Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gość Monikaa napisał:

Beti gratulacje ❤️❤️ teraz szybciutko na betę by sprawdzić czy prawidłowo rośnie ,🥰

Dziewczyny mam 3 znajome którym z clo do 6 cyklu nic nie zadziałało a po 6 cyklach  brania clo,bez leku zaszły w ciążę  , cło jest lekiem który ma za zadanie pobudzić jajniki do wytwarzania pęcherzyków przy braku owulacji , warto  też stosować przy  braku owulacji  dodatkowo inofolic , ovulomet max , bądź inofolic , nie traćcie nadzieji , przywraca gospodarkę hormonalna, we wrześniu będzie mój 4 cykl z clo ,ten 3 przepadł bo mąż wyjechał , w 1 cyklu miałam owulację zaś w drugim nie , w 3 com tak , zobaczymy co przyniesie 4 oby był owocny ☺️ życzę wszystkim wam kobietki powodzenia ☺️

Nie dziękuję w czwartek lekarz po tabletki na podtrzymanie bo w styczniu poroniłam w 12 tyg ale objawy całkiem inne niż w poprzedniej ciąży 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/8/2020 o 7:45 PM, Gość Jula napisał:

Hejka. Jestem tu nowa. W środę zaczynam 'przygodę' z clo. Zobaczymy jak będzie. Staramy się z mężem od 8 miesięcy i cisza. Moje wyniki wszystkie w normie męża 1 wynik poniżej normy aczkolwiek androlog twierdzi że źle nie jest. Oboje mamy po 30 lat i to nasze starania o pierwsze dziecko. Pozdrawiam was dziewczyny. 😉

Cześć Jula, my też z mężem mamy po 30lat i staramy sie o pierwsze dzieciątko 🙂 już kilknaście miesięcy za mną i kilka prób z Clo z przerwami a aktualnie mam 3cykl z rzędu z Clo brałam 2x1 tabletkę. Dzisiaj 10dc a w środę mam monitoring... zobaczymy czy coś z tego będzie;)

 

Hopefull trzymam kciuki za ten 1 pęcherzyk! 🙂

 

Beti moje gratulacje ❤️ czyli udalo się w cyklu po odstawieniu Clo 😉

 

Aneta93 ja też mam plany żeby udać się na badanie drożności jajowodów jeżeli w tym cyklu znowu się nam nie uda...

Odnośnik do komentarza
W dniu 28/8/2020 o 6:44 PM, Gość Katarina napisał:

Hopefull, to nieźle z tym pecherzykiem,  zawsze się zastanawiałam czy to widać na usg i ile to trwa 🙂 trzymam mocno kciuki za ten właśnie pękający pęcherzyk i Ciebie! 

Ja jestem po ovitrelle wczoraj, które sama sobie podałam ( co za emocje!😉), dziś działamy i zobaczymy co będzie z tego dziwnego cyklu z owulacją w 10dc.

Właśnie tak nietypowo trafiłam czyli wiemy już przynajmniej, że to widać 😊 Dziękuję Ci bardzo! Ale coś mi się wydaję, że jestem tutaj najdłużej, nikt z osób, z którymi wcześniej pisałam nie został. Mam nadzieję, że to z powodu dwóch kresek 🙂

Brawo, gratulacje! 🙂 pierwsze koty za płoty! Jesteś dzielna i na pewno doskonale sobie poradziłaś. Pierwsze zastrzyki są bardzo emocjonujące a pózniej uwierz, że idzie już mechanicznie i stres jest mniejszy, no jedynie żeby niczego nie pomylić (jak podaje się zastrzyki, ktore trzeba ze sobą zmieszać). A tak to luzik 🙂

Mnie osobiście po ovitrelle nie pękały pęcherzyki 😕 za to bez pękają bez zarzutów. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Kokardkaa napisał:

Ahhh mam zamiast miesiączki brązowe krwawienie dosłownie - ciemno brązowe,  czy powinnam się niepokoić? 

