Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Zuduarinka...Bardzo mi przykro 😞 nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz ale pamiętaj, że wszystkie jesteśmy tutaj dla Ciebie. Przytulam mocno i kciuki trzymam dalej:*

Wierzę, że mimo rozczarowań i bólu który spotyka każdą z nas przyjdzie czas na łzy ale łzy szczęścia. 

Trzymajcie sie dziewczyny! 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ☺️

Dawno mnie tu nie było, ale nadrobiłam wszystkie posty. Przykro mi Zaduarinka 😐 3maj się cieplutko. Staramy się dalej, wszystkie razem. ❤️

U mnie dzisiaj 1 dzień miesiączki, już od rana pobolewa mnie podbrzusze, ale u mnie to normalne. Od czwartku zaczynam brać Clo (i dzwonię do ginekologa umówić się na monitoring) , to mój pierwszy raz. Mam wielką nadzieję, że stanie się cud i uda się. Chociaż jak czytam te wszystkie fora w internecie to jestem taka zrezygnowana. 😢 

Pozdrawiam was kochane kobietki ❤️❤️

Odnośnik do komentarza

Zuduarinka przykro mi 😞 powtórz bete jeszcze raz, może to jakas pomyłka 😞 kurcze dziewczyny ja zaszłam w 5 cyklu z clo w którym nie brałam ani duphastonu albo luteiny i uwazam, że mnie akurat blokowało, żałuje, że brałam ja w poprzednich cyklach kozę zaszłabym wczesniej. 
teraz jestem w 24 tc i czekamy na nasza Córeczkę❤️
 

trzymam za wszystkie kciuki✊🏻
 

Beti co u Ciebie jak się czujecie ?:)

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Gość Malina napisał:

mogę się pochwalić drobnym sukcesem bo wyniki biocenozy są prawidłowe 😁 pierwsze dni grudnia hsg 🙂 

Pyt. Do dziewczyn po hsg - Czy oprócz biocenozy i cytologii potrzebowałyscie innych badań?

Jesli badanie w znieczuleniu ogólnym to jeszcze potrzebne badania krwi jak morfologia układ krzepnięcia tsh...

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Katarina napisał:

Malina, wspaniale! Teraz tylko dbać o siebie, w grudniu badanie i do dzieła!

Hopefull, koniecznie daj znać jutro po wizycie. Mojej się nie mogę doczekać to odliczam do Twojej i Ewy0😉

Ja też się nie mogę mojej doczekać... A kiedy Ty masz wizytę? 

A jak się w ogóle czujecie dziewczyny?

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
10 godzin temu, Gość Malina napisał:

mogę się pochwalić drobnym sukcesem bo wyniki biocenozy są prawidłowe 😁 pierwsze dni grudnia hsg 🙂 

Pyt. Do dziewczyn po hsg - Czy oprócz biocenozy i cytologii potrzebowałyscie innych badań?

Zależy.. miałam mieć w szpitalu w Pucku to wymagali ob do tego posiew na tlenowe i beztlenowe. W Szczecinie w klinice bocian tylko biocenozę, robili ja na miejscu przed HCG

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Hania napisał:

Dziewczyny nie wytrzymałam i siedzę w poczekalni, będę robić betę w 27dc, trzymajcie kciuki za jutrzejszy wynik 😉

Hania, 3mam kciuki, ja 29dc ale jeszcze nic nie sprawdzam, bo zadnych przeczuc:(( 

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki . 

Karska hehe dobre 🙂 to plus że smakuje 🙂

ja biorę w tabletkach i wiesiołka też 

 

zuduarinka jak się masz ? 

