Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Zudurianka, trzymaj się .... wszystko będzie dobrze. 
dzięki wam za słowa otuchy ! 
dzisiaj sądny dzień, jak @ nie przyjdzie to jutro z rana znowu testuje. 
 

ps bolą mnie jajniki na zmianę i piersi tez bolą... ale do ostatniej chwili wierze ze się udało!!! Nadzieja uskrzydla i poprawia mi humor 😉 

trzymajcie kciuki !

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny biorę drugi dzień Clo. Boli mnie głowa i mam takie wybuchy gorąco, że nie wiem już co mam ze sobą zrobić 😂 to jest takie uciążliwe. Czy któraś z was też tak miala/ma? Na monitoring idę w sobotę 28.11

Pozdrawiam i 3mam za wszystkie kciuki 🤞 ❤️❤️

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Beti94 napisał:

Dziewczyny biorę drugi dzień Clo. Boli mnie głowa i mam takie wybuchy gorąco, że nie wiem już co mam ze sobą zrobić 😂 to jest takie uciążliwe. Czy któraś z was też tak miala/ma? Na monitoring idę w sobotę 28.11

Pozdrawiam i 3mam za wszystkie kciuki 🤞 ❤️❤️

Beti- ja tak miałam, brzuch jak balon, na wymioty mnie zbieralo  i huśtawki nastrojów, że sama ze sobą nie mogłam wytrzymać. Jak skończyłam je brać to objawy minęły , ale zaraz owu była i znowu rewolucja z jajnikami. 

Kalina co u ciebie jak Clo ? 

Odnośnik do komentarza

Kochane dziś mój 8dc i zaczęłam mieć już dużo śluzu, ale takiego bardziej mlecznego. Umówiłam się 12dc na usg by zobaczyć czy ten 1 cykl z clo coś tam zaczyna ruszać. 
3mam kciuki Za was wszystkie 🙏🏽❤️
 

Nie mam żadnych objawów jedynie tak głowa lekko mnie Pobolewa 

Odnośnik do komentarza

Inez testować będę w środę jak okres nie przybędzie. Nie chce robić testu za wczesnie. 

 

Jajniki dalej bolą naprzemiennie ale lewy kluje bardziej. Zauważyłam plamki krwi na bieliźnie dziś. Temperatura podwyższona. 

Humor mam sredniawy ... jakiś taki dół mnie złapał ....

Trzymajcie się laski

Odnośnik do komentarza

U mnie też średniawy humor... jestem 3,5 doby po odstawieniu dupka i od tego minimalnego plamienia w środę to nic, dalej cisza. Dzisiaj śluz taki jakby na okres i leciutko zabarwiony, albo już się doszukuję za bardzo i wyczekuję tej małpy... na szczęście dużo teraz mam pracy i obowiązków więc zleci czas bo dopiero koło 12dc planuję się umówić na monitoring. Bardzo mi ciążą te miesiące "stracone" bez Clo itp... cały czas obawiam się, że ten pęcherzyk dalej we mnie siedzi i tyle czasu się odwleka moja upragniona ciąża. Pewnie każda z nas ma takie gorsze dni... miłego weekendu dziewczyny 😉

Odnośnik do komentarza

U mnie bez zmian. Bólu po owulacji nie było przez dwa dni, teraz znowu jest i na dole brzucha. Sama nie wiem od czego.. Nic więcej mi nie dolega, oprócz tego i dużego brzucha.. masakra.. myślałam, że już druga faza cyklu i wszystko wróci do normy..

A Wy zauważacie jakieś zmiany w drugiej fazie cyklu?

 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, jakiś czas temu prosiłam Was o poradę więc postanowiłam podzielić się swoimi dalszymi losami. Jestem w drugim cyklu stymulowanym Clo, miałam 3 pęcherzyki (16mm,20 mm,29mm) i dostałam 5000j Pregnylu na pęknięcie. Po kilku dniach największy pęcherzyk (określony jako dominujący) zamienił się w torbiel krwotoczną, pozostałe dwa gdzieś zniknęły. Lekarz powiedział, że torbiel się powinna wchłonąć ale z tego cyklu już nic nie będzie. W porywie zrezygnowania wypiłam butelkę wina i wyszorowałam całą łazienkę wszystkimi chemikaliami jakie są w domu... po tygodniu okres nie pojawiał się a testy o czułości 10 których zakupiłam chyba 20 na allegro zaczęły wskazywać drugą kreskę. Oznaczyłam betę a tam 1704, za 10 dni mam kolejną wizytę ponieważ na wczorajszej nie było nic widać. Lekarz powiedział tylko że endometrium ma 1,5cm. Poprosił też o oznaczenie bety która dziś wynosi 3860. Generalnie czuję się kosmicznie, od totalnej rezygnacji po euforię choć nie mam potwierdzenia. Jestem jednak przykładem, że lekarze nie są wszystkowiedzący. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Moje drogie, @ przyszła dziś rano a wiec od jutra CLO potem monitoring ovitrelle amorki i Luteina. 
no cóż trzeba działać nie poddawać się! Może na święta będzie piękny prezent :)

ahhh tyle emocji ! 
 

gratuluje Tobie izzie!! Po twoim wpisie wiara wraca :)) 

ktos testuje?

ogólnie jakie plany na ten cykl macie? 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Gość Marta napisał:

Cześć dziewczyny jestem w 6 dzień po owulacji.. Zaczęły mnie dzisiaj jajniki boleć i dół brzucha 

Marta ja kilka postów wyżej też pisałam o takich objawach, też nie wiem czy tak już będzie do końca cyklu i czy tak większość osób ma na clo? Prz małej dawce tego nie było, teraz przy większej objawy są większe.

Też owulację miałam około tygodnia temu sama nie wiem dokładnie. Więc jesteśmy w podobnym cyklu ;)

Jaką dawkę brałaś, byłaś na monitoringu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...