Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Staraczka.

Hej dziewczynki. Dawno mnie tu ie było. Wiec tak, jestem już na końcówce dni płodnych ale nic się nie dzieje. Żadnego bólu, ani nic tym stylu. Brałam clo ostatni cykl starań bo już brak nadzieii. No i ten cykl bez monitoringu bo tak się zdarzyło że mojego gin nie było jak wypadaly dni kontrolne. Poprzedni cykl był dziwny bardzo ale to bardzo skapy, nawet jak poszłam do gin powiedziałam,o @ze była inna niż zwykle to powiedział żeby powtórzyć tescior ale negatyw. Więc czekamy do kolejnej @..... A jak tam u was dziewczynki sprawy się mają

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

No właśnie według tego wszystkiego co miałam przez kilka miesięcy wstecz to dzisiaj powinien być dzień owulacji bo miałam monitoring przez 4 miesiące. A teraz ten cykl bez monitoringu. zero bólu zero jakiś oznak nic a nic

Odnośnik do komentarza

Ja to w tym miesiącu chyba wszystko odpuscilam, usg, testy owulacyjne, nie mierze temperatury, nie pilnuje dni plodnych , stosunkow.. nic. Mam wywalone juz po prostu. Zobaczymy czy to cos da. W następnym cyklu jezeli sie nie uda to pójdę sprawdzic tylko czy żadna torbiel sie nie zrobila i staramy sie 2 cykle bez Clo. Panicznie boje sie ciazy mnogiej i wole nie brac 3 cykle pod rząd albo jeszcze dłużej. Wielu dziewczynom udało sie zajsc właśnie w następnym cyklu po odstawieniu Clo.

Odnośnik do komentarza

Ja mierze temperaturę ale dla mnie to tez żaden wyznacznik mój wykres to raz niska raz wysoka raz niska raz wysoka .... (oczywiście przestrzegam wszystkich zasad ,mierze o tej samej porze ,rano po przebudzeniu itp ) kuracje 1cykl z CLO zaczynam w piątek

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

Ewcia ja też nie mierze. Tylko coś ostatnio nie wzięło jakieś przeziębienie. Ja też w tym cyklu żadnego monitoringu,testow owu. Ja wręcz przeciwnie u mnie jest możliwość ciąży mnogiej nawet bez clo. Więc ucieszyła bym się. Ale i tak za wszystkie trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Wkoncu jakaś dobra wiadomość ..zawsze czekam na okres jak na jakiś prezent bo nigdy go nie miałam powiedzmy samoistnie bez wywoływania lub bez anty czyli z odstawienia a dzisiaj ...pierwszy miesiąc po odstawieniu tabletek po 6 latach i jest ...

Odnośnik do komentarza

Cześć laski. Ja jestem po 2 cyklu z bio...W tym miesiącu byłam na usg i okazało się, że pierwszy raz od 2 lat miałam owulacjie. Miała taką nadzieję, ale niesety dzisiaj dostałam okres. Nie wiem co mam zrobić żeby tak nie swirowac. Też tak macie, że co miesiąc tak to wszystko przeżywacie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...