Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,
Ja mialam brać nagranie z połówkowego ale zapomnialam na początku powiedzieć- a w trakcie bylo juz za późno i w simoe dobrze wyszlo bo aymrk caly czas tylko siusiaka i jajka pokazywał:) i tak na kazdym usg do 34 tygodnia, dOpoero wtedy polazał buzie. A z 1 prenatalnego tp mam extra zdjecia 3d.
To co dziewczyny dxien wizyt, trzymamy kciuki.

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

Natankowo witaj :) fajnie, ze jestes z nami :)

Co do wymiotow, mi przeszly jakos okolo 10 tygodnia, to dobrze czy zle, sama nie wiem. Bol piersi tez minal na jakiś tydzien, bolaly same sutki, ale wczoraj bol wrocil i znowu mam nabrzmiale wielkie bolace cyce :)

Trzymam kciuki za wasze wizyty i oby wszystko bylo okej. Oczywiscie piszemy co i jak po wizycie :)
Ja mam juz mega stres a dopiero przed 9, oszaleje do 17..

Odnośnik do komentarza

No i wrociłam wkurwiona, na wynniki igg powiedzial ze to pewnie gdzies noedawno przechodIlam i dla tego mam podwyzszone, a ze igm ok to wszystko w porządku,no i pyta czy besziemy prenatalne robic, ja mowie ze ostatnio mowil pan ze zobaczymy jak rozmiarowo dzidzis, no i robi mi usg i mowi no zawczesnie jaszcze, a potem jak wystawial l4 to mowi ze no trzeba by bylo zrobic prenatalne z krwią, bo w Pani przypadku to tam widze nie znacznie za duząta przeziernoac karkowa i lepiej to sprawdzic, no kurde krew mnie zaleje, albo jest za male na prenatalne teraz albo cos tam widzi, wiec wydaje mi sie ze po proatu naciąga na kase, ale ja i yak chcialam z krwia robic, a teraz jeszcze 2 tygodnie bede zyla w stresie. I mam pytanie bo on powiedzial mi zw na miejscu jwat laboratorium i odrazu zrobią przes prenatalnym,a ja w 1 ciazy robiłam tydZien wczesniej i z wynnikami szlam na usg, ale w innym miejscu, czy któras z Was miała odrazu krew i prenatalne?

Odnośnik do komentarza

glammour to świnka Laury i serce mnie boli ale coraz częściej myślę o oddaniu jej. Bo to dla mnie dodatkowy obowiązek plus Laura i z czasem noworodek... I ja z tym sama

cebulka jesli masz możliwość to zmien lekarza. A jaka niby jest przeziernosc karkowa Twojego malucha? Bo jeśli "jakaś taka" a nie masz tego w opisie to ja bym odpuscila tego lekarza. Naciagacz wg mnie

niespodziewanaciaza nie szalej ;) juz lekko ponad 4 godz zostały. Będzie dobrze

My z Laura idziemy zaraz do apteki po syrop, potem składniki na leczo i Home sweet Home do końca dnia ;)
Tylko ciężko dupke ruszyć

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

natankowo no wlasnie jak oglądalam filmik mamy ginekolog to ona wprowadzala dane z krwi przed usg, dla tego się zdziwiłam.
Pinka no Dawid w zeszłym tygodniu w czwartek obudzil sie z zatkanym nosem, ale to chyba od suchego powietrza w przedszkolu, bo maja sale na poddaszu i jeszcze na pole nie wychodzą z nimi, a w sobote Dawid zrobił mi awanture bo chciałam mu przebrac mokre skarpetki i tak sie rozdarł jak sciągnelam że krzyczał i płakał przez pół h, skótek taki ze w niedziele ledwo mowił,ach te problemy 2latków:) dzis po przedszkolu pójdę z nim do pediatry zeby przebadał, czy to chrypka czy jednak cos go rozbiera. A z lekarzami u nas kiepsko, do tego chodzilam w 1 ciąży, ale na nfz, a teraz chodze prywatnie do niego bo na nfz mam dopiero 22 pazdziernika, a opisu przeziernosci nie znalazłam na usg. Generalnie go chwalą, ale teraz mam mieszanie uczucia.

