Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jeśli same pękają to nie ma po co brać zastrzyku :)
Ja dziś byłam na kolejnym monitoringu i mój początkowy brak owu przerodzil się w poliowulacje, mam trzy dorodne pęcherzyki które kwalifikują się do podania pregnylu więc go dziś dostałam.
Później sprawdzenie czy wszystko pękło i czekamy..

Odnośnik do komentarza

Ale byłaś tylko w tym 10dc na monitoringu i później już więcej nie chciał żebyś przyszła w tym cyklu?

Ja jak byłam monitorowania na cyklu naturalnym to zanim gin stwierdził brak owu byłam u niego na 3 monitoringach. Ale to był cykl naturalny więc może do clo inaczej podchodzą.. Sama nie wiem

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinien jeszcze cię lekarz pomonitorowac żeby sprawdzić czy może lek trochę później nie zaczął działać tak jak u mnie ale jest to moje zdanie i nie mam zbyt dużego doświadczenia w tych lekach i monitoringach bo jestem monitorowania od 3 cykli dopiero.
Na twoim miejscu bym się starała mio wszystko a może jednak coś zaskoczy. A co do lekarza to możesz z nim jeszcze o tym porozmawiać albo zastanowić się nad jego zmiana. Ja swojej gin ufam ponieważ do ciąży doprowadziła moja dobra znajoma która o dziecko łącznie starała się 2 lata a jej partner miał słabe nasienie.
Uszy do góry może ta owulka jednak będzie/jest nie wiem który to Twój dzień cyklu

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem to tak ze skoro dawkowanie jest od 1-5 dnia cyklu i owulacja ma nastąpić między 11-15 dniem cyklu czyli około 6 dni od czasu odstawienia CLO i wtedy chyba było by najpewniej się starać oczywiście wg ulotki ... ja brałam od 5 dnia cyklu , jestem 2 dni po zakończeniu ,staramy się co 2 dni zobaczymy co z tego będzie

Odnośnik do komentarza

Biorę cło od 3 dc przez 5 dni.. między 7-11 dniem mam pokazać się na monitoringu i do tego czasu mam zakaz współżycia.. dopiero po sprawdzeniu ilości pęcherzyków.. osobiście mam długie cykle i to nie jest tak, ze owulacja wypadnie między 11-15 (tak jest chyba najwcześniej), mi zdarzało się mieć później owulacje.. w jaki sposób macie sprawdzane, ze pęcherzyk pękł?

Odnośnik do komentarza

Ja z racji tego ze bez wywoływania nie mam miesiączek wogole wiec brałam od dowolnego dnia cyklu ciężko powiedzieć od którego ... dzisiaj 3 dzień po Czyli powiedzmy 8 odczuwam bolesność jajników, od 10 myśle ze można się zacząć starać

Odnośnik do komentarza

Hej. u mnie dzisiaj 27 dc. Zastanawiam się czy jest sens jutro testowac. W tym miesiącu odpuscilam monitoring wiec nie wiem czy byla tak jak pisza w ulotce. Mialam bolesnosc ok 14-15 dc pozniej juz nic wiec teoretycznie do konca tygodnia powinnam dostac okres. Jeżeli wszystko sie przesunelo to dopiero za tydzień.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny . Hej ja brałam clo przez 5 dni od dowolnego dnia bo nie jestem w stanie określić dnia cyklu ..nie bylam na monitoringu ,dzisiaj 10 dzień ..(5
Dni po zakończeniu clo) odczuwam
Bóle podbrzusza codziennie ,śluz mam w dużej ilości jakiś żółtawy .Od dzisiaj co drugi dzień będziemy się starać ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...