Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nikinki

Cześć dziewczyny od dłuższego czasu obserwuje te forum:) ponieważ też staramy się o dziecko i też brałam clo (jeden cykl) po ktorym sie nie udalo. Odpuscilismy zupełnie jeden cykl czyli nie liczyłam dni kiedy będzie najlepsza pora na stosunek nie brałam clo. No i co się wydarzyło?? Dziś jestem w 6 tygodniu ciąży:) więc dziewczyny głowa to chyba podstawa żeby nie robić nic na siłę! Trzymam za Was mocno kciuki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_A

Wracając do mojego poprzedniego wpisu czy któraś z dziewczyn również brała CLO w dowolnym dniu cyklu ze względu na jej brak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bealeks

Robiłam dzisiaj test owulacyjny i wyszło ze nie mam owulacji. Pomóżcie bo ja już nie wiem co mam robić. Zastanawiam się czy mój ginekolog wie w ogóle o co chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bealeks

Od 4 dnia cyklu przez 5 dni brałam clo i od 10 dnia ginekolog powiedział ze mamy się starac, oczywiście zadnego monitoringu nie było. Nie wiem co mam myslec. Czy to normalne ze nie mam owulacji, czy może jest za wcześnie jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1671

Ewa ja brałam CLO w środku cyklu bo gin mówił że nie ma co czekać do okresu bo mam cienkie endo i brałam w 20dc. Lek wywołał owulacje ale w ciążę się zajść nie udało. Po 25dniach od pierwszej tabletki miałam okres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_A

~Paula1671
Ewa ja brałam CLO w środku cyklu bo gin mówił że nie ma co czekać do okresu bo mam cienkie endo i brałam w 20dc. Lek wywołał owulacje ale w ciążę się zajść nie udało. Po 25dniach od pierwszej tabletki miałam okres.

Rozumiem ... brałaś tylko 1 cykl czy dalej kontynuujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laueree

To moja pierwsza przygoda z clo. Cykle mam 36 dni. Zaczelam go brać od 5 do 10 d.c. Kiedy mogę mieć owulacje? Jak to u was było? Póki co zrobiłam wczoraj test i nic nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tak

Ja brałam clo od 5 do 9 dn.cyklu
Dziś 15dzien
Baaardzo boli mnie dół brzucha i prawy jajnik
Miałam jeździć na monitoring ale sobie odpuściłam...psychika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

Trochę mnie tu nie bylo. To 2 cykl z Clo. Dzis 15 dc. Odpuściłam w tym miesiącu monitoring zeby sie nie stresowac. Nie pilnujemy tez dni w których trzeba sie kochać. Zdajemy sie na los, co ma byc to bedzie. W tym cyklu czuje lewy jajnik. Zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_A

Ja zaczekam jeszcze tydzień na okres ...nie sadze żeby się pojawił ,jeśli się nie pojawi od poniedziałku zaczynam 1 cykl Clo. Mimo ze gin mówił o zaczekaniu 3 miesięcy od odstawienia antykoncepcji .
W poniedziałek wyjdzie 43 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

1 od 9 dc a 2 teraz od 5 dc. Cykle mam po 34 do 38 dni. Po 1 cyklu Clo miałam cykl 35 dniowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mammamai

Pytam bo mam podobne cykle i tez brałam teraz od 5 dnia cyklu 5 tabletek aktualnie jest 13 dzień cyklu u nie mam pojęcia kiedy ma być owulacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_A

A czy są tu dziewczyny które brały anty .. po jakim czasie po odstawieniu staraliście się o dziecko ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

No to ma właśnie wywołać owulacje w tych dniach. Mnie od wczoraj ćmi wiec podejrzewam że owulacja już była albo bedzie dzisiaj. Wiadomo, ze delikatnie może się coś przesunąć ale nie aż tak, ze biorąc od 5 dc owulacja bedzie w 23 dc..

Ja brałam tabletki antykoncepcyjne przez 7 lat. Odstawilam w kwietniu 2018 i od tamtego czasu bezskutecznie sie staramy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1671

Ewa teraz będę brać drugi raz. Tym razem od 5dc do 9dc i 10 dnia monitoring, wypada w te środę. Przed staraniami brałam anty przez rok. Odrazu po odstawieniu zaczęłam się starać, teraz jest mój 8 cykl starań. We wrześniu byłam u gin żeby sprawdził czy jest wszystko dobrze i okazało się że nie mam owu dlatego dostałam clo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

Mam nadzieję, że pomoże. :) ale ważne jest to, żeby się wyłączyć bo to nam nie pomaga. Dużo dziewczyn pisze, że nie ma monitoringu i to źle.. z biegiem czasu uważam, ze to nie jest takie głupie. Po co świrować? Nie ma sensu. Raz można iść sprawdzić czy pękły ewentualnie i jak sie skończą tabletki to żeby sprawdzić czy się torbiele nie zrobiły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1671

U mnie owulacja była potwierdzona monitoringiem po 12dniach od pierwszej tabletki clo ale brałam je w środku cyklu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...