Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Natali
a oto moja pierwsza ( i maleństwa) sesja fotograficzna...

Zdjęcie z 21 grudnia2009 r- 12 tydzień ciąży

[ATTACH]25594[/ATTACH]

Gratuluje jeszcze raz !!!!!!!!!!!!!!!!!:36_2_25:

Natali
a oto zdjęcie z 2 lutego 2010 r. - 19 tc.
Maleństwo bawiło się łapkami, a jak przyszedł czas na fokę, to się zasłoniło łapkami.

Ale widać wyraźny nosek i oczko....
Jak stawiacie, chłopak, czy dziewczynka??????

[ATTACH]25595[/ATTACH]

Najważniejsze by było zdrowe....:hahaha::36_2_15:

Odnośnik do komentarza

Natali
a oto zdjęcie z 2 lutego 2010 r. - 19 tc.
Maleństwo bawiło się łapkami, a jak przyszedł czas na fokę, to się zasłoniło łapkami.

Ale widać wyraźny nosek i oczko....
Jak stawiacie, chłopak, czy dziewczynka??????

[ATTACH]25595[/ATTACH]

Hehe dopiero teraz dojrzałam tą fotkę - super mam bardzo podobne pamiątkowe zdiecie mojego Kubusia... ech ta technika

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Natali
a oto zdjęcie z 2 lutego 2010 r. - 19 tc.
Maleństwo bawiło się łapkami, a jak przyszedł czas na fokę, to się zasłoniło łapkami.

Ale widać wyraźny nosek i oczko....
Jak stawiacie, chłopak, czy dziewczynka??????

[ATTACH]25595[/ATTACH]

Najważniejsze, żeby było zdrowe... ale ja stawiam na chłopczyka:)
A Ty masz jakieś przeczucie????

Stysia co słychać?

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

moni27
Natali
a oto zdjęcie z 2 lutego 2010 r. - 19 tc.
Maleństwo bawiło się łapkami, a jak przyszedł czas na fokę, to się zasłoniło łapkami.

Ale widać wyraźny nosek i oczko....
Jak stawiacie, chłopak, czy dziewczynka??????

[ATTACH]25595[/ATTACH]

Najważniejsze, żeby było zdrowe... ale ja stawiam na chłopczyka:)
A Ty masz jakieś przeczucie????

Stysia co słychać?

Biorąc pod uwagę okoliczności poczęcia ( przed owulacją ) to chyba wskazuje na dziewczynkę....
A biorąc pod uwagę moje zachcianki, to nie wiem nic, bo i lubi owoce ( wskazuje niby na dziewczynkę ) jak i sery ( chłopak ).
A robiąc małowiarygodne teściki na płeć w necie wychodzi mi prawie pól na pół....
To duża zagadka co noszę pod serduszkiem, mam nadzieję, że w marcu juz będę wiedziała...
Jak maleństwo nie będzie się chowało oczywiście....

Pa dziewczynki !
Pozdrawiam WAS !
Zyczę WAM też takich niespodzianek pod serduchem...

:11_9_16::11_9_16::11_9_16:

Odnośnik do komentarza

:36_3_8::36_3_8:

Hej !
Coś tu znowu cichutko, kochane przywołuje WAS!!!!

Ja wzięłam się dziś za sprzątanie, od 8 rana.
Łazienka, wc i pranie. Tak dokładnie, od sufitu do podłogi
Jutro będę dalej kontynuować ....

A teraz sobie odpoczywam, potem wyjdę na spacerek, muszę kupić sobie jabłuszka, mam na nie smaka !!!!

Miałam fajny sen , śniło mi się, że jeździłam bardzo szybko motorem a inne osoby mnie oceniały . Nawet mnie pochwaliły...
A potem zaczęłam się namiętnie kochać z moim M..

:36_3_8::36_3_8:

Niestety ledwo zaczęłam to obudził mnie budzik !!!!!

:o_noo::o_noo:
Pa!

Odnośnik do komentarza

Witajcie ....

Ja dziś z silnym bólem głowy wstałam....w sumie około 14 byłam na nogach ....
potem Tomek poszedł po tabletki , bo w nocy ostatnią wzięłam...

Hmm dołka załapałąm czy aby mojej Hani nic nie jest przez ten mój ból głowy ...

