Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia0909 no ja wlasnie mam wozek coletto florino i gondola jest super spacerowka tez, ale jestciezka, ale po terenie sprawdza sie. Joie mam dla starszaka. A colleto dla Adasia będzie. Kupilam drugą gondole zeby miec na gorze do lulania, bo Dawid usypial do 5 miesiaca w dzień.i na wieczór tez nie trzeba bylo lulac na rekach. I dzis pół dnia chodził z wozkiem i lulał i mowił ze to wózio Adasia, no słodziak. Ostatnio przyniósł ciastko i położył na brzuch, dla braciszka:)

Odnośnik do komentarza

cebulka27
Magda78 u m1nir chłopiec, i powiem ze przezikiwal sie często. A do tego ulewał i przebieralam go czasami 3 razy. W ciągu 15 minut. Ale na początek starczy, w razie potrzeby zawsze mozna dokupic:) dzus dostalam chustonosidlo i super sprawa, powiedzialabym ze to bardziej chusta, dwuczęsciowa.

A te chustonosidło to co coś jak to: https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/281252/s/close-parent-caboo-urodzinowe-chustonosidlo-z-bawelny/ czy taka po prostu materiałowa chusta? Ja pamiętam, że moja kumpela używała takiej zwyklej chusty, bez żadnych usztywnień i była zadowolona, ale ja sobie nie wyobrażam tego omotywania za każdym razem :)

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Magda78 taką własnie mam, tylko czarno żółtą, jest bez usztywnienia, powiedzialabym bardziej ze to chusta 2 częściowa. Jest całkowicie z materiału i na yt filmiki sa.
Ja dzis mialam tragiczną noc. Nie wiem co mi zaszkodzilo, ale wymiotowałam całą noc, tak mnie żałądek bolał ze oddawało az na kregosłup. Jak mnie zdarlo z łozka, a lazienke mam pietro nizej, to zarzygalam caly korytarz, schody i caly wc łącznie ze scianami. MASAKRA JAKAS.

Odnośnik do komentarza

Pinka88 to Ci tez współczuję. Mnie mdli, mam odruch wymiotny, ale od 2 tygodni nie wymiotowałam. A dzisiejsza noc to bardziej jak zatrucie bo żoładek mnie strasznie bolał, az na kręgosłup oddawało. Obstawiam albo paste jajeczną na kolacje, albo prędzej zjadlam chyba z 4 kormiszony, ktore mi az nosem wychodziły. I kolejna noc nieprzespana. Od tygodnia chodze jak zombi. Bo synek cos sie brzebudza często, ja na siku wstaje a potem nie moge usnąc, a o 5 juz pobudka. Teraz jeszcze dawid miał zapalenie ucha to całą noc spal znami wtulony we mnie. Oj a w marcu to juz lepiej nie bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

Witam i ja nightmare :)
Ja jutro zaczynam dopiero 15 tydzien, to moje pierwsze dziecko i najprawdopodobniej rowniez syn, chociaz potwierdzi sie 23 pazdziernika :)

Mnie czasem jeszcze mdli a wymiotuje na drugi dzien jak poprzednio cos robie i sie "przerobie"

Odnośnik do komentarza

nightmare witaj:)
Pinka88 ja dopiero dzis dobrze sie czuje, wczoraj caly dzien lezalam, mialam temperature 37.8, jedzenie nie wchodziło, a dzis juz ok. Ale dla odmiany mialam zawiecs Dawida do przedszkola, a on mowi ze go brzuszek boli, ro wrocilam do domu i mi zwymiotował i teraz czekam az mąż wroci i pokedziemy do lekarza, bo nie miem czy go ten brzuch boli od antybiotyku czy moze ode mnie zalapał cos.

Odnośnik do komentarza

Witam Was serdecznie w poniedziałkowy poraneo ;) Od jakiegoś czasu mam twarde podbrzusze, od pępka w dół. Czy któraś z Was ma ten sam problem? Jest się czym przejmować czy to normalne w ciąży? Dodam, że jestem w 21 tygodniu pierwszej ciąży. Do ginekologa mam dopiero 29 października i nie wiem czy dzwonić i umawiać się czym prędzej.. pozdrawiam

https://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kqtpyio58.png

Odnośnik do komentarza

Meegi a boli Cię to? Po 20 tyg ciąży to są tzw skurcze Braxtona Chicksa czyli caly ten repertuar napinania brzucha itp. Wg mnie to norma. Spróbuj wziąść nospe i poleżeć. Chyba że są bolesne i regularne to odwiedź lekarza wczesniej choćby na IP.

cebulka mnie na wieczór wczoraj rozwaliło. Najpierw gardło potem ogólne osłabienie. Wzięłam tabletki od gardła i popilam proszkiem do rozpuszczenia z serii Prenalen. Dzisiaj jest trochę lepiej :) zdrowia dla Dawida. Mam nadzieję ze to było jednorazowe i już się nie powtórzy ;* 3majcie się dzielnie obydwoje

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...