Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Olgik napisał:

Magdalena gratulacje 🙂 ja w 25dc mialam 221, 27dc 435 a w 31dc 1890 😉 2 tyg temu bylam na usg i lekarz potwierdzil 2 zarodki ale nie bylo serduszek... ciagnie mi sie niemilosiernie ten czas ale juz dzisiaj wieczorem jade sprawdzic czy ciaza faktycznie jest dwujajowa czy w ogole jest ciaza 🙂 jesli tak to bedzie dzisiaj 6t+6 😄 trzymajcie kciuki

A po jakim czasie od pozytywnego testu poszłaś do ginekologa 

Odnośnik do komentarza

Po drugiej becie dzwonilam do lekarza, kazal za 4 dni w 31dc powtorzyc ostatni raz betę a u niego byłam w 35dc jakos tak.

 

Moja aktualizacja po wizycie:

Mamy potwierdzenie 🥰

Biją u mnie w brzuszku 2 serduszka, jedno 126 drugie 140 uderzeń 😊 dzieciątka mają 10 i 9 mm, wszystkie wynik z krwi bardzo dobre, mamy 6t+6 ❤ ❤ kolejna wizyta za 3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Olgik napisał:

Po drugiej becie dzwonilam do lekarza, kazal za 4 dni w 31dc powtorzyc ostatni raz betę a u niego byłam w 35dc jakos tak.

 

Moja aktualizacja po wizycie:

Mamy potwierdzenie 🥰

Biją u mnie w brzuszku 2 serduszka, jedno 126 drugie 140 uderzeń 😊 dzieciątka mają 10 i 9 mm, wszystkie wynik z krwi bardzo dobre, mamy 6t+6 ❤ ❤ kolejna wizyta za 3 tygodnie

Coś pięknego ❤️❤️ trzymam mocno kciuki😍 a kto prowadzi Twoja ciążę skąd jesteś 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem z Bielska a lekarza mam w Tychach, u niego od roku leczylam nieplodnosc, w sumie po 2,5 roku staran z lekarzami mamy upragnioną ciąże ale też jestem przerazona ze beda blizniaki i jak ja sobie z nimi poradzę jak mąż bedzie w pracy a ja sama... ale to zmartwienie na przyszlosc 😉 na razie bardzo sie cieszę 🙂

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Gość Olgik napisał:

Ja jestem z Bielska a lekarza mam w Tychach, u niego od roku leczylam nieplodnosc, w sumie po 2,5 roku staran z lekarzami mamy upragnioną ciąże ale też jestem przerazona ze beda blizniaki i jak ja sobie z nimi poradzę jak mąż bedzie w pracy a ja sama... ale to zmartwienie na przyszlosc 😉 na razie bardzo sie cieszę 🙂

Super dasz sobie naprawdę radę. Ja mam wizytę 29.11 dlatego zastanawiam się czy nie za wcześnie czy będzie już coś widać a jutro mam sprawdzić przyrost bety

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gość Drop napisał:

Magda1997, nie.. na początku także miałam wyższe przyrosty.. a kiedy masz wizytę? Najważniejsze to potwierdzić zarodek i później serduszko.. wszystko będzie dobrze, 3mam kciuki

29.11 mam wizytę ❤️

Odnośnik do komentarza

Magda masz takie ładne wysokie bety jak ja miałam 😄 lekarz jak 2tyg temu w polowie usg znalaz drugi zarodek to powiedzial ze znalazl przyczyne wysokiego progesteronu 😉 niczym sie nie przejmuj, dbaj o siebie 🙂 nie masz wplywu na to co bedzie wiec na spokojnie rob bete i czekaj na wizyte trzymamy kciuki ;*

Odnośnik do komentarza

Nic a nic takich książkowych dolegliwości od samego początku..  jestem bardziej śpiąca może trochę ale to kwestia chyba dużej ilości progesteronu i braku kawy 😉 wczoraj prawie caly dzien bardzo bolala mnie glowa, dzisiaj rano znowu i na wieczór ponownie. Musze nauczyc sie wiecej pic wody bo to chyba powod... a jak u Ciebie Magda?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratulacje :) a ja mam pytanie, jestem po 3 cyklu z CLO. Mam pcos, dwa pierwsze cykle owulacja była, a w trzecim cykl bezowulacyjny.. dodam, ze chorowałam na początku cyklu. Czy któraś z was miała tak, ze był cykl bez owulacji a później znowu się pojawiła? Zaczynam się martwić, ze clo przestało działać 😒

