Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisała nadzieja - brak objawów o niczym nie świadczy i ja jestem tego przykładem. Ja nie miałam nic, oprócz dużej ilości śluzu przez kilka dni tydzień od owulacji i bólu jajnika z którego była owu. Dziewczyny bądźcie cierpliwe! Zajmijcie się czymś i innym teraz i nie myślcie 🙂

Ja pierwszy test zrobiłam dwa/trzy dni po terminie miesiączki i wtedy wyszły ładne dwie grube krechy. Nie chciałam się nakręcać przed @ bo na tak wczesnym etapie to różnie może być. Jak test wyszedł pozytywny to robiłam betę 3 razy żeby sprawdzić czy ładnie przyrasta i jak była ponad 10 tysięcy to się wybrałam do ginekologa i był już mały zarodek z bijącym serduszkiem.

Ja biorę Inofem i witaminę D plus witaminy B.

Odnośnik do komentarza

Babelek92 brzuch nadal boli i kłuje. W nocy budzę się na siusiu z kłuciem i nie mogę już zasnąć. No ten ból brzucha i kłucie trochę mnie nie pokoi ale to niby normalne🙈Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty u mojej gin. Będę o wiele spokojniejsza bo ciągle gdzieś tam z tyłu głowy coś dziwnego mi siedzi. I jak bierzesz jakieś witaminy? I na kiedy umówiłaś się do lekarza?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Gochaaa napisał:

Tak jak pisała nadzieja - brak objawów o niczym nie świadczy i ja jestem tego przykładem. Ja nie miałam nic, oprócz dużej ilości śluzu przez kilka dni tydzień od owulacji i bólu jajnika z którego była owu. Dziewczyny bądźcie cierpliwe! Zajmijcie się czymś i innym teraz i nie myślcie 🙂

Ja pierwszy test zrobiłam dwa/trzy dni po terminie miesiączki i wtedy wyszły ładne dwie grube krechy. Nie chciałam się nakręcać przed @ bo na tak wczesnym etapie to różnie może być. Jak test wyszedł pozytywny to robiłam betę 3 razy żeby sprawdzić czy ładnie przyrasta i jak była ponad 10 tysięcy to się wybrałam do ginekologa i był już mały zarodek z bijącym serduszkiem.

Ja biorę Inofem i witaminę D plus witaminy B.

Gratulacje który był twój cykl z clo? 

Odnośnik do komentarza

Ame90 z perspektywy czasu to sobie dopiero uświadomiłam ale wszystko zwalam na to, że wkoncu miałam normalna owulację po CLO i tak powinno to wyglądać. Ale jak czytałam różne fora to szukałam u siebie takich objawów jak inni mieli np. bolące piersi a jak ich nie było to od razu skreslilam ten cykl. Każdy organizm jest inny 🙂

Karola, bąbelek bóle na początku są normalne. Ja prawie chodzić nie mogłam. Pomagało leżenie. Lekarka mówiła, że na początku to normalne. Ale telefonicznie się z nią skonsultowalam i brałam luteinę dopochwowo i to trochę pomogło. Pierwszy raz byłam u lekarza jak beta była powyżej 10 tys bo wtedy wiedziałam, że powinno być serduszko. Nie polecam wcześniej bo będziecie się stresować, że nie widać serduszka i będziecie miały czarne myśli, że pewnie będzie puste jajo. Lepiej poczekać dla dobra dziecka, bo stres jest niewskazany.

 

Asia to był mój drugi cykl w sumie. W pierwszym z dawka 1 tabletka pęcherzyki wogole nie urosły, dostałam luteinę i czekanie na kolejny cykl z 2 tabletkami i wtedy wszystko książkowo ale owulacja była trochę później niż ta książkowa 14 dc. Udało się ale niestety szczęście się skończyło jak serduszko przestało bić w 7 tyg ciąży.

Odnośnik do komentarza

Ana - ja miałam tak samo jak Ty że śluzem. Już po owulacji mówię mojej lekarce. Nic z tego nie będzie mimo tak pięknej owulacji, bo śluzu było jak na lekarstwo, nie tak jak zawsze. A ona "a tam śluz" i machnęła ręka. 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Wiesz co kupiłam sobie tą Pregne PLUS i narazie tylko to biorę.

Mam ogólnie na środę mam wizytę, ale też do innego lekarza mam na dziś na 19;40 i się tak zastanawiam czy iść czy poczekać juz do srody do lekarza który ma mnie prowadzić. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Ana napisał:

Dziewczyny a jak to jest u was ze śluzem płodnym? Zauwazacie go u siebie? Bo ja na zewnątrz nic nie widze, a gin niby mowi ze śluz jest... 

Ja widzę - od pół roku jak zaczęłam się poznawać i obserwować to ewidenie w owulacje mam dużo przezroczystego ciągnącego się śluzu , ale każda ma inaczej o jak gin mówi ze jest to jest ;))

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.. a ja się dzisiaj trochę załamałam, bo ostatnio ciagle bolało mnie gardło, byłam u lekarza rodzinnego, ale ze względu na starania wstrzymywaliśmy się z antybiotykami, ale ze nie przechodziło kazał zrobić mi wykaz z gardła i wyszło, ze mam bakterie i antybiotyk..

mam wizytę u gina na monitoring, ale pewnie uzna za najlepsze odpuszczenie tego cyklu.. 😔😔 i kolejny miesiąc oczekiwań.. smuteczek

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Drop, przykro mi. Ale musisz sie podleczyć bo przy takiej infekcji i tak by sie pewnie nic nie udało... obie więc czekamy na kolejny cykl. Ja śluzu nie miałam wiec profesor powiedział ze szanse marne a gonadotropiny dopiero od przyszłego cyklu bede miała. Nawet nie wiem kiedy miałam owulacje... 

Clo, co u Ciebie? Jak sie czujesz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...