Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Czytałam Rozenkowej książkę i choć za nią nie przepadam muszę przyznać że książka jest spoko. Wiecie co? Dziwne to bo dopóki lekarz mi nie powiedział że zaczniemy z in vitro to o tym nie myślałam a teraz kombinuję.
Jutro mam wizytę i dowiem się więcej ale stało się coś dziwnego bo miałam AMH 1,3 a teraz mam 1,9. To chyba niemożliwe żeby to wzrosło, prawda?  miała któraś z Was tak?

Odnośnik do komentarza

oo Witaj bąbelek92, co u Ciebie ? Jak sie czujesz? 🙂

Hopefully tez zastanawiam sie nad przeczytaniem ksiazki Rozenkowej bo mowi o tym co staje sie dla wiekszosci codziennym problemem bo coraz wiecej ludzi ma z tym kłopot 😕

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Cześć Martuu 🙂

A u mnie juz połowa minęła, czuje się bardzo dobrze, dziś przy Dniu dziecka Tosia daje bardzo o sobie znać 😄 W czwartek mamy badania połowkowe, troszkę się stresuje ale wszystko będzie dobrze 🙂🙂 A co u ciebie ? 🙂

Odnośnik do komentarza

Bąbelek a po co się stresować, te wizyty dają tyle radości kiedy można zobaczyć maluszka a on tak rośnie 😃 

U mnie powoli leci 15 tydzień, grunt to dobre samopoczucie w II trymestrze 😉 a Ty pracujesz czy już na L4? 
szkoda ze na obecna chwile nie robią wizyt z partnerem ale już by mogli trochę odpuścić 🤔

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Martuu  ja juz tak mam ze sie stresuje przed kazda wizyta 😄 Chodź od kiedy czuje ruchy Tosi jestem o wiele spokojniejsza 😄 Powiem Ci ze ja tez juz bym chciała zeby odpuscili troszke i zeby na wizytę mógł chodz raz wejść ze mna narzeczony. Teraz będe miec płyte z badania z filmem i zdjeciami to chociaz tyle dobrego w tym wszystkim 😄 Ja juz na L4 od poczatku kwietnia, wolałam nie ryzykowć tym bardziej ze pracuję w biurze i mam cały czas styczność z ludzmi z zewnątrz . A ty pracujesz ? I jak się w ogóle czujesz ? 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Beti napisał:

Zrobiłam dziś czulszy test i tez jedna kreska😔2 dzień spóźnia mi się okres chciałam jutro iść na bete ale nw czy jest wogole sens 

Beti spróbuj jak nie dostaniesz miesiączki. Mi się tez w tym cyklu spoznila @ 4 dni 😞

w czwartek od rana idę na wizytę zobaczymy czy są jakieś pecherzyki. A jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/6/2020 o 9:57 AM, Gość Hopefull napisał:

Czytałam Rozenkowej książkę i choć za nią nie przepadam muszę przyznać że książka jest spoko. Wiecie co? Dziwne to bo dopóki lekarz mi nie powiedział że zaczniemy z in vitro to o tym nie myślałam a teraz kombinuję.
Jutro mam wizytę i dowiem się więcej ale stało się coś dziwnego bo miałam AMH 1,3 a teraz mam 1,9. To chyba niemożliwe żeby to wzrosło, prawda?  miała któraś z Was tak?

 

W dniu 1/6/2020 o 1:15 PM, Gość Monika napisał:

Bo czyli dobry znak:) a okresu nie ma?

 

1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Beti spróbuj jak nie dostaniesz miesiączki. Mi się tez w tym cyklu spoznila @ 4 dni 😞

w czwartek od rana idę na wizytę zobaczymy czy są jakieś pecherzyki. A jak się czujesz?

No nie czuje wogole żeby miała przyjść @ i nadal często toaleta ale już też wolę żeby przyszła A niz żeby cykl się wydluzyl A Ty który już dc?

Odnośnik do komentarza

Bąbelek ja byłam na zwolnieniu cały kwiecień i troszkę marca jak to wszystko się zaczęło ale od maja wróciłam do pracy bo ciężko mi usiedzieć w domu wiec ile dam radę i będę mogła to popracuje 🙂, wiec jak lato przepekam bedzie dobrze 😜 Czuje się świetnie jedynie co to szybko się mecze i wieczorem padam ale rano tyle energii ze grzech tego nie wykorzystać hehe. U mnie na ruchy za wcześnie 🤷‍♀️Tym bardziej pierwsza ciąża..  Ale jeszcze trochę 🙂 Jakie jest to uczucie jak czujesz ruchy? Podobno jakby coś gilalo piórkiem 😜? Heh

swoja droga zastanawiam się jak go będzie z naszymi cyklami i owulacja po cieszy czy to wszystko się wyreguluje czy tez gdybyśmy chciały mieć kolejne dziecko to od nowa kuracja hormonami 🤦🏼‍♀️

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Gość Beti napisał:

 

 

No nie czuje wogole żeby miała przyjść @ i nadal często toaleta ale już też wolę żeby przyszła A niz żeby cykl się wydluzyl A Ty który już dc?

Dzisiaj mam 9 dc. Wiem znam to uczucie ja tez walczyłam z ta miesiączka już nie mówiąc o bólu, który z miesiąca na miesiąc jest coraz gorszy i nie do zniesienia 😢

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Hej dziewczyny, piszę bo może komuś ta wiedza się przyda.

Ostatnio pytałam czy AMH może wzrosnąć. Wczoraj byłam na wizycie i okazało się, że nie może. Profesor wyjaśnił, że te testy są bardzo wrażliwe i niestety wynik może nie być zawsze takim sam. Są to przybliżone wartości. W moim przypadku najważniejsze, że nie spadło. Zatem pod koniec lipca będę miała laparoskopię.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany jak to będzie wyglądało podczas COVIDu, dajcie znać, napiszę 🙂

Nasze kochane ciężaróweczki, rośnijcie zdrowo i bezstresowo 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

Martuu  ja na początku czułąm takie jak by motylki w brzuszku, a teraz juz coraz częściej dostaje solidne kopniaki od córy 🙂 U mnie tez 1 ciaza i w sumie dopiero kolo 20 tygodnia zaczełam cos czuc, wiec jeszcze troszke musisz poczekac 😄 

Wiesz że tez sie nad tym zastanawiałam jak to bedzie z ta moja owulacja po ciąży, mam nadzieje ze wróci to wszystko do normy i przy drugim dziecku nie trzeba bedzie sie faszerować ta chemia. 

 

Odnośnik do komentarza

No wiec ja dziewczyny byłam dzisiaj na ocenie u mojego ginekologa i kończę piąty cykl na clo. Od przyszłego miesiąca zaczynamy procedurę przygotowywania się do in vitro. Trochę dzisiaj popłakałam moje jajniki nie chcą współpracować. Nie ma innego wyjścia 😞

Odnośnik do komentarza

U mnie wręcz przeciwnie - stymulacja działa na jajniki książkowo. Mąż ma słabe nasienie i stąd problemy. 

Ja już byłam 2 razy w ciąży i niestety ciąża biochemiczna i poronienie. Nie znają przyczyny. 

Przypominam sobie takie mrowienie w macicy, jakby skurcze a w necie oglądałam filmiki ze trzeba brać Nospe od razu. Ale to wszystko lekarze zadecydują. 

Ciekawe ile się czeka na takie invitro. Ja chce od następnego cyklu działać 😉

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...