Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziubek u mnie dziś 7 dc ale bardzo dziwny był ten okres 2 dni a resztę plamienie , cykl  ten bez monitoringu ,w piątek wyjeżdżamy nad morze na wczasy , akurat beda  dni płodne , morze zmiana klimatu coś zmieni i się uda 😊powiedziałam sobie żadnych testów niczego nie robie co ma być to będzie ..to mój ostatni cykl bo później mąż wyjeżdża na 1,5 miesiąca  więc liczę że nam się uda , a jak nie to zostanie nam czekanie 🤷,nie trać nadzieji kiedyś nam się musi udać 😍🤗

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość Cloman napisał:

🙂 powodzenia 🙂 my zaraz jedziemy na monitoring i po recepty. Mówiłem swojej Ż co ma zapytać... Ciekawe czy zapyta? Znalazlem tabletki Ferilwoman plus  w internecie . Co sądzicie o nich ?

Cloman znasz przysłowie do Tanga trzeba dwojga ? Mam wrażenie ze w tym przypadku ty dużo chcesz, a żona do końca nie.

bralam fertilcare moja lekarka powiedziała żeby to odstawić i przepisała kilka witamin które lepiej brac.

morze działa cuda może głowa tez odpocznie trzymam Monikaaa kciuki😁

Ewa na dniach pewnie małpa przyjdzie 😢 ja chyba ten cykl tez bez monitoringu bo to w urlop. W piątek mam dostac wytyczne co teraz 

Odnośnik do komentarza

Dziubek u mnie jakby @ szybko przyszła to zdążę mieć monitoring a jak nie to bede szukała jakiegoś gina na urlopie - musze wiedzieć kiedy podać zastrzyk...

Dzis czekam na wyniki Tsh, progesteron i prolaktyna. Zaczęłam diagnostykę ...

Odnośnik do komentarza

🙂<--- nie umiem tej buźki usunąć ..

Tak, jak przypuszczałem. Nic się nie dowiedziała. Nie wie ile mm Endo ? jaki rozmiar pęcherzyków ? Powiedziała jej tylko że ma dwa duże i że średnie Endo. Oczywiście ani słowa o PRL ... Tylko baba zdziwiona, że nie zrobiliśmy od razu dzisiaj inseminacji.

No i od razu mowi, że proponuje trzy ... Jak by nie wyszło. Coś czuje, że lekarka na kasę łasa dla kliniki. Może premia na wakacje się zbliża.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. 

Ja właśnie wróciłam z drugiego monitoringu. Ostatni miałam w piątek i był jeden pęcherzyk 18 mm na lewym jajniku,  endometrium 8 .

W sobotę bardzo czułam ten lewy jajnik. 

Dzisiaj lekarz potwierdził, że pęcherzyk pękł. Prawdopodobnie z piątku na sobotę, więc zgadzało by się, że odczuwałam ból w sobotę.

Endometrium prawidłowe.

Lekarz jest pełen nadziei. Chyba bardziej niż ja 😄 Teraz w piątek , czyli w 21 dc mam zrobić progesteron.

Chciałabym żeby się udało, choć w głowie próbuje zachować spokój. Jeśli nie teraz to w następnym cyklu. Dla mnie już postęp jest w tym, że był cykl owulacyjny, pojawił się pęcherzyk i sam pękł.

 

Odnośnik do komentarza

Ewa to sporo za dużo. A masz jakiś przedział u Ciebie w labolatorium? U mnie było 22 i brałam bromergon i po miesiącu powtórzyć badanie prolaktyny ale zadzwon do gin bo leki są na receptę i Ci przepisze 🙂 masz sporo do zbicia wiec nie wiem czy 1 tabletka dziennie czy rano i wieczorem. Można je brać dopochwowo i są mniejsze dolegliwości 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Martuu napisał:

Ewa to sporo za dużo. A masz jakiś przedział u Ciebie w labolatorium? U mnie było 22 i brałam bromergon i po miesiącu powtórzyć badanie prolaktyny ale zadzwon do gin bo leki są na receptę i Ci przepisze 🙂 masz sporo do zbicia wiec nie wiem czy 1 tabletka dziennie czy rano i wieczorem. Można je brać dopochwowo i są mniejsze dolegliwości 

Martuu ja robiłam w 21 dc. Norma w labo to 3,34-26,72. 
Dzwonilam do gina i twierdzi ze wynik jest dobry 😳😳😳

Jestem załamana, co mam robić ?

