Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nadzieja6

A mnie wlasnie sie wydaje ze glowa ma duzy wpływ na nasze problemy bo z miesiaca na miesiac sie nakrecamy i to w dodatku przy tych "złych emocjach" A jak tlumaczycie sobie fakt że często jest tak że kobieta która przejdzie in vitro i urodzi dziecko a chwilę po tym zachodzi naturalnie albo po adopcji też dużo jest takich przypadkow, coś w tym musi jednak być kobietki 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Właśnie z gwaltami to jest tak że towarzyszą temu bardzo silne emocje i dlatego tak często wynikiem jest ciaza,tak gdzieś ostatnio slyszalam w telewizji.a to czy myślenie ma wpływ czy nie to już każdego indywidualne podejście do tematu 

Odnośnik do komentarza

Ame 90 dziś u Mnie jest 23 cyklu... Piersi Mnie bardzo bolą ale Ja mam tak zawsze przed okresem.... Także obawiam się, ze jednak się nie udało... Cykle mam różnie, raz mam czasem co 25, czasem 26, zdarza się też co 27 dni.... 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a Mi lekarka powiedziała, ze głowa potrafi bardzo skutecznie zablokować wszystko... Im bardziej się chce to tym bardziej nie wychodzi... Powiedziała, Ze trzeba się wyluzować... Tylko jak się wyluzować jak się stara prawie 2 lata i nic... A lata uciekają ☹️

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Po Cichu śledzę forum od jakiegoś czasu ale nie byłam aktywna. 

Dziewczynom którym sie udalo gratuluje i zycze zdrówka. Pozostałym wytrwałości.

Moja historia trwa już prawie 2 lata  po drodze było puste jajo płodowe, wlaśnie mija rok od tego czasu a tu nadal nic.  

Jestem aktualnie stymulowana CLo 1x

Mam dziewczyny pytanie, jak wasi lekarze uważają jakich rozmiarów pecherzyk jest najlepszy rozmiarowo aby pękł? 

Jak to tez jest z tymi zastrzykami na peknięcie? 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Ame Lena bądźcie dobrej myśli, cały czas jest szansa.    

Witaj Sonia. Ja jak chodziłam kiedyś na monitoringi to dostawalamzastrzyk jak pecherzyk miał około 2cm.Teraz w pierwszym cyklu brałam 2×1 razy clo ale moja gin była ma urlopie i nie byłam na monitoringu,mój drugi obecny cykl to samo czyli 2×1 clo byłam u niej 11 dc i były 4 pecherzyki dominujące dość spore(zawsze miałam tylko 1),później już nie byłam ze względu na to że mam daleko bo 100km.i powiedziała mi że na moim miejscu by nie ryzykowala bo mogą się uwolnić wszystkie 4 jajeczka  i od następnego cyklu mam brać po 1 tabl 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Drop, dokładnie tak samo uważam. Też uderzam się w pierś za swoje nakręcanie się. Choć niewygodnie to stwierdzić to myślę że dzięki temu jesteśmy na dobrej drodze żeby trochę zluzować 🙂 Zobaczcie ile jest ciąż w okresie świątecznym... 🙂 moja znajoma leczyła sie na nieplodnosc i nic. Odpuscili i zajęli sie budowa domu i co? Zaszła w ciąże 😄 teraz im dzieciątko trochę nie po drodze no ale... 🙂 wiadomo, cieszą sie przeogromnie.

Sonia - witaj! Pęcherzyk niby powinien mieć powyżej 18mm i do niedawna myslalam ze najlepszy do pęknięcia to taki 20-24mm (wtedy zaobserwowałam ze gin mówi „piękny pęcherzyk” 🙂). Ale po ostatnim cyklu stwierdzam ze chyba nie ma idealnej wielkości do pęknięcia bo po pierwsze miałam 2 owulacje w cyklu i w sumie 4 pecherzyki (jeden 20mm w pierwszej, 3 w drugiej). No i ta pierwsza owulacja spisana na straty ze względu na kiepskie endometrium ale w drugiej miałam pęcherzyk 19mm, 22 i 24. Po dwoch zastrzykach Ovitrelle pękł tylko jeden z nich... NAJMNIEJSZY! Większości dziewczyn po zastrzykach bez problemu pękają pecherzyki mnie niestety pomimo dużej dawki leku nie. Więc to chyba kwestia indywidualna...

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Drop ja tez miałam jedna inseminacje i tez wydaje mi się ze 3 zrobić to maks. Dziwie się ze wszystko super i za pierwsza nie wyszło :/ po 3 robię in vitro bo jak mam wydać 6 razy po prawie tysiąc na IUI to wole już inv. Tylko w moim przypadku tez mnie trochę martwi to ze nie miałam absolutnie żadnych innych badań jak na wrogość śluzu. No i nie miałam żadnego zastrzyku przed IUI :/ i nie wiem w ogóle czy pecherzyki mi pękają 🤷🏼‍♀️ I tak coś czuje ze IUI nie wyjdzie dopiero on vitro :/ z moim szczęściem 

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam 4 pęcherzyki ale Mój Gin kazał Nam się strać... I dostałam dwa zastrzyki, A Jestem po operacji... 4 lata temu Miałam usuwane torbiele z jajnika (endometrialne) i mięśniaki z macicy największy miał ponad 5 cm... Także mam zszywana macicę... I Moja Gin do której chodziłam wcześniej powiedziała Mi ze jest u Mnie ryzyko, że podczas ciąży może Mi pęknąć macica.... Ale wcale Nie musi... 🙄 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...