Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Co do wielkości pęcherzyka to ja raz byłam na monitoringu i miałam pęcherzyk 19 mm i lekarz mówi, że za 24 h pęknie, bo było widać już jest charakterystyczne uwypuklenie w jednym miejscu z którego wychodzi komorka i tak też się stało 😉

Może coś w tym jest jak Hopefull pisała, że pękł jej tylko jeden 19 mm i to najmniejszy jaki miała a reszta była przejrzała i dlatego nie pękła.

Byłam dziś rano na wizycie. Wszystko pięknie wygląda po tym poronieniu. Jeszcze kilka dni powinnam krwawić i mamy od razu działać. Jak się nie uda naturalnie to od następnego cyklu wprowadzamy stymulację CLO + monitoring tak jak przy tym szczęśliwym cyklu ostatnio 🙂 Wiem, że mogę sobie trochę poczekać na tą pierwszą @ ale i tak jestem przeszczęśliwa!

Oczywiście jak @ się nie pojawi do 6 tygodni to będziemy wywoływać luteina i wtedy CLO. Bardzo się cieszę, że dostałam zielone światło ☺️

A jak tam brzuchate dziewczyny? Betę powtarzalyscie? Kiedy wizyty? Trzymam kciuki!

A dla starających kto kiedy testuje ?

 

Odnośnik do komentarza

Hopefull, to luzujmy.. jak znajdziecie na to sposób to ja jestem otwarta na propozycje.. 

AleksandraS, ja tez maksymalnie 3IUI, i w ostateczności także podchodzę do in vitro, tylko co jeśli nadal nie wyjdzie, jednak to kosztowny zabieg.. powtarzanie go raz czy dwa wiąże się z dużym obciążeniem finansowym.. przynajmniej dla mnie.. 

cześć Sonia 😊😊

a jak nasze dwie kreseczki, Karola, Bąbelek, jak się czujecie? 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6
7 godzin temu, Gość Lena napisał:

Ja też miałam 4 pęcherzyki ale Mój Gin kazał Nam się strać... I dostałam dwa zastrzyki, A Jestem po operacji... 4 lata temu Miałam usuwane torbiele z jajnika (endometrialne) i mięśniaki z macicy największy miał ponad 5 cm... Także mam zszywana macicę... I Moja Gin do której chodziłam wcześniej powiedziała Mi ze jest u Mnie ryzyko, że podczas ciąży może Mi pęknąć macica.... Ale wcale Nie musi... 🙄 

Lena ale miałaś 4 duże pecherzyki takie do pęknięcia?

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6
42 minuty temu, Gość Gochaaa napisał:

Co do wielkości pęcherzyka to ja raz byłam na monitoringu i miałam pęcherzyk 19 mm i lekarz mówi, że za 24 h pęknie, bo było widać już jest charakterystyczne uwypuklenie w jednym miejscu z którego wychodzi komorka i tak też się stało 😉

Może coś w tym jest jak Hopefull pisała, że pękł jej tylko jeden 19 mm i to najmniejszy jaki miała a reszta była przejrzała i dlatego nie pękła.

Byłam dziś rano na wizycie. Wszystko pięknie wygląda po tym poronieniu. Jeszcze kilka dni powinnam krwawić i mamy od razu działać. Jak się nie uda naturalnie to od następnego cyklu wprowadzamy stymulację CLO + monitoring tak jak przy tym szczęśliwym cyklu ostatnio 🙂 Wiem, że mogę sobie trochę poczekać na tą pierwszą @ ale i tak jestem przeszczęśliwa!

Oczywiście jak @ się nie pojawi do 6 tygodni to będziemy wywoływać luteina i wtedy CLO. Bardzo się cieszę, że dostałam zielone światło ☺️

A jak tam brzuchate dziewczyny? Betę powtarzalyscie? Kiedy wizyty? Trzymam kciuki!

A dla starających kto kiedy testuje ?

 

Jak raz ci się udało to i drugi raz się uda napewno 😊

Odnośnik do komentarza

Nadzieia6 Mój obecny Gin nie jest zbyt wylewny i Mnie to denerwuje... Bo wszystko trzeba z niego wyciągać.. 🙁 Powiedział Mi tylko, ze '' dorodna ze Mnie Kokoszka bo wychodowałam 4 jaja '' kazał się starać 2 razy dziennie a jak dostanę znowu okres to do 5 dc mam się u niego pojawić... I tylko tyle się dowiedziałam... Powiedziałam Mu również ze robiłam badanie tarczycy i wyszło Mi blisko górnej granicy i pytałam czy to może być po tych tabletkach to tylko Mi odpowiedział, że następnym razem się temu przyjrzymy... 😲  Ani nie powtórzył wyników ani nic... 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

No widzisz Lena często trzeba samemu dociekac i wiercic dziurę w brzuchu lekarzom 😉 ja jak mam robione usg to przed sobą mam monitor i wszystko widzę co i jak ,moja pani doktor mowi ze ciaza mnoga wiąże się z dużym ryzykiem dla dzieci i matki dlatego mówiła żebym się 3 razy zastanowila czy chcemy w tym cyklu działać no i z mężem porozmawiać o takiej ewentualnosci 

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, wczoraj na monitoringu pęcherzyk 22mm dziś weryfikacja była czy sam pęknie czy będzie zastrzyk. Pekl sam i doktorka kazala sie dziś przytulać i działać  ale to nie jest za późno? Jak myślicie, to pewnie też zależne od siły plemników??

 

Odnośnik do komentarza
Gość Blondi 93

Hejka dziewczynki 🥰 niestety mi się nie udało w tym cylku. Robiłam 2 testy i widziałam jedna kreskę. Ostatni robiłam w niedzielę. Dzisiaj już jest 5 dzień jak @ mi się spóźnia i tak sobie myślałam, że jutro pójdę na bęte, bo może testy nie wykazały. A u ooooo, moje zdziwienie..... @ dostałam przed chwilą. Ehhh, bądźmy silne 💪

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Wiecie co ja tak często kiedyś miałam że jak tylko zrobiłam test i zobaczyłam jedna kreche to zaraz @ przychodzila, normalnie jak na zawołanie, i niech mi ktoś powie że głowa tu nie ma żadnego wpływu,otóż ma i to duży i koniec kropka 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...