Kochana!!! Rób test albo poczekaj do jutra i jesli nadal bedzie brązowe plamienie biegnij na betę!!! Trzymam mocno kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Beti napisał:

Cześć dziewczyny dawno tu mnie nie było w lipcu skończyłam 4 cykl z clo od sierpnia jestem bez leków okres powinnam dostac za 2 dni dzis zrobiłam test i nie wierzę sa 2 kreski ❤❤

Gratulacje!!!! ❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Hopefull napisał:

Gratulacje!!!! ❤️❤️❤️

Te pierwsze tygodnie będą pod stresem zeby wszytko bylo ok,tak ten mc był już po odstawieniu clo troszkę zalatany wakacje w zakopanym wiec głową tak nie myślała od wczoraj jakos mnie mdliło dlatego dzis zrobiłam test trzymie kciuki za resztę dziewczyn 👊👊TEŻ JUZ SIE MOMENTAMI ZAŁAMYWAŁAM BO U MNIE NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU Z ZAJSCIEM 

Odnośnik do komentarza

Wow, wreszcie jakieś dobre wieści,  brawo Beti, gratulacje!❤

Kokardkaa,  dawaj znać jak u Ciebie przebieg sytuacji, robisz jednak kolejny test?

Hopefull, ciekawe co piszesz o ovitrelle, nie wiedziałam, że może być taka sytuacja, że nie pęka po zastrzyku, ciekawe z czego to wynika.

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Beti napisał:

Cześć dziewczyny dawno tu mnie nie było w lipcu skończyłam 4 cykl z clo od sierpnia jestem bez leków okres powinnam dostac za 2 dni dzis zrobiłam test i nie wierzę sa 2 kreski ❤❤

Beti cudownie ❤️❤️❤️ Gratulacje 😊

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Katarina napisał:

Wow, wreszcie jakieś dobre wieści,  brawo Beti, gratulacje!❤

Kokardkaa,  dawaj znać jak u Ciebie przebieg sytuacji, robisz jednak kolejny test?

Hopefull, ciekawe co piszesz o ovitrelle, nie wiedziałam, że może być taka sytuacja, że nie pęka po zastrzyku, ciekawe z czego to wynika.

 

Wiesz co... właśnie tez o tym myślałam. Ale wydaje mi się, że to kwestia dnia podania. Mnie, laickim okiem wydaje się, że moje poprzednia gin za wcześnie kazała mi go podać.  Albo organizm się buntuje, że bez niego dobrze działa i akurat w tym sobie poradzi 😁 nie wiem... a może to też kwestia wielkości pęcherzyków... może moje były przerośnięte... bo zawsze 24mm lub nawet więcej... nie mam pojęcia. Zapytam na kolejnej wizycie 🙂

Odnośnik do komentarza

Na najbliższej wizycie zapytam gin o pewną sprawę, ale chciałam się też tutaj poradzić... Mam spore problemy z kręgosłupem, "postrzałów" już w życiu kilka miałam a kilka miesięcy temu mnie jeden unieruchomił na 2 tygodnie i plecy cały czas bolą takie typowe bóle kulszowe ciągnące się po nodze... ale ja nie o tym ;) byłam ostatnio na rezonansie lędźwi, czekam teraz na wizytę u neurologa i fizjoterapeuty, którzy ocenią jak bardzo poważne są te moje zmiany w kręgosłupie (m.in. jakaś przepuklina 6,5mm się przyplątała). Ale co mnie zainteresowało w opisie jest też wzmianka o jakiejś "strukturze torbielowatej 43x32mm w rzucie prawego jajnika - pęcherzyk owulacyjny?" Rezonans miałam w 30dc... to znaczy że pęcherzyk, który prawdopodobnie miałam w poprzednim (nieudanym) cyklu nie pękł i zamienił się w taką dużą torbiel? To było 2 tygodnie temu... Jutro mam wizytę u gin więc o tym powiem przy badaniu ale już dzisiaj się denerwuję...

