Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Staraczka.

Ewaa_A. Ja w pierwszą ciążę zaszłam po 6 cyklu i to w czasie jak wogole nie powinnam. A teraz straciłam wszystkie nadzieję. Wiesz wczorajszy Test jeden Neg drugi pozytyw ale bladzioch że nawet mój widział. Beta 1.12. A dziś tescior NEG. I to mocno negatyw ale coś mnie brzuch zaczyna boleć więc @blisko

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero zaczynam ale mam różne przypadłości których nikt nie potrafi nazwać ... okresu nie mam 60 dzień ... jestem po 1 cyklu CLO ,dziś przypada 13 dzień ,staramy się co 2 dni ,żeby było
Ciekawie to testy owulacyjne mam cały czas pozytywne ... zobaczymy jak to się skończy

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

Ewaa_A. Na spokojnie rozumiem cie. O pierwsze wspólne dziecko z moim narzeczonym staraliśmy się 6 miesięcy. Radość trwała do 30tc. Niestety nie długo. A teraz już 5 cykl i ja już straciłam nadzieję że będzie mi dane być mama po raz drugi.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest czekanie.. ja jestem po 3 cyklu z cło, zaczęłam od dziś brac luteinę i czekam.. i chcociaz chce nie myśleć to cały czas myśle.. najgorsze jest to, ze często marzę i myśle sobie jakby to było gdybym była w ciąży.. w razie co to mój ostatni cykl z cło, gin przepisał mi coś innego.. powiedział, ze on nie praktykuje dłużej niż 3.. czasami sobie tez myśle, dlaczego to wszystko jest takie niesprawiedliwe.. ale zaraz zaczynam myśleć o tych wszystkich kobietach, które straciły ciąże, urodziły martwe dzieci.. dziewczyny jesteście wielkie.. ja póki co przeżyłam tylko, chociaż dla mnie aż ciąże pozamaciczna .. i nawet gdybym teraz była w ciąży to każdy dzien, tydzień, miesiąc byłby mega stresem.. moja mama urodziła martwe bliźniaki.. trochę to wszystko chaotyczne, ale moje ostatnio myślenie tak wyglada

Odnośnik do komentarza

Zastrzyk też przepisał mi lekarz odrazu do pierwszego cyklu z Clo.
On daje pewność że pęcherzyki piękną, przynajmniej mi ją daje :)
A po nim monitoring mam obowiązkowo, ostatnio po zastrzyku powiedziałam gin że teraz to zadzwonię w @ a ona mnie wysmiala że przecież musimy sprawdzić czy wszystko pękło i jak to wygląda.
Dlatego bardzo dziwią mnie przypadki kiedy lekarz nie umawia się na monitoringi przy braniu clo.

Odnośnik do komentarza

Ja tez się dziwie, ze każdy lekarz ma inne zalecenia, ale to może wszystko zależy od nas jako pacjentek.. nie wiem.. ja tez miałam laparoskopię, ale po ciąży pozamacicznej i od tamtej pory tez już z 1,5 roku starań.. sama się zastanawiam czasami czy nie mam endometriozy, gdyż mam często bóle pleców/kości ogonowej.. dziś tez mam ten bol.. to takie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...