Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Babelek92

Gochaaa u mnie według miesiączki 5 tydzien i 5 dni ale ja mam długie cykle wiec u mnie to jeszcze bardzo wczesna ciąża. Byłam w piątek u gin i jeszcze nic nie zobaczył na usg, kazał zrobić jeszcze bęte w tym tygodniu i w piatek się u niego zjawić. Dziś rano poleciałam na bete mam nadzieję ze wszystko bardzo ładnie rośnie, nie ukrywam że troszkę się wystraszyłam tym że nic na usg nie było widać. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Cześć dziewczynki ,dziś jest 9 dzień po owu i bardzo boli i kluje mnie lewy jajnik, jest możliwe że zrobił mi się jakiś torbiel i dlatego boli? Kurczę nie wiem czy iść do lekarza dziś czy nie bo się trochę boje 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Ame A jak to u Ciebie dokładnie było z ta torbielą? Mnie jak zakluje to jakby mi ktoś igle wbijal i tak od rana.a w nocy pobolewal mnie brzuch troche, kurde nigdy nie mialam torbieli ale po takiej dawce clo to może mi się coś porobiło niedobrego 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

A to się samo wchłonie?do mojej gin nie jadę bo mam 100km A nie chce iść bardzo do tego co chodzilam wcześniej tu na miejscu bo tak trochę głupio mi powiedzieć że lecze się tam A przyszłam do niego i ooo.jutro jadę na badania krwi ,zrobię sobie na ten kortyzol i progesteron no i pewnie przy okazji skuszę się na bthcg, choć slyszalam że torbiele też mogą wskazywać podwyższony poziom bthcg, tylko nie wiem ile w tym prawdy...

Odnośnik do komentarza

Bąbelek daj koniecznie znać jaka wyszła beta. Trzymam kciuki!

Nadzieję. Ja niestety nie pomogę z objawami torbieli. U mnie jajniki bolal jak była implantacja zarodka. Najlepiej udać się do lekarza na USG żeby to sprawdzić i przepisał coś na wchłonięcie (jeżeli to oczywiście torbiel a nie ciąża). 

Dzisiaj kupiłam CLO i pani w aptece była zdziwiona, że tylko 19.99 place jak w sklepie kosztuje 59 zł. Czyli dziewczyny zamawiajcie przez internet 😉

CLO super, że już wprowadzilas dietę i suolementy dla męża i trzymam kciuk, żeby już przyniosło rezultaty 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Bąbelek92

Gochaaa dziś wynik Bety 3686 wiec bardzo ładnie 🙂 ale martwi mnie progesteron bo jest 24 a jeszcze w czwartek było 34, niby jest mimo wszystko w normie ale zastanawiam się czemu spada. W środę idę do gin zobaczymy co mi powie. 

Odnośnik do komentarza

Nadzieja, koniecznie to sprawdź, może być wiele powodów kłucia jajnika.. ja niestety mam przykre doświadczenie z ciąża pozamaciczna jeśli chodzi o kłucie jajnika.. i niestety pozytywny test i duża beta.. 

Któraś z dziewczyny pytała o klinikę z Lublina.. ja chodze do Ab ovo.. i do dr Tkaczuk.. polecam, ale bardzo ciężko się dostać.. chodziłam tez kiedyś w zastępstwie za swoją lekarkę do dr Polaka z Ovum i także polecam.. 

 

Odnośnik do komentarza

Ja mam od wczoraj 39 stopni gorączki i strasznie mnie bolą mięśnie, chyba grypa. Dzisiaj jest mój 11 dzień po owulacji a ja wczoraj i dzisiaj rano wzięłam polopiryne i gripex,po prostu nie pomyślałam i straszne się teraz boję, że mogło to zaszkodzić ewentualnej ciąży ☹️Zadzwoniłam do swojego lekarza i mam brać już tylko paracetamol

Odnośnik do komentarza

Bąbelek super beta! Skoro idziesz jutro to powinien być już pęcherzyk. A powyżej 10 tyś serduszko 😉 co do progesteronu ja miałam 19.5, zakres w laboratoriaum był 4.5-50 i moja lekarka mówiła, że piękny wynik.

Nadzieję idź koniecznie na to USG i daj znać.

Ame90 ja niestety nigdy nie miałam tego leku, tylko luteinę. Jest ponoć lepsza i dużo tańsza. 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny pisałam tutaj jakiś tydzień temu.  Bylam w zeszły czwartek na kontrolii po clo . No i 3 pecherzyki jeden z nich największy tylko 12mm. Chyba trochę mały nie? 

No ale gin mówił że jeszcze do niedzieli poniedziałku urośnie i trzeba się przytulać .  Więc tak zrobiliśmy tylko że ta moja owulacja jakas slaba malo tego śluzu, po zabiegu narzeczonego mam nadzieję że wszystko ok z sperma bo następny spermiogram dopiero w maju.

Dziś niestety nie możemy zapobiegawczo jeszcze raz ,dyżur mam 24h w pracy  i lipa.

Trzymajcie kciuki... kiedy najlepiej zrobić test ? W dniu spodziewane miesiączki czy robiliście już wcześniej? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Patkaaa a w którym dniu cyklu byłaś na monitoringu? U mnie w 12dc też był pęcherzyk 12 mm a w 17dc miał 19 mm i pękł dzień później czyli w 18dc. Od 17 do 19 były przytulanki i wtedy się udało. A masz możliwość pójścia na USG żeby zobaczyć czy pękł pęcherzyk? Wtedy najlepiej będziesz wiedziała kiedy test zrobić. Ale radzę dopiero w dniu miesiączki lub po 😉

Asia a który to Twój dzień cyklu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...