Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuduarinka

spacer.png

Tak wyglądają moje ostatnie pomiary bety. Wiedziałam, że jestem ciężkim przypadkiem, ale nie myślałam, że aż tak.

Olgik mi kiedyś ginekolog powiedział, że pierwszy dzień okresu powinno się liczyć właśnie jak jest potop;D

Magda doskonale Cię rozumiem, a to dopiero początek obaw.

Odnośnik do komentarza

Zudurianka,  mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze.. niemniej jednak na chwile obecna te wyniki są dość dziwne.. ja niestety miałam podobna sytuacje z ciąża pozamaciczna..  nie pisze Ci tego, żeby Cie straszyć albo wywoływać niepokój, ale pamiętaj, ze jeśli poczujesz się nagle złe, zrobi Ci się słabo to masz pilnie jechać na szpitala.. niestety ciaza pozamaciczna jest zagrożeniem życia dla kobiety.. a u nas bardzo mało się o tym mówi.. pisze to dla każdej tutaj kobiety!! Ja mam za soba dwie ciąże pozamaciczne i to mój upór i przeczucie pozwoliło mi trafić w odpowiednim momencie do szpitala!! 
Zudurianka, pamiętaj, najważniejszy jest teraz spokój i racjonalne podejście do sytuacji!! Koniecznie daj znać po wizycie! 

Odnośnik do komentarza
Gość Zuduarinka

Drop współczuje, że musiałaś przez to przechodzić. Ja nie nastawiam się jakoś optymistycznie na wyniki dzisiejszej wizyty bo ewidentnie jest coś nie tak.

Dziewczyny, a możecie mi powiedzieć jaka jest różnica w drugiej połowie cyklu brania Duphaston, a Luteiny? Nie za bardzo rozróżniam te dwa leki.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gość Zuduarinka napisał:

Drop współczuje, że musiałaś przez to przechodzić. Ja nie nastawiam się jakoś optymistycznie na wyniki dzisiejszej wizyty bo ewidentnie jest coś nie tak.

Dziewczyny, a możecie mi powiedzieć jaka jest różnica w drugiej połowie cyklu brania Duphaston, a Luteiny? Nie za bardzo rozróżniam te dwa leki.

Nie wiem czy to ma związek , ale doktor mi wczoraj powiedział, że ten duphaston to zło. Generalnie kliniki sceptycznie do niego podchodzą i dawkują luteinę albo inne leki . 

Odnośnik do komentarza

Inez, moim zdaniem 16dc przy cyklach 31-33, to ciągle ma sens, jeśli wcześniej nie ma możliwości. I wiesiołek też brałabym aż do wizyty.

Olgik, ja też liczę okres od momentu jak już zmienia się z plamienia w konkret.

Zuduarinka, koniecznie daj znać co Ci powie dzisiaj gin. Trzymam kciuki za pozytywny obrot zdarzeń!

Hopefull, Ewa0, dzięki za te dyskusje o tc, bo ja też się już zgubiłam całkiem. Appka mi mówi 7tc, 6tygodni + 2dni. czyli wg lekarzy to jest 6tc, z tego co widziałam...ehh, przez to te wszystkie strachy, czemu u mnie nie widać tego co może już powinno być widać 😉

Haniu,  szkoda, że beta nic nie wykazała. Daj znać jak będziesz po wizycie w Invimwdzie, z tego co pamiętam to Cloman też tam chodził.

Odnośnik do komentarza

Z tym liczeniem okresu mnie zaskoczylyscie, u mnie się rozkręca 2-3 dni przed "potopem" hmm... Co do luteiny/duphastonu, moja koleżanka u tego samego lekarza dostała duphaston, a ja luteinę, gdzie mamy bardzo podobne przypadłości. Z ciekawości spytam we wtorek od czego to zależy :)

Odnośnik do komentarza

Cześć wam 😉 

jeden dzień a tyle wpisów! 
hopefull - robiłam test w 27 dc, jutro powinnam dostać @ 

Zudurianka, czekam z niecierpliwością co doktor powie na te twoje skoki ! Daj koniecznie znać ! 
 

Hopefull na pewno jeszcze chwila i bezie widać maleństwo, bez stresu wyniki mas dobre wiec wszystko będzie ok! 
 

