Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Lolaa napisał:

Ewa i jak, testowalas? 

Tak- negatywny 😐

W przyszłym cyklu zmieniam CLO na aromek:
 

To moj 3 cykl z CLO. Niestety CLO upośledza mi endometrium - mam za cienkie. Ponoć z aromek bedzie lepiej - zobaczymy! 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaaa
54 minuty temu, Gość Katarina napisał:

Ewa, przykro mi i trzymam mocno kciuki,że zmiana leku przyniesie pozytywne rezultaty!

Lolaa, jak u Ciebie, dalej się czujesz jak na @, ale jeszcze bez @?

Ja nadal czekam, jutro już powinnam dostać, jak nie dziś.

Może nie dostaniesz :)))!

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Kokardkaaaa napisał:

Może nie dostaniesz :)))!

🙂 byloby ekstra, ale biorąc pod uwagę jak szybko miałam owulację w tym miesiącu ( i nie wiem czy "zdązylam") plus wykrycie endometriozy, to byłby raczej cud;)

No ale wiadomo, zawsze jest jakaś iskra nadziei.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Katarina napisał:

Ewa, przykro mi i trzymam mocno kciuki,że zmiana leku przyniesie pozytywne rezultaty!

Lolaa, jak u Ciebie, dalej się czujesz jak na @, ale jeszcze bez @?

Ja nadal czekam, jutro już powinnam dostać, jak nie dziś.

Dokladnie tak. Jeszcze bez @ ale czuje sie jak przed😛 a robilas test? 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Lolaa napisał:

Dokladnie tak. Jeszcze bez @ ale czuje sie jak przed😛 a robilas test? 

Nie, myślę,że na 90% dostanę jutro, bo tak zwykle mi wypada, nie chce się nastawiać. Gdyby z jakiegoś powodu przyszło mi czekać dłużej ( np w reakcji na clo) to zrobię najwcześniej w piątek, czyli 31 dc.

A Ty robisz?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Katarina napisał:

Nie, myślę,że na 90% dostanę jutro, bo tak zwykle mi wypada, nie chce się nastawiać. Gdyby z jakiegoś powodu przyszło mi czekać dłużej ( np w reakcji na clo) to zrobię najwcześniej w piątek, czyli 31 dc.

A Ty robisz?

Ja robie w czwartek bo w srode koncze dupka ale tez sie nie nastawiam😔

Odnośnik do komentarza

Pytanko czy Za każdym razem jak kończycie cykl robicie test? Tak trzeba, co miesiąc przy braniu tych tabletek? Czy po prostu chcecie?

Mnie to strasznie dobija jak widzę jedna kreskę. 😞 I nie chce juz robić co miesiąc. Tylko jakbym faktycznie poczuła objawy i np @ spóźni się z tydzień. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Malina napisał:

Pytanko czy Za każdym razem jak kończycie cykl robicie test? Tak trzeba, co miesiąc przy braniu tych tabletek? Czy po prostu chcecie?

Mnie to strasznie dobija jak widzę jedna kreskę. 😞 I nie chce juz robić co miesiąc. Tylko jakbym faktycznie poczuła objawy i np @ spóźni się z tydzień. 

Malina, ja właściwie nigdy nie robię, z tego samego powodu co Ty. Zawsze sobie planuje,że zrobię parę dni po terminie ,ale nigdy nie muszę, bo @ zawsze przwychodzi...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Katarina napisał:

Malina, ja właściwie nigdy nie robię, z tego samego powodu co Ty. Zawsze sobie planuje,że zrobię parę dni po terminie ,ale nigdy nie muszę, bo @ zawsze przwychodzi...

Ehhh przykre to jest 😞 dzięki za odp, mam nadzieję, że w końcu wszystkim nam się uda 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

No ja po wizycie u doktora 🙂 

owulacja była, nawet 2 jajeczka pękły po clo, teraz tylko czekać, 1 września mam zrobić test i albo poZytywny albo drugi cykl z CLO

 

trzymajcie  kciuki ! Ktoś testuje 1 września ze mną? Albo w okolicach tej daty? 🙂 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kokardkaaa napisał:

No ja po wizycie u doktora 🙂 

owulacja była, nawet 2 jajeczka pękły po clo, teraz tylko czekać, 1 września mam zrobić test i albo poZytywny albo drugi cykl z CLO

 

trzymajcie  kciuki ! Ktoś testuje 1 września ze mną? Albo w okolicach tej daty? 🙂 

Trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kokardkaaa napisał:

No ja po wizycie u doktora 🙂 

owulacja była, nawet 2 jajeczka pękły po clo, teraz tylko czekać, 1 września mam zrobić test i albo poZytywny albo drugi cykl z CLO

 

trzymajcie  kciuki ! Ktoś testuje 1 września ze mną? Albo w okolicach tej daty? 🙂 

Trzymam kciuki, żeby się udało !

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Kokardkaaa napisał:

No ja po wizycie u doktora 🙂 

owulacja była, nawet 2 jajeczka pękły po clo, teraz tylko czekać, 1 września mam zrobić test i albo poZytywny albo drugi cykl z CLO

 

trzymajcie  kciuki ! Ktoś testuje 1 września ze mną? Albo w okolicach tej daty? 🙂 

To trzymam kciuki,żeby się udały! No i jak 2 jajeczka to zawsze dodatkowa szansa!

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Ami03151 napisał:

Ja tak miałam przy CLO. Kilka dni to trwało i pękł pęcherzyk. Ból po tym od razu minął. 

 

Ja nie miałam żadnego bólu podczas owulacji, zaczął się jakiś delikatny jak na okres wczoraj 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
18 godzin temu, Gość Mon napisał:

Hej ja drugi cykl z clo. Cykle 30 dniowe od 5-9 dc biorę clo A od 16 dc dupka. 

Testy owulacyjne miałam pozytywne od 15-17 dc. 

 

Od wczoraj czyli od 19 dc. Lekkie bolą podbrzusza. 

 

Myślicie że to po clo ?

Możliwe, mnie tez bolały jajniki, lekarz powiedział, ze to potwierdzenie tego ze była owulacja 🙂 

Odnośnik do komentarza

U mnie owulację wspominam boleśnie. Kilka dni bolało a wręcz czułam takie pęknięcie i po tej sytuacji wszystko mi przeszło. Teraz np mam dni płodne (w teorii), dużo śluzu, jajniki trochę bolą ale mam tak któryś cykl, więc pewnie znowu będzie lipa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...