Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Haniu jeśli doszlo do zapłodnienia progresteron powien rosnąć , a nie spadać 

Ewa jeśli dostałaś  receptę i dziś wykupisz znacznij już brać już dziś ,obojętnie o jakiej godzinie przykladowo weźmiesz o 18 to za tydzień we wtorek również o tej samej godzinie powinnaś zażyć , wystarczy pół tabletki bo dostinex działa jak bumerang , szybko obniża😉 powinnaś go brać dopóki nie zajdziesz w ciążę , a jeśli się uda odstawić 😊

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Monikaa napisał:

Ewa a co do powtórzenia wyniku to jeśli chcesz być pewna że spadła możesz zrobić za 3 tyg już powinna być w normie ale dalej trzeba brać tak czy siak , bo będzie skakała po odstawieniu leków 

Dzięki! Poczekam dla pewności do miesiączki, czyli do jutra i wtedy wezmę! 

Odnośnik do komentarza

I zrobilam tez progesteron w 21 dniu cyklu - sumie sama zaproponowałam te badania po czytaniu tego forum i wtedy lekarz powiedział ze moge zrobić w 21 dniu cyklu. 
Progesteron w 21 dniu cyklu miałam 12 a norma 5-19 w fazie lutealnej. Czy to dobry wynik biorąc pod uwagę ze brałam duphaston od owulacji? 
Dziewczyny od was się więcej dowiaduję niż od swojego lekarza ... 😐

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
W dniu 20/7/2020 o 8:35 AM, Gość Pena89 napisał:

Hej ja nie krwawilam po laparoskopii ale dziewczyny pisały że miały trochę krwi. Wez lepiej paczkę podpasek. Na pewno wodę sobie weź bo z tego co pamiętam do 12 następnego dnia po zabiegu nie mogłam nic jeść tylko pić. Zabieg miałam w czwartek a w piątek rano już do domu. Nic mnie nie bolało.

Dziękuję za wskazówki 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
19 godzin temu, Gość Ewa napisał:

Poradźcie mi proszę! Prolaktynę mam 30! Czy to może być powód że nie mogę zajść w ciążę? Jaki powinien być wynik? Jakie leki przyjmujecie ????

Proszę o pomoc!

Zdecydowanie to moze byc przyczyną tego, że nie mozesz zajść w ciąże. Ja dostinex biorę juz chyba 3 lata - pol tabletki raz w tygodniu. Prolaktyna w normie ale jak tylko odstawiam to rośnie z nawiązką.

Odnośnik do komentarza

Ewa dobry wynik z progresteronu ja mialam 16 w 23 DC bo 21 wypadało w sobotę także okej  ,z tego co wiem duphoston nie powinien mieć wpływu na wynik(tak mi kiedyś mówiła lekarz ) choć  mówią że może też zafałszować ,także prawdy do końca nie znam , prolaktynę zaś możesz zrobić obojętnie w jakim dniu ważne, aby zrobić  na czczo i oczywiście wstrzymać wstrzemięźliwość dzień przed badaniem 

Haniu przykro mi bardzo , życzę Ci aby kolejny cykl był owocny  😊

Odnośnik do komentarza

A napisałam i się nie dodało. Haniu czy robiłaś w tym laboratorium wcześniej badanie beta hcg ? Jaki był wynik czy nie czasem <0.1? Ja tak miałam i rok temu też wyszło <0.2 powtórzyła po 48godzinavh i było już 8.5. Teraz mój synek się śmieje do mnie 🙂 Może to być bardzo wczesna ciaża! Tym.vardziej że piszesz że to 27dc 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gość Hopefull napisał:

Zdecydowanie to moze byc przyczyną tego, że nie mozesz zajść w ciąże. Ja dostinex biorę juz chyba 3 lata - pol tabletki raz w tygodniu. Prolaktyna w normie ale jak tylko odstawiam to rośnie z nawiązką.

Dziękuję 😘

Odnośnik do komentarza

Haniu, tak jak u góry, powtórz betę. Progesteron powinien rosnąć, ale wcale nie jest wyznacznikiem. Zmienia się w ciągu doby 

Ja dzisiaj mam 18 dc, pęcherzyk pękł w sobotę, 15dc.  Dzisiaj mam pełno śluzu. Nie wiem, czy to normalne ? Czy to jeszcze po owulacji? Pierwszy raz miałam cykl owulacyjny, stąd nie mam porównania 🤷🏻‍♀️

 

Odnośnik do komentarza

Haniu, przykro mi, że się nie udało, nie chciałam być tym złym prorokiem, ale chyba lepiej się nie oszukiwać. Ja bym nie marnowała pieniędzy i nie powtarzała bety bo wszystko wskazuje na to, że to nie tym razem. W 27dc miałam betę 243 i progesteron rosnący. Trzymam kciuki żeby się udało w kolejnym cyklu.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jesteście wspaniałe, naprawdę, wiem że każda z Was (niestety) przechodziła przez to. Pomimo że mam bardzo duże wsparcie w mężu i wiem że nigdy mnie o nic nie obwiniał to ja sama mam do siebie dużo złości że taka ze mnie kobieta że w ciążę zajść nie mogę. Ale to forum mi pomaga, nie jestem w tym sama. Dzięki i może następna, 5 próba będzie udana? 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jesteście wspaniałe, naprawdę, wiem że każda z Was (niestety) przechodziła przez to. Pomimo że mam bardzo duże wsparcie w mężu i wiem że nigdy mnie o nic nie obwiniał to ja sama mam do siebie dużo złości że taka ze mnie kobieta że w ciążę zajść nie mogę. Ale to forum mi pomaga, nie jestem w tym sama. Dzięki i może następna, 5 próba będzie udana? 🙂

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Hania napisał:

Dziewczyny, jesteście wspaniałe, naprawdę, wiem że każda z Was (niestety) przechodziła przez to. Pomimo że mam bardzo duże wsparcie w mężu i wiem że nigdy mnie o nic nie obwiniał to ja sama mam do siebie dużo złości że taka ze mnie kobieta że w ciążę zajść nie mogę. Ale to forum mi pomaga, nie jestem w tym sama. Dzięki i może następna, 5 próba będzie udana? 🙂

Haniu głowa do góry, każda z Nas miała chwile kryzysu ale nadchodzi ten moment kiedy w końcu ujrzysz upragnione dwie kreseczki, 5 cykl jest szczesliwy mi się udało zajść w piątym cyklu.:) teraz jestem w 8 tyg. trzymam mocno kciuki✊🏻 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Dziewczyny, wczoraj miałam wizytę u mojego profesora. W niedzielę idę do szpitala, w poniedziałek mam laparoskopię i coś tam jeszcze. Profesor zaproponował jakiś żel na zrosty, ktory moze podać podczas operacji. Lek nie jest refundowany i kosztuje 600zl. Wiadomo ze w takich chwilach nie liczy się pieniędzy itp ale czy któraś z Was moze miała go podanego podczas laparoskopii? 
Chyba niewiele z Was miało laparoskopię, prawda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...