Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Oleńka
Ojej.....chyba jestem pierwsza:36_1_11:
Witam witam i o zdrowie pytam;)
U mnie lepiej,znacznie lepiej.....choroba poszła już ode mnie....mam nadzieję ,że na zawsze:)
Ale pogoda u mnie paskudna,wieje i jest zachmurzone niebo:leeee:

Cześc dziewczynki !!!
Cieszę się, ze choróbsko sobie poszlo od Ciebie... A u nas słoneczko swieci - ale pewnie już nie długo...

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Tylko usiąść i płakać...
Ale NIE!
Tych łez i tak było za dużo...
Czasami zadaję sobie pytanie, dlaczego Bóg nie pozwala mi zostać mamą...?
Mojego Aniołka straciłam w lutym 2009 r, 9 tydzień.
A starania o baby jak co miesiąc kończą się @

Dlaczego tak jest na tym świecie, że jedne matki porzucają swoje dzieci, zrzekają się ich, a inne latami walczą o ich istnienie???!!!

Boćku, GDZIE JESTEŚ???
:bocian:

Odnośnik do komentarza

JG79
Oleńka!
Jak tam wczorajsza impreza???

Hej Asiu:)
Imprezka się udała,mili ludzie,ale musieli wcześniej iść,bo ich 1,5 roczny synek dłużej by nie wytrzymała;)śpiący już był słodziak mały:)
A co u Ciebie...widze,że myśli o dziecku powróciły......
Ja też zaczynam mysleć,bo za m-c planujemy "start"
Ale wiesz co Ci powiem.....jak patrze na Waniliową i Italy to od razu zaczynam mysleć pozytywnie:36_1_11: Im się udało i są szczęśliwe,więć i nam się na pewno uda:)
Wierzę w to!!!!!

Odnośnik do komentarza

Oleńka
JG79
Oleńka!
Jak tam wczorajsza impreza???

Hej Asiu:)
Imprezka się udała,mili ludzie,ale musieli wcześniej iść,bo ich 1,5 roczny synek dłużej by nie wytrzymała;)śpiący już był słodziak mały:)
A co u Ciebie...widze,że myśli o dziecku powróciły......
Ja też zaczynam mysleć,bo za m-c planujemy "start"
Ale wiesz co Ci powiem.....jak patrze na Waniliową i Italy to od razu zaczynam mysleć pozytywnie:36_1_11: Im się udało i są szczęśliwe,więć i nam się na pewno uda:)
Wierzę w to!!!!!

No i za ten post dostajesz 6:36_7_8::36_7_8::36_7_8:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Dzięki Italy:)

Naprawde,odkąd się dowiedziałam o Waszym szczęściu,we mnie na nowo rozkwitła nadzieja:)
Nawet dzisiaj do M. rankiem mówiłam o tym:)już nie mogę się doczekać:36_1_11:

Grunt to pozytywne podejscie.....szkoda ze ja go nie mialam...:36_2_24:
ja to zamiast widziec w tym nadzieje dla siebie....zazdroscilam...i bylam zla na caly swiat ze to nie ja....
noo...juz tak zle ze mna bylo....dlatego napisalam ten post ze musze odpoczac bo jak nie to bede w kasku chodzila po ulicy....
Takze jestem z ciebie dumna ze ty masz normalne podejscie do zycia....bo tak wlasnie powinno byc....:36_7_8::36_7_8::36_7_8:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Oleńka
Stocia widze że Tobie też się chumorek poprawił:) wiara i nadzieja powróciły...
Bo ostatnio to było kiepsko,co?!Czasami tak jest,wiem coś o tym...
Ale widzisz,jak to milusio być z nami:36_1_11: dobrze,że nie odeszłaś;)byłoby smutno

dziękuje...nie raz są upadki i wzloty.. życie...

Ale niedługo będą same wzloty:36_1_11:

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

Italy
Oleńka
JG79
Oleńka!
Jak tam wczorajsza impreza???

Hej Asiu:)
Imprezka się udała,mili ludzie,ale musieli wcześniej iść,bo ich 1,5 roczny synek dłużej by nie wytrzymała;)śpiący już był słodziak mały:)
A co u Ciebie...widze,że myśli o dziecku powróciły......
Ja też zaczynam mysleć,bo za m-c planujemy "start"
Ale wiesz co Ci powiem.....jak patrze na Waniliową i Italy to od razu zaczynam myśleć pozytywnie:36_1_11: Im się udało i są szczęśliwe,więć i nam się na pewno uda:)
Wierzę w to!!!!!

No i za ten post dostajesz 6:36_7_8::36_7_8::36_7_8:

możę dostać i nawet 7 hihi :36_1_1:

cześć Mordeczki, jak niedzielka bo moja strasznie leeeeniwa jestem taka zamulona i ociężała jakbym 100kg wagi miała i tydzień nie spała :uff2:

Stociu ładnie, że wróciłaś na stare śmieci hihi ja zawsze wiedziałam, że jesteś dzielna i dasz rady :)))))

i generalnie fajnie, że Oleńka ma zdrowe podejście bo mnie także tego brakowało ale to już moja psycha stargana:Real mad:

JG79 bardzo mi miło Ciebie poznać,zapraszam do klikanka u nas

reszcie Babulcom życzę miłej niedzielki :)))

Odnośnik do komentarza

Hej hej !!!
Ale się miluśko zrobiło...
Ja sobie mylę, ze na każdą z nas przyjdzie czas, ale czasem musimy poczekac, przestac się dołowac i myślec pozytywnie, a co najważniejsze uzbroic się w cierpliwośc... Wiem, że łatwo powiedziec, ale chyba inaczej się nie da... bo im więcej myslimy, stresujemy się tym gorzej...
Ja np zanim zaszłam w ciążę ciągle o tym myślałam czy to już czy jeszcze nie i ciągle testowałam, a wtedy , kiedy byłam pewna, że nie jestem w ciąży (bo się pokłóciłam z małżem i nie było cziki cziki) przestałam myślec i okazało się, ze jestem w ciąży...
Dziwne, ale tak było...

Pozdrawiam wszystkie mamuski...

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

asiorek352
Oleńko,śliczny awarcik...:taniec1:Ja też chcę słońce...Już mnie ta pogoda dołuje...:36_13_3:Co za nudy...Dobrze,ze mam Was:):36_4_20:

Dziękuję,dziękuję......to dywan z tulipanków...piękny:)

Ja też chcę już słoneczka:solar: o normalnie nie mogę już patrzeć za okno...u mnie znowu pada:o_noo:

A czekoladę zjadłam...chociaż nie całą,udało mi się powstrzymać,ale do tego zjadłam czipsy i pare delicji:36_2_43: rany a później narzekam:(

Odnośnik do komentarza

JG79
Dziewczyny, proszę poradźce jakie propozycje odnośnie cziki cziki polecacie, aby ułatwić plemniczkom dojść do jajeczka???
Niby jestem w tym temacie obczytana, ale przyda mi się też Wasze doświadczenie!
Dziś moja kumulacja 14 dzień , jeszce tylko test na owu i można działać

:bocian:

Hmm....ja tam nie wiem....wydaje mi się że każda jest dobra:36_1_11:
Może się mylę......
ale jeśli mnie pamięć nie myli drugi raz zaciążyliśmy w kuchni:hahaha: :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...