Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull
3 godziny temu, Gość Lena napisał:

Hopefuull Ja miałam taki żel jak miałam laparotomie robioną... Tez Mi Gin powiedziała ze niby mniej zrostów się robi..... Ale czy to prawda 🤷‍♀️ 

Uff bo nigdy w sumie o tym nie słyszałam... zobaczymy 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
2 godziny temu, Gość Drop napisał:

Hopefull, musisz spróbować, bo później będziesz rozmyslala.. może akurat któraś z dziewczyn coś podpowie.. 3mam kciuki za operacje.. kiedy po operacje bedziecie mogli zacząć starania? 

Tak wlasnie pomyslałam i zdecydowałam sie na niego. Dziękuję 😘 nie wiem właśnie kiedy ale gdzieś wyczytałam ze od razu w następnym cyklu bo w tym juz bede po owulce raczej. 
A kiedy Twój mąż bedzie miał zabieg?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zastanawiam się kiedy po odstawieniu duphaston pojawia się miesiączka? Z luteina miałam tak, ze jak odstawiłam to 2 dni i juz okres był. Teraz odstawiłam duphaston (brałam 10 dni), dwa dni minęły i nic ...

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
2 godziny temu, Gość Ewa napisał:

Dziewczyny zastanawiam się kiedy po odstawieniu duphaston pojawia się miesiączka? Z luteina miałam tak, ze jak odstawiłam to 2 dni i juz okres był. Teraz odstawiłam duphaston (brałam 10 dni), dwa dni minęły i nic ...

Ja miałam tak ze niezależnie kiedy odstawiłam duphaston to @ przychodziła w swoim terminie. Czasami nawet parę dni pózniej (rekord to chyba 4 dni po spodziewanym terminie miesiączki). Jesli chodzi o czas od zaprzestania brania dupka do @ to było to ok 3 - 6 dni.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Ewa napisał:

Dzięki za odpowiedz, nie spodziewałam sie ze tak długo 😐

Mi zawsze przychodził po 3 dniach, ale lekarz mówił, że gdyby do 2 tygodni nie było okresu to dopiero wtedy mam się zgłosić. 

Odnośnik do komentarza

Ewa, u mnie nawet po luteinę @ przychodziła po kilku do kilkunastu dniu.. 

Hopefull, mój mąż już po zabiegu.. czekam teraz na @ (na dniach), bo obecny cykl bez starań.. i chyba już zaczniemy od tego.. chociaż spodziewana poprawa wyników to po 3 miesiącach.. 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, coś się ze mną dzieje.

Przed 6 obudziły mnie straszne zawroty głowy. Myślałam, że aż zwymiotuje. Do tego problemy żołądkowe i podwyższona temperatura. Czuję się jakbym była pijana. Czy to efekt uboczny brania Clo? 

Dzisiaj 20 dc, ale na ciążę to chyba jeszcze za wcześnie na takie objawy?

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Ewa napisał:

Dziubek co u ciebie?

Ewa u mnie dziwnie. Zawsze miałam okres mocno obfity, ale nie byłam na cło i duphastonie. 
od wczoraj mam lekkie plamienie żywa krwią. Wiec wczoraj rano wzielam ostatni dzień dupka. 
nie boli mnie jak zawsze. Jutro mam lekarza.

mialam mieć w poniedziałek drożność ale wypada mi okres i znowu muszę go odwolac. 
 

Marta chyba pozno jak na objawy ? A miałaś zastrzyk ? Mi po zastrzyku tak bylo😢

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość Dziubek napisał:

Ewa u mnie dziwnie. Zawsze miałam okres mocno obfity, ale nie byłam na cło i duphastonie. 
od wczoraj mam lekkie plamienie żywa krwią. Wiec wczoraj rano wzielam ostatni dzień dupka. 
nie boli mnie jak zawsze. Jutro mam lekarza.

mialam mieć w poniedziałek drożność ale wypada mi okres i znowu muszę go odwolac. 
 

