Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Gość Hopefull napisał:

Ja w to głęboko wierzę 😊

Doskonale Cię rozumiem... ja biorę antydepresanty, leki przeciwlękowe i chodzę na terapię. Naprawdę cieszę się, że podjęłam takie kroki bo mam już spokojną głowę, sypiam w nocy. Kiedy Twój mąż ma zabieg? Wiecie już coś kiedy będziecie mogli uruchomić starania?

Ja też chodzę na terapię i bardzo polecam. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Monika napisał:

Hej dziewczyny zrobiłam dzisiaj test rano okres powinnam mieć za jakieś dwa dni teoretycznie. Wyszła mi mega blada kreska druga. Zrobiłam krew dzisiaj rano bete i progesteron zobaczymy co wyjdzie ✊🏻

Dziewczyny cały czas was czytam na bieżąco i tylko czekam na dobre wieści, wchodzę dzisiaj a tu taka dobra informacja 🌞 Od razu dzień piękniejszy 😊

Monika test raczej nie kłamie ale trzymam kciuki za betę 🤞jednak głowa robi bardzo wiele, bo widziałam że już chciałaś iść na in vitro, cały czas to powtarzam odkąd zaszłam w ciążę bo ja też bardziej się nastawiam że z clo zaraz nie uda mi się zajść więc trzeba będzie czekać, a właśnie wtedy jak głowa opuściła na teście pokazały się 2 kreski 🥰 Monika daj znać jak bd wynik ❤️ 

Pozdrawiam was dziewuszki bardzo serdecznie i nadal mocno zaciskam kciuki za wszystkie, mi leci już 10 tydzień 😊 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość MONIZE napisał:

Dziewczyny cały czas was czytam na bieżąco i tylko czekam na dobre wieści, wchodzę dzisiaj a tu taka dobra informacja 🌞 Od razu dzień piękniejszy 😊

Monika test raczej nie kłamie ale trzymam kciuki za betę 🤞jednak głowa robi bardzo wiele, bo widziałam że już chciałaś iść na in vitro, cały czas to powtarzam odkąd zaszłam w ciążę bo ja też bardziej się nastawiam że z clo zaraz nie uda mi się zajść więc trzeba będzie czekać, a właśnie wtedy jak głowa opuściła na teście pokazały się 2 kreski 🥰 Monika daj znać jak bd wynik ❤️ 

Pozdrawiam was dziewuszki bardzo serdecznie i nadal mocno zaciskam kciuki za wszystkie, mi leci już 10 tydzień 😊 

Dam znac na pewno ale w głowie mam cały czas mysl, ze to błąd testu😂 jeszcze pare h i będę wiedziała 😂

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Monika napisał:

Dam znac na pewno ale w głowie mam cały czas mysl, ze to błąd testu😂 jeszcze pare h i będę wiedziała 😂

To miłe wieści Monia ❤trzymie całe czas kciuki a czujesz się inaczej czy tak jak przed okresem?

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gość Beti napisał:

To miłe wieści Monia ❤trzymie całe czas kciuki a czujesz się inaczej czy tak jak przed okresem?

Beti ja w tym cyklu wcale  nie zwracałam uwagi na to jak się czuje odpuściłam. Piersi mnie bardzo bola ale to mam co cykl:)zobaczymy co wykaże beta bo może test jest wadliwy 😛

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Monika napisał:

Dziewczyny beta 36,6 

progesteron 25,44 😂 nie wierze w to co się dzieje 😂❤️

To teraz już oficjalnie GRATULUJĘ Ci z całego serce, ogromnie się cieszę że się udało, życzę żeby dzidzia zdrowo rosła ❤️❤️ Dbaj o Was 🥰

A wizytę u ginekologa już umawialas sobie?  

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość MONIZE napisał:

To teraz już oficjalnie GRATULUJĘ Ci z całego serce, ogromnie się cieszę że się udało, życzę żeby dzidzia zdrowo rosła ❤️❤️ Dbaj o Was 🥰

A wizytę u ginekologa już umawialas sobie?  

Wysłałam mu smsa i załączyłam mu wyniki czekam aż odpisze  tez na pewno się ucieszy😂ja nie wierze w to dziewczyny 😂

Odnośnik do komentarza

Hej, mogę do Was dołączyć ? 🙂

Staramy się z mężem od ponad roku. Od października leczenie Duphastonem. ( Progesteron bardzo niski, poniżej normy.  Cykle wcześniej po 60-130 dni. )

Po Dupku się uregulowały, jednak okazało się, że cykle są bezowulacyjne. 

 W tym miesiącu zaczynam pierwszy cykl z Clo. 

Zobaczymy, co kolejne miesiące przyniosą. 🙂 Widzę, że u niektórych z Was leki pomogły. Super. Gratuluję !

