Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie czy też mieliście tak że braliście Clostilbegyt i w 12 dc pojawił się pęcherzyk bardzo ładny duży  od razu po USG ginekolog przepisał mi branie duphaston od 1 do 10 sierpnia to jest 16 DC i 25 DC a testy owulacyjne pokazują że wczoraj i dziś pozytywny jest to co szans nie ma żaby udało mi się zajść w ciążę w tym cyklu 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
4 godziny temu, Gość Anna napisał:

Hej. Dziękuję bardzo za tak szczegółowy opis. ❤ i oczywiście życzę powodzenia 😊😊😊

Nie ma sprawy! Gdybys jeszcze chciała sie czegos dowiedziec pytaj 😊

Dziękuję bardzo! Wiecie jak to jest to nie oznacza że problem zniknie ale wiem już przynajmniej, że zrobię wszystko, wykorzystam każdą możliwą furtkę 😊 jak się nie uda, będę kombinowała dalej. Myślę, że to dodaje energii.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
1 godzinę temu, Gość A.k napisał:

Hej mam pytanie czy też mieliście tak że braliście Clostilbegyt i w 12 dc pojawił się pęcherzyk bardzo ładny duży  od razu po USG ginekolog przepisał mi branie duphaston od 1 do 10 sierpnia to jest 16 DC i 25 DC a testy owulacyjne pokazują że wczoraj i dziś pozytywny jest to co szans nie ma żaby udało mi się zajść w ciążę w tym cyklu 

Być może masz drugą owulację w tym cyklu. Też po Clo tak miałam 😊

oczywiscie u mnie bezowocnie, ale to z innego powodu jak sie okazuje.

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie czy też mieliście tak że braliście Clostilbegyt i w 12 dc pojawił się pęcherzyk bardzo ładny duży  od razu po USG ginekolog przepisał mi branie duphaston od 1 do 10 sierpnia to jest 16 DC i 25 DC a testy owulacyjne pokazują że wczoraj i dziś pozytywny jest to co szans nie ma żaby udało mi się zajść w ciążę w tym cyklu 

Odnośnik do komentarza

U mnie zaś clo od 3 DC testy pokazywały owulację 11 ,12 d,c  w 14 dc ukłucie dość silne w jajniku prawym a od dziś pełno białego śluzu gęstego czy możliwe że owulacja tak szybko ?cykle mam różnie 30-34  dni 

Odnośnik do komentarza

Promvk, a badałaś po dwóch miesiącach jaki jest stan prolaktyny? Bo jeśli nie to warto skontrolować, ponieważ jak dalej się utrzymuje wysoko to trzeba zwiększyć dawkę bromergonu. A clo nie ma znaczenia i tak bierze się jedną tabletkę dziennie, kwestia jak będziesz się czuła wiec albo rano albo wieczorem 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość Ania2708

Hej.

Dawno mnie tu nie było... I nie wiem od czego zacząć. Przez cały czas starań o upragnione maleństwo myślałam, że wina leży po mojej stronie. Zrobiliśmy z mężem jedne wyniki nasienia, w których nie stwierdzono obecności plemników. W niedzielę powtorzylismy badanie... dzisiaj pocztą przyszły wyniki.  😞 drugi raz ta sama sytuacja. "W preparacie bezpośrednim nie znaleziono plemnikow". Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Czy to oznacza, że nigdy nie zostanę mama?  😞

Odnośnik do komentarza
W dniu 29/7/2020 o 2:47 PM, Gość Promyk napisał:

Cześć dziewczyny,

Od dwóch lat z mężem staramy się o dziecko i niestety bezskutecznie. Przebadałam się u Endo i wykazało na USG, że mam 3 powiększone guzki. Po zleconej biopsi nic nie wyszło złego, wyniki krwi też mam w normie. Następnie udałam się do ginekologa który zlecił mi badanie prolaktyny i wyszła 654,więc zalecił mi branie Bromergonu i Inofem. Po dwóch miesiącach nadal nic. Przy kolejnej wizycie znów okazało się, że nie mam owulacji, więc zdecydował się mi przepisać Clo. Jutro zaczynam pierwszy cykl z Clo i trochę się obawiam jak to będzie. Po przeczytaniu waszych wpisów dowiedziałam się, że łagodnie tego się nie przechodzi , a ja nigdy nie miałam żadnych bóli owulacyjnych. Mam pytanie: o jakiej porze dnia zażywacie Clo?