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość Olgik napisał:

Na najbliższej wizycie zapytam gin o pewną sprawę, ale chciałam się też tutaj poradzić... Mam spore problemy z kręgosłupem, "postrzałów" już w życiu kilka miałam a kilka miesięcy temu mnie jeden unieruchomił na 2 tygodnie i plecy cały czas bolą takie typowe bóle kulszowe ciągnące się po nodze... ale ja nie o tym 😉 byłam ostatnio na rezonansie lędźwi, czekam teraz na wizytę u neurologa i fizjoterapeuty, którzy ocenią jak bardzo poważne są te moje zmiany w kręgosłupie (m.in. jakaś przepuklina 6,5mm się przyplątała). Ale co mnie zainteresowało w opisie jest też wzmianka o jakiejś "strukturze torbielowatej 43x32mm w rzucie prawego jajnika - pęcherzyk owulacyjny?" Rezonans miałam w 30dc... to znaczy że pęcherzyk, który prawdopodobnie miałam w poprzednim (nieudanym) cyklu nie pękł i zamienił się w taką dużą torbiel? To było 2 tygodnie temu... Jutro mam wizytę u gin więc o tym powiem przy badaniu ale już dzisiaj się denerwuję...

Niestety tak to wyglada 😞 jesli do wizyty u gin nie pęknie to pewnie dostaniesz duphaston na wchłonięcie sie go. Mój profesor mowil ze w ciagu życia wielokrotnie nie pękały nam pecherzyki i tworzyły sie torbiele ktore same pękały. Tak niby mnie uspokajał... natomiast domyślam się, że chodzi Ci bardziej o to, czy w tej sytuacji cykl jest stracony. Myśle ze nie ma co o tym myślec bo równie dobrze mogłaś mieć wiecej pęcherzyków i to mogl byc inny. Spokojnie poczekaj do wizyty u gin a my trzymamy kciuki!

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Beti napisał:

Co u Ciebie jak się czujesz? Który tydz i na kiedy termin?

U mnie wszystko dobrze czuje się super bez żadnych wymiotów, mdłości itp:) dzisiaj jadę na wizytę i badania prenatalne. 13 tydzień już się zaczął 🙂  a Ty jak się czujesz? Ale cudownie, ze się udało 🙂

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gość Monika napisał:

U mnie wszystko dobrze czuje się super bez żadnych wymiotów, mdłości itp:) dzisiaj jadę na wizytę i badania prenatalne. 13 tydzień już się zaczął 🙂  a Ty jak się czujesz? Ale cudownie, ze się udało 🙂

Ale to zleciało pamiętam jak dzis jak się dowiedziałaś o ciąży 😊juz wkrótce płeć będzie znać, a u mnie ok tylko mdłości od męczą 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Hopefull napisał:

Niestety tak to wyglada 😞 jesli do wizyty u gin nie pęknie to pewnie dostaniesz duphaston na wchłonięcie sie go. Mój profesor mowil ze w ciagu życia wielokrotnie nie pękały nam pecherzyki i tworzyły sie torbiele ktore same pękały. Tak niby mnie uspokajał... natomiast domyślam się, że chodzi Ci bardziej o to, czy w tej sytuacji cykl jest stracony. Myśle ze nie ma co o tym myślec bo równie dobrze mogłaś mieć wiecej pęcherzyków i to mogl byc inny. Spokojnie poczekaj do wizyty u gin a my trzymamy kciuki!

Ta "torbiel" miała taką wielkość 2 tygodnie temu, na rezonansie byłam 2 dni po odstawieniu duphastonu który brałam od 17dc dlatego nie wiem czemu się pęcherzyk nie wchłonął skoro brałam właśnie po owulacji duphaston... Teraz mam już nowy cykl (dzisiaj 11dc) i jutro dowiem się na usg czy Clo coś nowego wystymulowało 😉 dam znać jutro po wizycie jakie mamy szanse w tym cyklu 🙂

Dziewczyny a czy robiłyście badanie AMH? Chcę jutro podpytać gin czy uważa że powinnam sobie takie badanie zrobić... dużo mam na jutro przygotowanych pytań 😄 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

 Hej wam :))

ale dobre wiadomości się posypały ! Gratuluje wam ! 
ja test odpuściłam, nadal mam @, inna niż dotychczas, ale  mam. Zaczęłam 2 cykl z CLO dzisiaj druga tabletka, ale dawkac 25 mg - biorę do piątku. 12 września mam monitoring i zobaczymy co dalej 🙂 

 

Pozdrawiam was wszystkie 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...