Wierzę, że i u nas wszystko będzie szło ku lepszemu 🙂

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny  :) 

Mam 27 lat i jestem tu nowa i pierwszy raz udzielam się na tego typu forach. Z moim mężem nie zabezpieczamy się od 5 lat. Przez ten cały czas nie zastanawialam sie, ze mozemy miec jakieś problemy. Rok temu wzięliśmy ślub i zaczęliśmy intensywnie starać się o dziecko. Niestety bez upragnionych dwóch kresek. W listopadzie pierwszy raz pojechaliśmy do Kliniki. Oczywiście pakiet badań za prawie 1000 zł i początkowo bez pomocy farmakologii. Suplementowalam 2 razy dziennie Miovarian i Omega Med Optima Start. W styczniu został mi przepisany Clo od 4 do 8 dc.  Zaczęłam brać pod koniec lutego, w 12 dc pojechałam na monitoring endometrium 9mm i jejeczko dominujące 25mm. Lekarz stwierdził, że wszystko pięknie, zastrzyk z Ovitrelle w brzuch i 3 dni starań.  Tydzień później na kontrolę czy wszystko ok. Pełna nadziei zobaczyłam na monitorze 2 ciałka zolte. Ale niestety się nie udało  :(  przez sytuacje z wirusem wizytę mam dopiero 23 lipca. Z ostatniej kuracji zostało mi jeszcze 5 tabletek Clo i jutro biorę ostatnią. Nie liczę na cud. Więc jeżeli się nie uda to do wizyty mam jeszcze jeden cykl i spróbuje znowu Clo i zobaczymy co powie na kontroli.  Buziaki :-*  

Odnośnik do komentarza

Monika 3 mam kciuki , super wiadomość !! 🙂 to musi być niezły początek a jaki robiłaś test? I bete sobie powtórz za dwa dni jak rośnie a lekarza zapytać o tabletki na podtrzymanie żeby nie zwlekać 🙏 ale się cieszę 😃😃ps. Uważaj na siebie i daj znać co dalej 🙂

Monize a jak się czujesz? Ja już zaczynam 19 tydzień szok nawet nie wiem kiedy to minęło 😱 półmetek za mną 🤷‍♀️ Jak wspomnę 10 tydzień mały brzuszek i dobre samopoczucie mmm 🙂 

Odnośnik do komentarza

Martwi mnie to, że przez tyle lat nic. Jednak nie poddajemy się  🙂 stastaram się o tym nie myśleć, ale z tylu głowy jednak myśli siedzą. Zobaczymy co powie lekarz. Czy któraś z Was miała taką sytuację, że przez tego wirusa musiała odstawić leczenie i teraz do niego wraca? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Martuu napisał:

Monika 3 mam kciuki , super wiadomość !! 🙂 to musi być niezły początek a jaki robiłaś test? I bete sobie powtórz za dwa dni jak rośnie a lekarza zapytać o tabletki na podtrzymanie żeby nie zwlekać 🙏 ale się cieszę 😃😃ps. Uważaj na siebie i daj znać co dalej 🙂

Monize a jak się czujesz? Ja już zaczynam 19 tydzień szok nawet nie wiem kiedy to minęło 😱 półmetek za mną 🤷‍♀️ Jak wspomnę 10 tydzień mały brzuszek i dobre samopoczucie mmm 🙂 

Przyznam szczerze że dziwnie dobrze się czuje, aż się zaczynam obawiać czy wszysrko dobrze, bo tak jak mdłości meczyly mnie do godziny 15 tak teraz od 4 dni mam jedynie zgage 🤷‍♀️ A wizyta u lekarza dopiero 1.07, nie wiem jak to wytrzymam, już się nawet zastanawiałam czy nie zadzwonić do doktorka ale mąż powiedział że mam nie panikowac 🤔 Sama nie wiem co o tym myśleć... 

A ty jak tam? O jak ja już czekam na brzuszek 😁 twój pewnie już ładnie zaokrąglony 🥰

Odnośnik do komentarza

Monize to tylko się ciesz bo te wymioty bywają męczące niby wszystko rozkręca się od 12 tygodnia, mnie mdlilo tylko wieczorami i po tabletkach a fak było znośnie, dużo spałam w I trymestrze.. no niestety mam już piłkę aż mi ciężko a co to dopiero będzie później.. biedny kręgosłup..

Monika koniecznie daj znać jak się umówisz do lekarza a żeby coś było widać to niestety dopiero gdzieś w 7 tygodniu a u Ciebie się Wydaje 2 tydzień ?🤔 przynajmniej sam początek, ale trzymamy kciuki 🙂 

Rozni są lekarza ale moja gin niczego nie przerywała powiedziała ze jak zrobiliśmy A to trzeba i B 🙂 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Martuu napisał:

Monika do mnie tez nie dochodziło ze się udało a byłam już w 5 czy 6 tygodniu , bete zrobiłam 5 dni później i już była kosmiczna 😜

Ja jutro rano przed praca pójdę zrobić bete zobaczymy czy urosło:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...