Odnośnik do komentarza

Goaia0909zapisalam sie na jutro na krew, a 18 na usg do inego lekarza,ktory robił mi wszystkie prenatalne w 1 ciazy ma dobry sprzet, a do tego pojde po prosru na wizyte za 2 tygodnie i tyle. Zastanawiam sie nad zmiana, tylko nie kazdy lekarz wyatawia zwolnienie, a ja po pierwsze to rzygam jak kot i mdli mnie cały czas, słabo sie czuje, a po drugie skończył mi sie wychowawczy i w sumie w pracy moje miejsce zajete, i wracac na 2-3 miesiące bez sensu, no iDawid poszedl do przedszkola to tez teraz chorobska sie zaczną.

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

Cwbulka27, dobry pomysl z tym ze pojdziesz do innego lekarza, bedziesz miala dwie opinie. Ten twoj to jakis dziwny sie wydaje jakby sie nie znal albo cos.. a co do zwolnienia to wydaje mi sie ze jak powiesz ze wymiotujesz i zle sie czujesz to napewno da ci zwolnienie obojetnie jaki lekarz. Mi mój gin nic nie mowil o zadnym pobieraniu krwi przed usg, ale zobaczymy, moze robia chwile przed.

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

I ja juz po wizycie. Dzidzia duzo mlodsza z usg niz z daty miesiączki, dzisiaj dopiero 10t5d i prenatalne za dwa tyg, w sumie sie ciesze bo znowu bedzie usg :) a chyba bedzie chłopiec :) chociaz potwierdzi sie za dwa tygodnie, jakies bakterie mi znalezli w poprzedniej cytologii i dostalam globulki dopochwowe, ale tylko na 10 dni, dobrze bo nic przyjemnego

Odnośnik do komentarza

niespodziewanaciąża super ze na usg wszustko ok, mi ma poprzednim usg tez wyszla młodsz ciąża, na dzis niby wychodziło 10 i 6, a z dzisiejszego usg wyszło 11 i3.
Własnie na usg nigdzie nie pisze ile wynosi przezierność, wiec pojde so drugiego lekarza i juz 18 bede miała teat pappe razem z usg. Mam nadzieję ze bedzie dobrze.
Ale wiecej nas bylo na dzis na wizytę umówione, odzywajcie sie:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Już jestem po wizycie ok. Maleństwo ładnie rośnie. Wymiary się zgadzają z terminem, więc jest ok. 15t4d z USG. Dziewczynka potwierdzona. Jak mówi lekarz teraz to już 99% z tego siusiaka nie będzie. Sama widziałam wargi sromowe więc szans nie ma. Dziewczynka jak byk. Rozwaliła się jak żaba więc nie było wątpliwości. Noestety wylądowałąm na antybiotykach.Zinnat 500 przez 14 dni. NIestety po konsultacji z lekarzem chorób zakaźnych podobno bolerioza, która teraz wykryłam jest to stara sprawa i w ogóle chyba 2 rzeczy się nałożyły. Rumień mógł być po ugruzieniu ale nie koniecznie kleszcza. Nie pozostaje mi nic innego tylko grzrcznie od jutra łykać antybiotyk. Rano jadę zrobić badania metodą western bloot i zobaczymy.
Teraz czekam jak na zbawienienie na badania połówkowe, zeby mieć pewnosc ze eszystkie narzady wew. są dobrze rozwiniete. Jeszcze 4 tygodnie.

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfe6hhid3ub7jd.png
https://www.suwaczki.com/tickers/l22nuay3aec2scsm.png
https://www.suwaczki.com/tickers/atdcru1dftjoawgf.png

Odnośnik do komentarza

glammour super ze wazystko ok, no i bedziesz miała prawie całą wyprawke:) Czyli będzie Lilianka?
Podoba mi sie to imie, mąż zaproponował na dziewczynke i odrazu sie zgodziłam, wydawałami sie ze bedzie dziewczynka, ale po wczrajszym usg jednak mysle ze bedzie chłopak:) zeby tylko zdrowe było, a płeć nie ważna.
A na moje dziecko przedszkole wpływa super, pracie całe lato usypiał o 22 30, wstawało 6-7, i zanim usnął to godZina, 1,5 nie chce lulu. A tezaz zaczął usypiacprzed 21, wczoraj padl o 20 i spał do 6 15.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...