Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Patka my zaczynamy dzien o 6 a Twoi o 11 wstają, nieźle hihi :)
Mika powtórz test, a z tym okresem to dziwna sprawa, ciekawe jak się to wszystko skończy.
Mój mąż jeszcze nie wrócił wrr dzwoniłam to właśnie wychodził że spotkania, niedługo to nic nie zrobimy, dobrze że kd rana sporo sama przesądziłam, pogrupowalam te małe roślinki bliżej siebie i teraz choć widać że coś tam rośnie. No i jest miejsce na jakieś większe roślinki i róże :)
Patka śliczny zwłaszcza ten pierwszy obrazek :) a na tym drugim to co to jest to na środku? Jakaś dziwna konstelacja w telefonie nie mogę tego rozgryzc :D

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak moj przyszedł koło 2 zanim się położył to była 3cia :) ja sama spałam prawie do 10tej :D
Na środku pozbylismy się starej choinki po poprzednich właścicielach muszę tam ogarnąć i tam będzie mój klomb tylko bardziej bliżej środka ogrodu. Jeszcze 2 choinki musimy wykopać aby zrobić miejsce na ognisko

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Patka my zaczynamy dzien o 6 a Twoi o 11 wstają, nieźle hihi :)
Mika powtórz test, a z tym okresem to dziwna sprawa, ciekawe jak się to wszystko skończy.
Mój mąż jeszcze nie wrócił wrr dzwoniłam to właśnie wychodził że spotkania, niedługo to nic nie zrobimy, dobrze że kd rana sporo sama przesądziłam, pogrupowalam te małe roślinki bliżej siebie i teraz choć widać że coś tam rośnie. No i jest miejsce na jakieś większe roślinki i róże :)
Patka śliczny zwłaszcza ten pierwszy obrazek :) a na tym drugim to co to jest to na środku? Jakaś dziwna konstelacja w telefonie nie mogę tego rozgryzc :D

Powtórzę ale na spokojnie najszybciej w poniedziałek to już wtedy będzie pewność.
Już mnie meczy ten cykl. :/

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Patka dobre podejście :) a długo już się starcie?

W czerwcu 2017 nastąpiło poronienie wtedy zrobiliśmy sobie przerwę i zaczęliśmy znowu dopiero pod koniec grudnia, potem w maju 2018 mój miał wypadek więc kolejne 3 miesiące było stracone

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Gosia nie wiem ale od 3 dni tzn od 7dc pobolewa jajnik mam uczucie mokra śluz rozciagliwy, apka pokazała że w przyszły piątek ma być owu, może organizm się szykuje już... I dobrze bo gdzieś na forum było że gin zlecił Clo a nie robił monitoringu

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

gooosia271
mika1 pierwszy cykl z dupkiem? Po co był Ci przepisany? A jak bra£aś wcześniej to po ilu dniach przychodziła@? Kurzcze niby do 10 dni potrafi przyjść miesiączka po tym leku. Albo zrób jeszcze raz bhcg bo to najbardziej wiarygodne ew wizyta u gina i usg.

Przepisała mi po poronieniu
Poniżej zdjęcie zaleceń od niej
Zawsze po nim dostawałam po max 5 dniach a teraz cisza totalna

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73945.jpg

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

mika1 oki już teraz wiem o co chodzi. Ciężko mi powiedzieć co do duphastonu. Ja kiedyś po luteinie na @ czekałam 14dni. Ze swoim ginkiem rozm odnośnie Acardu i mówił,że nie ma potrzeby go brać przynajmniej na etapie zajścia w ciążę. Dopiero po...bo w moim przypadku przy pierwszej ciąży z córką miałam wysokie ciśnienie. Co zakończyło się cc w 34tc.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Domary ja trzymam kciuki. Sama sobie robisz zastrzyk?

Patka po deszczu to nawet lepiej wykopać :)
Ja dzisiaj zasialam marchew, pietruszke, i szczypiorek a no i w doniczek rabarbar.
Za to moja cora przeszła dzisiaj max próg moich nerwów.
Albo ja dzisiaj taka słaba psychicznie albo ona mnie dzisiaj potrafiła wyprowadzić z równowagi.
Ale to już chyba norma u dzieci ze raz grzecznie a raz nie.
Ja tam dalej mam jakieś cmienie w brzuchu. Nie wiem czy to jajnik czy co...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena dokładnie:) przynajmniej ziemia się nie zsuwala :) kochana dzieci już tak mają mojego siostrzenic czasem broi za 5ciu i udaje że nie rozumie co do niego mówimy A jak mówimy że idzie do domu do mamy to jest krzyk na pół wsi że nie do mamy ;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 nie będę sama robić bo nie dam rady
Koleżanka cała ciążę robiła sobie w brzuch więc zgodziła się mi zrobić. Chociaż mąż też wyraził taka chęć Ale nigdy nie robił zastrzyku więc wolę koleżankę
Mam za to jeszcze problem z tym bromergonem bo ostatni proletyna była 16.69 A normy to 3-29
Endokrynolog stwierdziła żeby brać pół tabletki i tak biorę. Mój gin też napisał mi ostatnio że będę brać też w ciąży A w klinice dziś gin mi mówi że odstawić bo i tak prolrktyna jest w normie i nie ma sensu
Totalnie zglupialam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...