Marta chyba pozno jak na objawy ? A miałaś zastrzyk ? Mi po zastrzyku tak bylo😢

Późno? A nie za wcześnie? Nie miałam zastrzyku. Pęcherzyk sam pękł . Według lekarza w 14/15 dniu cyklu.  Miałam monitoring. Dzisiaj mam 20 dzień cyklu. Jutro mam zrobić progesteron

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Marta napisał:

Późno? A nie za wcześnie? Nie miałam zastrzyku. Pęcherzyk sam pękł . Według lekarza w 14/15 dniu cyklu.  Miałam monitoring. Dzisiaj mam 20 dzień cyklu. Jutro mam zrobić progesteron

W sumie ciężko mi się wypowiedzieć, bo mi organizm dał znać po zastrzyku. Kiedy masz lekarza może skonsultuj?

 

dziewczyny czy po cło zamiast okresu jest lekkie plamienie ? Kiedy liczyc pierwszy dzień cyklu? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Dziubek napisał:

W sumie ciężko mi się wypowiedzieć, bo mi organizm dał znać po zastrzyku. Kiedy masz lekarza może skonsultuj?

 

dziewczyny czy po cło zamiast okresu jest lekkie plamienie ? Kiedy liczyc pierwszy dzień cyklu? 

Mi lekarz zawsze kazał liczyć pierwszy dzień cyklu od plamienia (jeśli wystąpiło zamiast krwi w 1 czy 2 dniu) 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
W dniu 22/7/2020 o 5:22 PM, Gość Drop napisał:

Ewa, u mnie nawet po luteinę @ przychodziła po kilku do kilkunastu dniu.. 

Hopefull, mój mąż już po zabiegu.. czekam teraz na @ (na dniach), bo obecny cykl bez starań.. i chyba już zaczniemy od tego.. chociaż spodziewana poprawa wyników to po 3 miesiącach.. 

Drop, trzymam za Was kciuki! My ten cykl tez musieliśmy odpuścić a @ przyjdzie dopiero za 2 tygodnie 😕 ale powtarzam sobie ze najważniejsze ze cos sie dzieje i nie stoimy w miejscu. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Dziubek napisał:

W sumie ciężko mi się wypowiedzieć, bo mi organizm dał znać po zastrzyku. Kiedy masz lekarza może skonsultuj?

 

dziewczyny czy po cło zamiast okresu jest lekkie plamienie ? Kiedy liczyc pierwszy dzień cyklu? 

Dziubek ja po CLO mam normalną @ także nie pomogę w temacie. Czekam juz na kolejny monitoring i mam nadzieje ze sie uda po dostinex...

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Ewa napisał:

Dziubek ja po CLO mam normalną @ także nie pomogę w temacie. Czekam juz na kolejny monitoring i mam nadzieje ze sie uda po dostinex...

U knie okres wyglada przez plamienie dostałam nowe leki. I amh maleje i odrazu mamy iść do kliniki niepłodności. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Dziubek napisał:

U knie okres wyglada przez plamienie dostałam nowe leki. I amh maleje i odrazu mamy iść do kliniki niepłodności. 

I którą wybrałaś? Ja mam w sierpniu pierwsze konsultacje w Gameta.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ewa napisał:

I którą wybrałaś? Ja mam w sierpniu pierwsze konsultacje w Gameta.

Novum bo tam przyjmuje moja Pani doktor. Ustaliliśmy, ze skierowania na badania itp będzie mi wypisywać normalnie w gabinecie i będą akceptowane w Novum. 
podobno to koszt 10 tys i w następnym cyklu byśmy zaczynali z invitro. A ty coś więcej wiesz ,?

Odnośnik do komentarza

Dziubek ile masz AMH?

Ja tak jak pisałam mam pierwszą konsultację... Nic więcej nie wiem. Kompletuję badania by w sierpniu, podczas tej wizyty mieć już komplet. Teraz zaczynam 3 cykl na CLO i zobaczymy co dalej...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...