Skocz do zawartości
Forum

Październikowe 2019


Gość Olaaa34

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny ostatnia @ 8 stycznia owulacja 19 pierwszy blady test 30 stycznia pierwszą beta 31.01 82 A druga 2.02 292 według om twrmin 15 pazdziernik :) termin do lekarza 11.02 czy jest tu juz jakas październikowa mama?

Odnośnik do komentarza
Gość Mamasita

Hej dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Ostatnia miesiączkę miałam 31. 12 testy wszystkie pozytywne na kilka dni prze @. Beta ładnie rośnie.
29.01 - 288
01.02 - 1449
04.02 - 6993
Jestem mamą dwójki chłopców w wieku 7 lat i 21 miesięcy. Sama będę mieć 37 lat w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Gość MartaNew

Cześć dziewczyny, melduje się przyszła mama. Ostatnia @ 01.01.2019. Termin mam na 8.10.19. Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie ponieważ pojawiły się niepokojące delikatne plamienia, okazało się ze jest to plamienie implantacyjne i jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Witam, zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich przyszłych i obecnych mam, o wypełnienie anonimowych ankiet dotyczących aktywności fizycznej kobiet w ciąży. Wspólnie z koleżanką prowadzimy badania na ten temat w ramach studiów doktoranckich na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf20D7bNYuX3myr--Or-ErDNDtbjL9jLwmm9wv9yUcjNVX-SA/viewform

Odnośnik do komentarza

Witam, zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich przyszłych i obecnych mam, o wypełnienie anonimowych ankiet dotyczących aktywności fizycznej kobiet w ciąży. Wspólnie z koleżanką prowadzimy badania na ten temat w ramach studiów doktoranckich na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf20D7bNYuX3myr--Or-ErDNDtbjL9jLwmm9wv9yUcjNVX-SA/viewform

Odnośnik do komentarza

ankaaa007
Mamusie a macie jakieś objawy? Mnie strasznie mdli ale to dobrze bo wiem że ciąża dobrze się rozwija.
Trzymam za Was kciuki mamuśki
e z tymi.mdlosciami w ciązy to roznie.moją kolezanke mdlilo.do 15 tc a od 12 tc nosila martwe dziecko.mnie nie mdlilo wogole a wsxystko rozwija sie dobrze.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...