Mega nastawiam się na ten cykl, bo mam dużo sprzyjających rzeczy, CLO, monitoring, ovitrelle i Luteina. 
ktora teraz testuje? 
 

ps. Wczoraj zrobiłam test ale @ jesCze nie przyszła i głupia w tyle głowy liczę ze jeszcze może za wcześnie, chociaż mądra strona głowy wie, ze nie ma co się nastawiać to jednak nadzieja jest, tez tak macie? 
 

Która teraz na dniach testuje???

Odnośnik do komentarza

Wypadam z gry w tym roku, właśnie trafiłam na kwarantanne z podejrzeniem covida , u mnie w mieście czeka się kilka dni na pobranie wymazu i kilka dni na wyniki więc muszę odwołać sobotnią wizytę , no do końca roku pewnie też mi się nie uda z tego wykaraskać 😐 

Odnośnik do komentarza

Hania - przykro mi...

Inez - dzięki za info! Teraz wszystko jasne 🙂 

Zuduarinka - jejku daj nam koniecznie znac jak będziesz po wizycie. Myślę, że to co napisała Drop jest bardzo cenną uwagą. Warto to zapamiętać.

Olgik - mam nadzieje ze wszystko sie wchłonęło ale w sumie jesli bedzie trzeba zrobić laparoskopię to moge faktycznie zapytać od razu o mozliwosc zrobienia drożności? Grunt to mieć plan 🙂  trzymam kciuki, dawaj znac co dalej 😘

Kokarda - jak ja Cię rozumiem 🙂 mamy zawsze nadzieję do konca. Tak mocno trzymam za Ciebie kciuki ze musi sie w końcu udać! 🙂 

Co do dyskusji na temat pierwszego dnia cyklu to mi poprzednia lekarka mówiła ze jesli wystąpi plamienie i bedzie ciągle, bez przerw i po nim rozkręci się „potop” to dzien w ktorym pojawiło sie plamienie to 1dc. Chyba ze jest plamienie, dzien przerwy i kolejne plamienie i po nim potop to 1dc bedzie data drugiego plamienia. Ale w sumie nie wiem ile w tym prawdy, ja liczyłam według tej zasady 🙂 

Helios... jestes tu? Co u Ciebie? 

CLO zaglądasz tutaj jeszcze czasem?

Odnośnik do komentarza
Gość Zuduarinka

Hej dziewczyny, 

niestety sprawdza się scenariusz ciąży pozamacicznej. W niedziele idę do szpitala na kilka dni żeby być pod obeserwacja. Jak się źle poczuje to mam jechać od razu. Mój lekarz w niedziele ma dyżur to powiedział ze mnie tam poprowadzi i zaplanuje cała diagnostykę. Eh jak nie urok to sraczka:/

Maz w poniedziałek wyjeżdża na dwa tygodnie do pracy wiec już w ogóle mam dola 😞

Odnośnik do komentarza

Zuduarinka tak mi przykro... Do końca miałam nadzieję że może jednak był inny powód tych skoków 😞 trzymaj się mocno kochana. Teraz musisz myśleć o sobie i swoim zdrowiu. A mąż to i tak chyba nie mógłby odwiedzać Cię w szpitalu? Pozostają wideo rozmowy też super sprawa 🙂

kokardka ja w 25dc miałam zerową betę także wiesz 😄 nadzieja umiera ostatnia !

hania przykro mi... Ale z drugiej strony z mężem teraz będziecie mieli dużo wolnego czasu który można spożytkować pozytywnie i nóż widelec coś z tego będzie 🤞

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Marta

Cześć dziewczynki😉 tak jak wcześniej pisałam brałam Clo... W niedzielę miałam owulacje w poniedziałek byłam na kontroli i gin czy pęcherzyki pękły więc wszystko z USG było dobrze... Ale dzisiaj bolą mnie sutki że dotkac ich nie mogę, podwyzszona temperatura 37,1 37,2 (nie w pochwie) czy to są początki ciąży? 

 

Odnośnik do komentarza

Zaduarinka bardzo mi przykro 😪😪😪 Trzymaj się kochana 😘

 

Za tydzień okres ma przyjść...mam nadzieję że nie. Dziś bolą mnie jajniki raz prawy raz lewy...mam mdłości i spać bym cały czas chciała. No ale biorę luteine więc mdłości mogą być od tego. No i od 3 dni mam 37.3 temperatury.  Nie nakręcam się....No może trochę...😂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...