Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Olaaa34

Październikowe 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Basiaa

Ale to forum wkurzające nie dodają się posty wogole nie mogę się połapać... A tyle sie rozpislam. W każdym razie natalia dołączaj na fb tam o wiele lepiej hihi

Super ze mąż ma się dobrze po operacji noo noo to juz kawał Panny  🙂 Fabianek ma prawie 5, tez 74 nosi i ponad 7 kg 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natalia3g

Hej Emilka, jesteś? Co tam u Ciebie i naszego najstarszego forumowego dziecka? Jak się miewa półroczna Lilka? 🙂 u Was wszystko ok? Buziaki 😘 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madziak83

Emilka i na również myślę co u was? Odezwijcie się kochane 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9/9/2019 o 3:22 PM, MadziaK83 napisał:

Natka to już niedługo musisz wytrzymac:)
Z małym wszystko ok, operacja skończyła się o 10, pielęgniarka powiedziała na odczep się że jeszcze trwa i trzeba czekać na chirurga, a chirurg stomatolog przyszedł po wszystkich zabiegach po 14 zdziwiony se siostra cała zaplakana. Przy okazji wycieli całego guza który wygląda na nowotworowy, teraz trzeba czekać na wyniki. Uff a mi aż słabo z nerwów przez to wszystko 😕 lecę się myć bo za pół godziny wychodzę na wizytę.

a jak wyszły badania wycinka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandi

Ja po drugiej ciąży zaczęłam używać produktow efektimy na rozstępy i bolące piersi.. ZBAWIENIE!!!!! Polecam każdej mamie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...