Odnośnik do komentarza

Ewa No ja mimo ze byłam na pograniczu normy to dalej była za wysoka bo miałam 23 i kazała mi zwiększyć dawkę i momentalnie w następnym miesiącu zaszłam w ciąże 🙂 bo rozumiem ze cały czas coś bierzesz na zbicie prolaktyny?  

Odnośnik do komentarza

Ewa to nie masz aż tak dużej ja mialam 720 przy normie 102-496  i zbiłam  do 215 w ciągu miesiąca biorąc dostinex pół tabletki raz w tygodniu , dostinex przykładowo szybko zbija  a inne leki nie wiem jak radzą sobie ze zbiciem 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/7/2020 o 5:14 PM, Gość Kiki napisał:

Byłam dzisiaj na USG i wszystko jest Ok. Jest bijące serduszko!!!❤️I wygląda na to, że krwiak się wchłonął. Trochę odetchnęłam. Doktor okazał się całkiem ok, ale jeszcze nie wiem czy będę chciała żeby prowadził moją ciążę. Kolejna wizyta 3 sierpnia. 

Monika wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!🎈

W odniesieniu do tego co napisała Monize to mi właśnie tak się udało. Od tyłu i 4 dni pod rząd. Zaczęliśmy dzień przed Ovitrelle.

Trzymam kciuki za Was wszystkie. Jestem najlepszym przykładem, że cuda się zdarzają. Mam 39 lat i dzisiaj po raz pierwszy usłyszałam bicie serca mojego dziecka. Tak więc dla wszystkich wątpiących głowa do góry. Mi osobiście pomogły prace na działce żeby nie myśleć za dużo. Pielenie grządek jakoś tak na mnie działało uspokajająco. Oraz codzienne wieczorne spacery z partnerem. 

Dziekuje za życzenia ❤️ I gratulacje 🙂 kiedy kolejna wizyta? Ja idę 06.08 już się nie moge  doczekac jak bobasek urósł 😍 dużo zdrówka dla Was 🙂

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monikaa napisał:

Ewa jeśli przekracza normę to na pewno powinnaś brać idz do lekarza przedstaw wynik i na pewno ci przepisze leki na zbicie 

Monikaa wczoraj od razu rozmawiałam z lekarzem ale odmówił wypisania recepty twierdząc ze wynik dobry!

Ale juz mam recepte na diostinex 🙂 tylko mi powiedz jak dawkować i kiedy powtórzyć wynik prolaktyny ?

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Gość Hania napisał:

Dziewczyny, 22 dc progesteron 46.5 , 27 dc 14.6. czy to już oficjalne że ciąży nie ma skoro spada ☹️ ?  Czekam na betę z 27dc ale się spóźniają, nie wytrzymam tego stresu

Haniu - beta najważniejsza, progesteron nie. Poczekaj na betę 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Ewa napisał:

Haniu - beta najważniejsza, progesteron nie. Poczekaj na betę 

Kto Ci to powiedział, że progesteron nie jest ważny. Mi doktor powiedziała, że rosnący progesteron jest ważniejszy niż beta, więc obawiam się Haniu, że niestety nic z tego w tym cyklu nie będzie. Do tej pory progesteron mam monitorowany a dzisiaj zaczęłam 8 tydzień. 

U mnie wyglądało tak na początku ciąży:

21dc - 23,93

27dc - 50,74

35dc - 56,27

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...