I jeszcze jedno pytanie, czy może macie jakieś naturalne sposoby, żeby pogrubić endometrium? 
pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość Kama napisał:

Dziewczyny gratulacje 🙂 a ja mam pytanie, jestem po 3 cyklu z CLO. Mam pcos, dwa pierwsze cykle owulacja była, a w trzecim cykl bezowulacyjny.. dodam, ze chorowałam na początku cyklu. Czy któraś z was miała tak, ze był cykl bez owulacji a później znowu się pojawiła? Zaczynam się martwić, ze clo przestało działać 😒

I jeszcze jedno pytanie, czy może macie jakieś naturalne sposoby, żeby pogrubić endometrium? 
pozdrawiam 

Ja pilam czerwone wino. Owulację same wróciły mi po laparoskopii i elektrokauteryzacji jajników w 2 cyklu po operacji beta pozytywna. 

Dziewczyny TSH 3.32 czy nie za wysoko 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Jadziaxx napisał:

Magda997 możesz mi coś więcej powiedzieć na temat tej elektrokauteryzacji? I laparo?

Czeka mnie to w styczniu

Strasznie się bałam ale nie ma czego usypiana będziesz na godzinkę będziesz miała 4 dziurki i szczerze powiedziawszy po czułam się dobrze ale 5 tyg w domu byłam. Nie ma się czego badac a jak będziesz na Polnej to obsługa rewelacja. Polecam Tobiw zapisać się do dr Banaszewskiej wie kobieta ck robi zna się na rzeczy 

Odnośnik do komentarza
Gość Ola z przedszkola

Dziewczyny! Gratulacje! Olgik - bliźniaki? Fantastyczna sprawa 😄 wiedziałaś, że są dwa jajeczka?

Ja dzisiaj byłam na monitoringu - są dwa pęcherzyki - 13 i 16 mm, dziś 10 dzień cyklu. Dziewczyny, może to głupio zabrzmi, ale czy ja mogę coś zrobić, żeby zwiększyć szanse? no poza robotą w łóżku 😄

 

Ktoś pytał o endometrium. Ja miałam cienkie. Dostałam plastry Systen 50 i jest grubsze. Nie jest to naturalny sposób, ale jest 🙂

Odnośnik do komentarza

Ola nie wiedziałam 😉 akurat w tym cyklu pierwszy monitoring miałam w 13dc wieczorem i byłam świeżo po owulacji którą jestem prawie pewna że czułam nad ranem 😉 endometrium tego dnia miałam 13mm. To był cykl 2x1 letrozole + 1x1 estrofem, owulacja z prawego jajnika a tem sobie radził z pękaniem bez ovitrelle. Widać tak miało być ale jestem przerażona 😉 objawów ciążowych dalej brak 😉

Odnośnik do komentarza

Kokardka, wow to już 5miesiac... ale ten czas leci 😊😊 sama nie mogę uwierzyć, że u mnie już 29tc 🥰 … pamietam jak zaczynałyśmy cała procedurę.. i teraz wiem, ze była to najlepsza decyzja.. U nas generalnie spokojnie i mam nadzieje, ze tak zostanie do końca 🤰.. powolutku zaczynam myśleć już o wyprawce, zaczynam tez coraz częściej myśleć o porodzie.. i generalnie opiece nad dzieckiem po porodzie czy sobie poradze.. i tak leci każdy dzień do przodu.. a jak u Ciebie? Jak się czujesz, przeszły wymioty? Masz już wyprawke, wiesz jak będziesz rodzic ? 
 

Hope, zaglądasz tutaj, co u Was, jak Franio? 
 

Olgik, może to mało pocieszające, ale to przerażenie chyba zostanie do końca 🤰.. tak to już jest, ze najpierw stresujemy się staraniami, później ciaza a chyba najbardziej wychowaniem dziecka.. ale to wszystko przed nami.. odnośnie objawow, to nie jest pewne, ze będziesz je miała.. na początku każdy mnie wypytywał o objawy, a u mnie w zasadzie nic.. ani razu nie wymiotowałam, jedynie co odczuwałam to brał apetytu i delikatna wrażliwość na zapachy.. także są i takie ciąże, które nie charakteryzują się żadnymi objawami i nie oznacza to nic złego 😊😊

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...