Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Drop, Fajnie tez ze starasz sie nabrać dystansu 🙂 A jeszcze lepsza wiadomością jest to, ze ten cykl nie jest stracony! 🙂 

Dziewczyny, dziś walentynki, wiem ze stosunek do nich jest naprawdę rożny. Sama nie daje sie porwać temu swirowaniu (nigdy nie robimy sobie prezentów). Mam dla Was propozycję 🙂 spędzacie ten dzien ze swoimi drugimi połówkami. Przepraszam za bezpośredniość ale oddajcie sie chwili i kochajcie sie z nimi wyłącznie DLA PRZYJEMNOŚCI..! nie w celach czysto reprodukcyjnych... niezależnie od cyklu...:) uwierzcie, ze obojgu dobrze Wam to zrobi 🙂 
 

swoją drogą zdecydowałam się zasięgnąć pomocy ekspsertow. Jestem umówiona do psychiatry i czekam na wizytę u psychologa. Co o tym myślicie?  Jestem bardzo ciekawa Waszego zdania i czy któraś z Was tez moze chodzi?

 

Odnośnik do komentarza

Hopefull, dziękuje za wsparcie.. odnośnie psychologa to sama wiele razy o tym myślałam, ale zawsze coś.. daj znać po wizycie, może i ja spróbuje.. bo dobrze byłoby odłączyć myślenie.. czytałam ostatnio książkę „Jak mniej myśle”.. i to nie jest takie łatwe jak jest rozwinięta bardziej prawa półkula niż lewa.. 

walentynki.. ja osobiście nie lubie tego święta i niestety nie skorzystam z propozycji, zbieramy żołnierzyki na poniedziałek, zalecenie lekarza 😁😁😁

Odnośnik do komentarza

Hej Hopefull ja swojego czasu chodziłam do psychiatry o psychologa, ponieważ chorowałam na nerwice i to była moja najlepsza decyzja, że podjęłam się tego leczenia bo bardzo mi pomogli i nie wstydzę się tego wcale. Już też myślałam, żeby iść do psychologa bo powoli przestaje sobie radzić z tymi ciążowymi problemami 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Patka, przykro mi...

Drop, względem Walentynek Hmm stosunek mam obojętny 🙂 Jesteście usprawiedliwieni, oszczędzajcie żołnierzyki 🙂 

Chciałam tylko zwrócić uwagę ze tyle mówi sie o nas, to my płaczemy, cierpimy, przeżywamy rozczarowanie itp... a nasi mężczyźni tez przezywają tylko na swój sposób. Nie wiem jak Wy ale ja czuje sie dziwnie rozkładając po raz enty nogi przed kolejnym lekarzem... wiem wiem to lekarz itp ale jest to dla mnie juz teraz trochę ciężkie. A co czuja nasi faceci jak traktujemy ich jak reproduktorow... tylko o plemniki chodzi. Ja postanowiłam bardziej zadbać o moja druga połówkę. Tym bardziej ze tak bardzo mnie wspiera i oprocz tego ze jest partnerem to tez moim przyjacielem. Nie chcę zeby czuł sie traktowany przedmiotowo. 

Co do psychologa, dam na pewno znac... tak w ogole kiedyś oczywiscie chodziłam, leczyłam sie na depresję. Widzę ze nie zmierzam teraz w dobrym kierunku i zaczęłam sie zastanawiać czy czasem to przez depresje nie mam trudności...

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Karola byłam w środę na wizycie, w końcu zobaczyłam coś na usg, jest pęcherzyk i bardzo maleńki zarodek :) Na kolejnej wizycie zobaczę już pewnie serduszko , mam taka nadzieje :) U ciebie kiedy kolejna wizyta ? 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Patka93 napisał:

Hopefull chciała bym skorzystać z tego co piszesz jednak los miał inne plany i dziś rano chciałam zrobić test bo 31dc ale okazał sie niestety 1dc. Taki prezent od losu-@

To to ja dziś tez 1 dc .. Zaczynamy od początku zabawę 😉 

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Karola na szczęście bóle brzucha praktycznie przeszły, sporadycznie coś tam zaboli, czuję się bardzo dobrze troszkę senna jestem, i okropnie piersi bolą, poza tym wszystko ok :) a ty jak się czujesz? Pomogło leżenie ?

Odnośnik do komentarza

🤨

Babelek92 no i mnie nie ma dnia kiedy brzuch boli. I to po kilka razy w ciągu dnia. Mam nadzieję że minie zaraz. Dodatkowo cały czas mam spuchnięty brzuch, momentami tak napięty że mam wrażenie że zaraz eksploduje. Senna nie jestem ale piersi to koszmar . Tak strasznie bolą. Na dodatek brak apetytu, mogłabym nic nie jeść. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Mini jednym pomaga drugim nie.Zalezy co tam u ciebie jest grane. Jakieś 3 lata temu miałam 6 cykli z clo wszystko ładnie pięknie i nic nie wyszło,teraz znowu jestem na drugim cyklu i też raczej nici ,czekam na @.Ale ja mam tzw nieplodnosc idiopatyczna stwierdzona więc jest ciężko 

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Nadzieia6 u mnie w 3 cyklu z CLO się udało, a wcześniej niestety nie miałam swojej owulacji. Tabletki anty odstawiałam rok temu w marcu a starania i wstepne badania zaczęłam od czerwca. A w styczniu zobaczyłam 2 kreski 🙂 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...