 

ja po 1 wizycie . Cło od 5-9 + estrofem od 11 DC . Lekarka trochę zdziwiona że się nie udało . Dała mi namiary zrobienie hsg po nowym roku na NFZ . Mam nadzieję że obejdzie się bez tego 

Odnośnik do komentarza

Ewa0, ja mam umówione w sumie 2 wizyty u mojego zwyczajowego gina i w klinice, bo tak się złożyło , że chodziłam do obu ,ale o sobie nie wiedzą😉 i tą najbliższą mam w poniedziałek, kolejną za 2 tyg, ale jednak ide juz w poniedziałek. Martwię się właśnie, bo tak jak wcześniej czułam że coś mi się tam w brzuchu rozciąga, to po tym jak mnie tak bardzo zabolał brzuch kilka dni temu, to teraz żadnych objawów, nic..Tylko piersi tkliwe, no ale to efekt duphastonu. Więc zaczynam schizowac i dołowac się, że moje szczęście moglo się już skończyć. Wiem, że to głupie i na pewno mi nie pomaga, ale po tylu niepowodzeniach naprawdę trudno o optymizm..dlatego też czekam na pozytywne wiesci od Was, żeby się uspokoić.

Hania, Kokardkaa i reszta testujących na dniach- 👊👊👊!

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Katarina napisał:

Ewa0, ja mam umówione w sumie 2 wizyty u mojego zwyczajowego gina i w klinice, bo tak się złożyło , że chodziłam do obu ,ale o sobie nie wiedzą😉 i tą najbliższą mam w poniedziałek, kolejną za 2 tyg, ale jednak ide juz w poniedziałek. Martwię się właśnie, bo tak jak wcześniej czułam że coś mi się tam w brzuchu rozciąga, to po tym jak mnie tak bardzo zabolał brzuch kilka dni temu, to teraz żadnych objawów, nic..Tylko piersi tkliwe, no ale to efekt duphastonu. Więc zaczynam schizowac i dołowac się, że moje szczęście moglo się już skończyć. Wiem, że to głupie i na pewno mi nie pomaga, ale po tylu niepowodzeniach naprawdę trudno o optymizm..dlatego też czekam na pozytywne wiesci od Was, żeby się uspokoić.

Hania, Kokardkaa i reszta testujących na dniach- 👊👊👊!

Właśnie mam to samo. Oprócz wrażliwych piersi i wieczornego zmęczenia też wszystkie objawy ustaly. Pocieszam się jedynie ,że w pierwszej ciąży miałam tak samo. Zero objawów i dobre samopoczucie.... Masz wcześniej wizytę niż ja 🙂 takze narazie odliczamy do Twojej! Oby same dobre wiadomości były

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłam do kliniki powiedziałam jakie mam badania i powiedzieli ze wszystko ok. 3 grudnia badanie metoda HyCoSy. Cieszę się bo juz tyle czekałam żeby pchnąć całą tą sprawę do przodu. Teraz mi szybko zleci do grudnia bo multum pracy na koniec roku. A w grudniu kto wie może ta drożność coś odblokuje 🙂 a jak się okaże że są niedrozne to od razu in vitro, mam dość czekania xd

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Ewa0 napisał:

Właśnie mam to samo. Oprócz wrażliwych piersi i wieczornego zmęczenia też wszystkie objawy ustaly. Pocieszam się jedynie ,że w pierwszej ciąży miałam tak samo. Zero objawów i dobre samopoczucie.... Masz wcześniej wizytę niż ja 🙂 takze narazie odliczamy do Twojej! Oby same dobre wiadomości były

Dzięki, Ewa0, trochę mnie uspokoiłaś, że masz podobnie. Ale przed nami, bodaj dziś,  Hopefull ma wizytę, więc Hopefull, czekamy w znieciwrpliwieniu na Twoje wiadomości.

Super dziewczyny, widzę że wszystkie ostro działamy, dużo z nas ma konkretny plan i to napędza! Wszystkim nam się uda!!!

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gość Hania napisał:

Ja chyba jednak nie mam na co czekać, mam śluz jak na okres i piersi strasznie zaczęły mi ciążyć, nie zawsze tak mam ale raczej oznacza to @ 😐 ehhh czyli jednak klinika we Wrocławiu będzie 

Hania miałam tak samo! Jeden dzień pojawił się śluz i pomyślałam że zaraz będzie okres. Ale następnego dnia nagle sucho i następnego, następnego... I dwie kreski 🙂 nie ma co się załamywać!

Tak hopefull daj znać bo czekamy 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...