Obojętnie o ktorej godzinie, byleby stale o tej samej porze. Ja nie miałam skutków ubocznych po CLO, jedyne co pogorszyła mi sie cera.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Ania2708 napisał:

Hej.

Dawno mnie tu nie było... I nie wiem od czego zacząć. Przez cały czas starań o upragnione maleństwo myślałam, że wina leży po mojej stronie. Zrobiliśmy z mężem jedne wyniki nasienia, w których nie stwierdzono obecności plemników. W niedzielę powtorzylismy badanie... dzisiaj pocztą przyszły wyniki.  😞 drugi raz ta sama sytuacja. "W preparacie bezpośrednim nie znaleziono plemnikow". Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Czy to oznacza, że nigdy nie zostanę mama?  😞

Aniu nie miałam takiej sytuacji. A co mowi lekarz prowadzący ? Masz lekarza z kliniki leczenia niepłodności? 

Odnośnik do komentarza

Witam. Udało się zrobić badanie PRL po wielu namowach itp. ... Po prawie  3 miesiącach brania bromergonu spadła z  jakoś 65 na 7 (górna granica 21 chyba) . Okazało sie, że pół tabletki zadziałało. Badanie było robione chyba w 22 DC.

Odnośnik do komentarza

Gość AK ja nie miałam.monitoringu ,ale testy pokazywały owulację 11 , 12 DC tak na dobrą sprawę do 10 DC miałam już 2 krechy na owulacyjnym teście a 11 , 12 testowa ciemniejsza , od którego dnia cyklu brałaś clo i w jakiej dawce ?

Odnośnik do komentarza
Gość Ania 112

Gość Iza 

To jest drugi cykl. W pierwszym brałam 2x1 , pecherzyk był na jednym jajniku,  mały i nie pękł. Teraz jest drugi w dawce 3x1 50mg.  Pecherzyk w 9 dc 15mm a teraz 15 wg i 30 mm i nie mam owulacji. Dodam że pierwsza ciąża bez problemu za pierwszym podejsciem ale poronilam, druga oprócz tego że synek urodził się z wadą płuca to teraz ma 2 latka i teraz staramy się od początku roku o drugiego dzidziusia. Mam pcos. Przed druga ciąża również była stymulacja cło i udało się w 4 cyklu ale nie pamiętam dawki.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Ania2708 napisał:

Hej.

Dawno mnie tu nie było... I nie wiem od czego zacząć. Przez cały czas starań o upragnione maleństwo myślałam, że wina leży po mojej stronie. Zrobiliśmy z mężem jedne wyniki nasienia, w których nie stwierdzono obecności plemników. W niedzielę powtorzylismy badanie... dzisiaj pocztą przyszły wyniki.  😞 drugi raz ta sama sytuacja. "W preparacie bezpośrednim nie znaleziono plemnikow". Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Czy to oznacza, że nigdy nie zostanę mama?  😞

Nie miałam takiej sytuacji, ale może dużo Ci pomoże filmik na yt od położnej która nie dość że sama ma bardzo zaawansowana endometrioze to jeszcze mężowi wyszły właśnie takie wyniki o jakich ty piszesz.

Teraz jest mamą bliźniaków (dużo mówi o badaniu nasienia i jego prawidlowosciach w wykonaniu, dobraniu kliniki itp). Poniżej  link, mam nadzieję że się nie usunie. 

 

Odnośnik do komentarza

Ania 112Skoro takie duże pęcherzyki w 9 DC dlaczego sądzisz że nie masz owulacji ?

Jajustynaja my z mężem się staramy od marca ale poszłam do ginekologa w maju i powidzialam  że dłużej się staram oczywiście , i dała mi clo sama bez mojej sugestii teraz drugi cykl z cło zobaczymy czy zdarzy sie cud 

Odnośnik do komentarza

Iza, 

Ponieważ to był jeden pecherzyk i urósł do takim wielkosci. Lekarz wczoraj powiedział mi że może nie peknac już w tym cyklu i będziemy obserwować żeby to się wchlonelo. Obawiam się że to na skutek takiej dawki. Wydaje mi się że te 3 lata temu nie brałam takiej i nie miałam takiej sytuacji. Rosły i nie pedały do czasu 4 cyklu gdzie miał 19 mm i pekl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...