Poza tym wsio dobrze...wyprawka , poza wozkiem juz zrobiona...teraz tylko pranie i hejo

Bedę musiała torbę spakować i zabrać ze sobą ...w przyszłym tygodniu w czwartek wyjeżdzamy w góry na weekend- ja oczywiście bede tylko świeżym powietrzem oddychać - nigdzie na spacery dalekie i w góry sie nie mam zamiaru wybrać :)

Kochane musimy znów coś zrobić ...by nas wątek nie umarł :)

Pozdrawiam :36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Witajcie ....

Ja dziś z silnym bólem głowy wstałam....w sumie około 14 byłam na nogach ....
potem Tomek poszedł po tabletki , bo w nocy ostatnią wzięłam...

Hmm dołka załapałąm czy aby mojej Hani nic nie jest przez ten mój ból głowy ...

Poza tym wsio dobrze...wyprawka , poza wozkiem juz zrobiona...teraz tylko pranie i hejo

Bedę musiała torbę spakować i zabrać ze sobą ...w przyszłym tygodniu w czwartek wyjeżdzamy w góry na weekend- ja oczywiście bede tylko świeżym powietrzem oddychać - nigdzie na spacery dalekie i w góry sie nie mam zamiaru wybrać :)

Kochane musimy znów coś zrobić ...by nas wątek nie umarł :)

Pozdrawiam :36_3_15::36_3_15:

Stysiu cieszę się ,że u Cieie ok. Nie martw się,na pewno ól głowy Jej nie zaszkodzi:)
A czy w Twoim stanie wolno jechać w góry?Ja cos tam kiedyś słyszałam,że takie zmiany klimaty nie są wskazane (inne ciśnienie),ale nie jestem ekspertem:lup:

Odnośnik do komentarza

Oleńka

Stysiu cieszę się ,że u Cieie ok. Nie martw się,na pewno ól głowy Jej nie zaszkodzi:)
A czy w Twoim stanie wolno jechać w góry?Ja cos tam kiedyś słyszałam,że takie zmiany klimaty nie są wskazane (inne ciśnienie),ale nie jestem ekspertem:lup:

Troszkę się tego obawiam ... ale hmmm jakoś mam ochote ...lekarzowi boje się zapytac czy mogę jechać:) ...

Zaryzykuje... najwyzej przyjade rozpakowana i mam nadzieje ze ze zdrowym dzieckiem....

Odnośnik do komentarza

martitaolivia
czesc Cioteczki,

Mój ukochany okruszek już jest na świecie! Urodził się w zeszły poniedziałek o godz 9 sn z wagą 3060 g i ma 57 cm.

Jest długi i chudziutki. Dopiero wczoraj nas wypuścili ze szpitala, mały miał żółtaczkę i leżał na lampie. Jak znajde chwilkę to wstawę jakieś fotki.

Serdeczne gratulacje !!!!!! Aby maluszke zdrowo rośnął...a mamusia sił nabierała ... wszystkiego najlepszego ....

Odnośnik do komentarza

Cześć kobytki :) Ja też jestem po poronieniu. W grudniu niestety :/ Ale myśle ze czuje sie na siłach by znaleźć miejsce w brzuszku na nowego potomka ychm.. członka ;) rodziny oczywiscie.. No i zbieram się na beta hcg przed miesiączką mimo że sądze ze sensu nie ma wczesniej wykonywać test. Zrobiłam dzis popoludniu test ciążowy ale negatywny. Nic dziwnego, do okresu 5 dni jeszcze :P ychmm.. 5 no.. Normalne że mam senne dni i cycusie mnie nie bolą? jestem w szoku, że nawet zołzowata się nie robię jak zazwyczaj przed okrsem? Moze to ciąża?? :uff2:

Reggeneracyjna:hmm:

Odnośnik do komentarza

Reggeneracyjna
Cześć kobytki :) Ja też jestem po poronieniu. W grudniu niestety :/ Ale myśle ze czuje sie na siłach by znaleźć miejsce w brzuszku na nowego potomka ychm.. członka ;) rodziny oczywiscie.. No i zbieram się na beta hcg przed miesiączką mimo że sądze ze sensu nie ma wczesniej wykonywać test. Zrobiłam dzis popoludniu test ciążowy ale negatywny. Nic dziwnego, do okresu 5 dni jeszcze :P ychmm.. 5 no.. Normalne że mam senne dni i cycusie mnie nie bolą? jestem w szoku, że nawet zołzowata się nie robię jak zazwyczaj przed okrsem? Moze to ciąża?? :uff2:

Witam serdecznie....rozgość się u nas....:36_3_15::36_3_15:
Serdeczne wyrazy współczucia...
Powodzonka ...oby te objawuy o czymś swiadczyły ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...