Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zakochana

Sierpnióweczki 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Jeszcze nie ma :/ jak poczuje się lepiej to może coś zdecydujemy .
Dziękuję dziewczyny za gratulacje. Życzę wam szybkich i lekkich porodów. Bądźcie gotowe już w każdej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakochana serdeczne gratulacje !! Też się wzruszyłam. Zdrówka dla mamusi i Księcia ♡. Miałaś nosa z tym pójściem do szpitala na własną rękę. Dużo siły szczególnie na te kilka dni po zabiegu, jesteś bardzo dzielna tyle przeszłaś i teraz dasz radę :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakochana gratulacje. Dobrze, że byłaś pod stałą kontrolą. Teraz już możesz być spokojna mając Księcia przy sobie :)
Tak jak dziewczyny piszą, najgorszy początek po cc potem jest coraz lepiej ale nie można tylko leżeć, trzeba chodzić :) Teraz już będzie tylko lepiej
:)

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agata dopisywłam cię właśnie do naszej listy i zauważyłam, że jesteś z Rakoniewic ☺️ chodzi o te niedaleko Wolsztyna mam nadzieję? Ja mam 4km do Grodziska Wlkp więc jesteśmy naprawdę blisko. Nie sądziłam, że kogokolwiek tu spotkam z mojego regionu :D

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Panda082019

Zakochana gratulacje teraz będzie już tylko lepiej, dobrze, że byłaś pod stałą obserwacja w szpitalu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kogo chodzisz do lekarza? Chce w Wolsztynie rodzic ze względu na córkę. W grodzisku na oddział nie chcą za bardzo wpuszac dzieci. W Wolsztynie nie robią z tym problemu. Więc patrzę też trochę na nią. Strasznie przeżywa że będzie miała brata. I że ja będę musiała być w szpitalu.. .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja poród też wspominam dobrze. I modlę się aby ten też był taki sam. Chociaż teraz mam więcej obaw przed porodem niż w pierwszej ciąży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chodzę do Górskiej-Rzepy. Faktycznie w Grodzisku na oddział nikt nie wejdzie. Nawet mąż. Co jest dziwne, bo przy porodzie może być, a potem ma zakaz ☺️ no ale może chodzi o inne panie na oddziale i ich spokój więc nie narzekam. Z pierwszym dzieckem jak leżałam można b lonwchidzic i była że mną jedna taka pani gdzie ciągle ktoś do niej przychodził. Tabuny ludzi a ja po porodzie i z cycem na wierzchu. Też nie czułam się komfortowo. Ale dzieci zawsze przyjechały i spotkaliśmy się na korytarzu. Nacieszą się w domu. W szpitalu jakoś nie czuje potrzeby, żeby koniecznie musieli wejść na oddział.

❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakochana gratuluje! Wspolczuje bolu, ale tak jak pisza dziewczyny - bedzie tylko lepiej a Maluszek juz jest bezpieczny z Toba (az zazdroszcze : ))
Ja ostatnio tez mniej pisze ale czytam na biezaco : )
Agata witaj na forum : )
Ja czuje sie coraz ciezej, zostalo 15 dni do terminu, nogi mam strasznie spuchniete, nawet przez noc nie zeszla opuchlizna wiec boje sie ze to moze byc zatrucie ciazowe albo inne paskudztwo... jutro ide na wyniki, mam jednak nadzieje ze niepotrzebnie panikuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny powiedzcie mi bo mam problem od rana leje coś że mnie nie wiem czy to wody czy może posiłkuje czy jak pojadę do szpitala tylko sprawdza bo nie chce zostawac a trochę mi głupio może to ta większą wydzielina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iwona29 ja mam tak od kilku dni z tym że u mnie to taka biaława wydzielina...drażni bardzo...mówiłam mojemu ginekologowi i powiedział że to normalne...jak bardzo sie martwisz i jest tego sporo może lepiej jedz na IP...bo to tak nagle u Ciebie u mnie z czasem jest tego więcej j teraz bez wkładki nie dam rady...albo w aptece można kupić te testy na wody płodowe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

agata to już Ci współczuję. Chyba gorszego lekarza nie zam :/ ja idę 31 lipca do mojej.

Iwona ze mnie też się często leje. Raz białe raz przezroczyste... Chociaż ile później jest gęste... Różnie jest. Ale jak cie to niepokoi to jedz sprawdzić. Albo kup te paski sprawdzające.

❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iwona Ja jak nie wiedziałam czy to wody się nie sączą to pojechałam na IP, zrobili test i USG, wszystko wyszło dobrze, ale i tak chcieli mnie zostawić na obserwację, ale nie zgodziłam się, podpisałam, że jestem świadoma ryzyka i wyszłam. Przynajmniej byłam spokojniejsza jak wszystko sprawdzili. Wkładki i paski wykrywające wody mogą dać fałszywie pozytywny wynik jeśli ph pochwy jest podwyższone, wystarczy niewielka infekcja, której można nawet nie zauważyć - tak było u mnie, dlatego uważam, że warto sprawdzić na IP.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakochana gratulacje! Po mojej pierwszej cesarce też bolało. Ważne że dzidek zdrowy, ból mija szybciej jak patrzy się na dzieciaczka :) Ważne by monitorować potem siebie po cc, czasami tworzą się zrosty czego nie życzę. Cieszę się z Tobą :) Trzymajcie się zdrowo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cobra nawet mi nic nie mów. Już dzisiaj mam nerwy. Znowu się nic nie dowiem. ☹ ale muszę iść do niej bo mam l4 do jutra.
Iwona ja też tak mam. Że leci. Bez wkladki ani rusz.

Mnie dzisiaj strasznie ciśnie na dół. I znowu kręgosłup zaczyna boleć.
Już bym chciała być po...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...