Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asia

Mi cały czas w pracy koleżanki starsze dogadują że w moim wieku miała dwójkę dzieci,   ty dopiero 6 miesiąc się starasz a u. Mnie zaraz będzie dwa lat, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

Dziewczyny Ja tez się mogłam starać już3 lata temu ale chciałam dopiero po ślubie itp... Gdybym wiedziała to też bym się już Wcześniej zaczęła starać....  Też mam dola... Jeszcze Moja szwagierka dziś urodziła i cieszę się bardzo bo to Moja Chrzesnica będzie ale zarazem tak jakoś mi bardzo smutno bo też by się chciało ☹️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia

Kiedy lekarz powodzią dopiero jak się stara ja ponad rok dopiero się mówił że to jest niepłodność 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

Aha... Nie wiedziałam ze takie coś jest możliwe... 🤔

Asia u Mnie w czerwcu będzie  tez dwa lata... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

To prawda Mi też tak Moja poprzednia Gin powiedziała, ze dopiero po roku to jest problem z niepłodnością... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

W tym roku będę miała już 32 lata... ☹️ I staramy się z Mężem prawie Dwa lata... W czerwcu dokładnie będzie dwa lata... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia

Lena moja koleżanka jest w moim wieku będzie miał już drugie dziecko,  ja dużo od Boga nie wymagam chodziasz to jedno dziecko bym chciała mieć bardzo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia

Więcej co mnie bardzo boli że te kobiety które bardzo chcę mieć dziecko i będą bardzo kochały i dbały to nie mogą zajść w ciążę, a taka k...... Która obrazu zachodzi w ciążę później zabija dziecko albo wyżywić na śmietnik nie mają problemu i zachodzi w ciążę odarazu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ame90

Ja też tak słyszałam, że dopiero po roku, ale ciężko tak czekać rok i się nie stresować jak się już pół roku nie udaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia

Ja miła taka cicha nadziej ze w tym miesiącu zajde w ciąży clo i po zastrzyku ovitelle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

Dziewczyny a któraś bierze duphaston? Od którego dnia bo ja bralam od 16 a w 18 dc ostatnio dopiero zobaczylam sluz plodny i boje sie ze duphaston mi zablokował owulacje i tak sie zastanawiam czy teraz nie wziąć go dopiero od 18 dc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

Tak, miałam robioną drożność i wyszło że mam oba jajniki drożne... 

Nie wiem czy to druga owulacja bo Ja nadal krwawie...  Gin kazał się starać tylko kurde jak skoro dalej ze Mnie leci... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

A z przyziemnych rzeczy zapisałam sie z  mężem do kliniki med art do dr bremberowicza chyba dobrze napisalm lekarz ma świetne opinie i byl w stanach wiec wiedzę ma;) oby nam pomogl idziemy 28 lutego:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dodka
7 godzin temu, Gość Clo napisał:

Dziewczyny a któraś bierze duphaston? Od którego dnia bo ja bralam od 16 a w 18 dc ostatnio dopiero zobaczylam sluz plodny i boje sie ze duphaston mi zablokował owulacje i tak sie zastanawiam czy teraz nie wziąć go dopiero od 18 dc 

Ja boiore clo od 3 do 7 a później od 16 do 25 duphason 2 razy po 1 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ame90

Dziś 31dc, nie biorę duphaston od 3 dni i okresu nadal niema... Znowu się wszystko przedłuża... Mam już dość 😭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hopefull

Lena w ktorym dniu cyklu robilas betę  i jak długie cykle masz? Moze to było krwawienie implementacyjne?! 🙂

Clo, trzymam kciuki! Ja zraziłam sie Do tej kliniki 😞 ale byc moze po prostu złe trafiłam. Trzymam mocno kciuki 🙂

Ame90, Asia, to wszystko jest bardzo trudne do przejścia, myśle ze każda z nas podobnie to spostrzega. Podobne rzeczy nas bolą, podobne wkurzają... fajnie, że mamy to forum. Bo to sporo daje, przynajmniej mnie. Nie czuje sie jak ludzik z kosmosu tylko czuję z Waszej strony bezwarunkową dozę zrozumienia, wsparcia i siły 🙂 

Drop, co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

Hopefull to był 26 dc a ogólnie mam cykle od 25 do 27 dni... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo
7 godzin temu, Gość Clo napisał:

Hahahaha nie wierzę co czytam :p. Jestem osobą wierząca i co niedzielę chodze do kościoła od paru miesięcy modlimy sie z mezem ciągle o dziecko... Ale jakby ktos powiedział ze tylko in vitro moze mi pomoc to bez chwili zastanowienia podejme się tego 🙂

Zeby nie bylo ze pisze sama do siebie to byla odpowiedź do kogos kto podal nam linki do stron z msza czy cos takiegi i ze tylko modlitwa moze nam pomoc a invitro jest zle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Drop

Cześć dziewczyny! Nie odzywam się ostatnio, bo staram się złapać dystans od tego wszystkiego.. ostatnio pisałam, ze cykl stracony, bo brałam antybiotyk i okazuje się, ze ten lek nie jest przeciwwskazaniem do IUI, wręcz nawet przeciwnie.. i w poniedziałek przystępuje do kolejnej inseminacji.. 

dzis będąc w klinice na monitoringu spotkałam pare, która tego samego dnia miała IUI, a w tym miesiącu przystępują już do in vitro.. nie widzę, żadnym przeciwwskazań do tej metody, nawet bariery religijnej.. chociaż wiadomo ze każda z nas chciałaby naturalnie.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...