementacja progesteronem, o ile jest konieczna, powinna rozpocząć się po owulacji. Rutynowe rozpoczęcie suplementacji w 16. dniu cyklu u wszystkich pacjentek bez względu na przebytą owulację może hamować owulację oraz prowadzić do asynchronii endometrium. Efektem tego jest zmniejszenie szans na ciążę."

I bądź tu mądry i słuchaj lekarzy eh

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Co do spania moj mały śpi całą noc od jakiegoś roku . I zawsze w nocy jest " mamo tulić " . Ja muszę koło niego leżeć on się wtula oczywiście tysiąc razy buziaki i "kocham cię " .gorzej jak z nami lezy tata to wtedy są wyglupy a nie spanie .

A czy te testy owulacyjne są naprawdę wiarygodne ? Planuje je kupić i chce posłuchać waszych opinii.

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Mój dla odmiany zrobić ciemno, chłodno, cicho, włączyć szumisia i ptaszki cwierkajace, no i wyjść i zamknąć pokój ;) dziś pospal do 3 i jeszcze nie jest dobrze bo próbował zasnąć do 5 aż wyszedł z łóżeczka, no ale pospal ponad 12 godzin wiec dzis mam nadzieję na lepszy dzień niż wczoraj i późniejsze zaśnięciem ;)
Dziewczyny ja myślę że nie powinno brać się leków bez zalecenia lekarza, luteina to jedt hormon, jak zaburzymy gospodarkę jednego z hormonów to i inne mogą zacząć szwankowac. Więc na własną rękę to ja bym nie brała.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Samozycie moim zdaniem też pozytyw. Ja też kiedyś rano miałam porządny pozytyw :D a więc działajcie i trzymam kciuki.

MadziaK jeśli chodzi o szwankowanje hormonów to ja i tak mam rozwalone przez wsio. Zawsze miałam regularne @ a po tej luteine co brałam na koniec roku to to mam każdy cyjkl w cały świat. Ale racja nie rozwazylam pomysłu dobrze tylko jakiś impuls mną kierował. Więc mam nadzieję że jednorazowo wzięta nie zaszkodzi bardziej. Wizytę mam 13tego to może coś gin doradzi.

Dzisiaj ładnie słońce świeci od rana aż się buzia uśmiecha sama. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

patka19
Samozycie twój niech strzela celnie tylko nie "slepakami" trzymam mocno kciuki:D
Mika U mnie na szczęście świeci więc mój skosi trawę bo już jest za wielka

Wczoraj ja miałam słońce dzisiaj wy, trzeba się dzielić :D

Mój na zawodach wędkarskich od 4 rano

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...