Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Edzia987 plask tu bardziej pasuje hahaha. Taka pobudka to normalnie jak plask w stylu "orientuj się" hahaha.
Magda78 ja mam taką kartonową książkę z wierszami, była w wyprawce ze szpitala i kupiłam póki co tylko jedną bo mam zapas po starszej ;) Ale warto czytać maluchom. Jak się osłuchają, to szybciej mówią. Powiadasz, że głupoty mówisz? Ja opowiadam nawet co do garnka wkładam hahaha, patrzy na mnie jak nie powiem na kogo.

Odnośnik do komentarza

Magda hahaha u nas panele też wylizane teraz zaczyna mi dywan obgryzywać jak się tylko na chwilkę odwrócę :D. To jak mama będzie to chwilę odsapniesz
anonimowa w sumie masz rację haha. Też ją mamy z wyprawki ale częściej czytam te z tej cieńszej książeczki co była w wyprawce z tym że oczywiście zaraz próbuje wyrwać z rąk i do buzi włożyć

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Ja codziennie daję jakieś grudki. Nie cały posiłek, a tylko do próbowania. Choć zdarzyło się, że zjadła 1/3 dużego słoika obiadu z grudkami. Dziś miała jajecznicę i chleb z masłem, żeby się przyzwyczajała do różnych konsystencji (po degustacji kasza i sok ;) ).
A od wczoraj bije brawo xddd. I muszę już spinkę jej nakładać bo grzywka długa...
Magda78 mała będzie się krztusić coraz mniej, ale musi próbować. U mnie czasem zje duży kęs chleba z masłem bez mrugnięcia okiem, a czasem kaszle przy odrobinie. Po prostu muszą się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

Magda78 :D
Twaróg-przede wszystkim conajmniej półtłusty-możesz dać z jogurtem i/lub z owocami. Ja wrzucam też do placków ;) Planuję niedługo z rzodkiewką, bo raczej jej posmakowała.
Edzia987 robię co mogę ;). Starsza wolała grudki od początku, a tutaj wszystko odwrotnie. Blondynka-szatynka, papki-grudki, chorowita-zdrowa, raczkowanie i jego brak.
Poza tym gratulacje!! Teraz dopiero się zacznie xddd.
Ehh moje dziecię zdjęło skarpety i szczęśliwa bije brawo hahaha.

Odnośnik do komentarza

Magda78 ja daję najzwyklejszy naturalny. Możesz wymieszać nawet z własnym mlekiem. Właściwie coraz częściej daję jej po trochu "normalne" jedzenie. Ze starszą był problem. Ciągle na cycku (2lata), wszystko białe było dla niej niejadalne i długo kombinowałam by to zmienić. Np.kupowałam monte-mieszałam, żeby nie było białe, bo przecież mleczne rzeczy musiała jeść... Teraz jestem "mądrzejsza" i skoro nie szkodzi, to daję ;)

Odnośnik do komentarza

Zaskakuje mnie ten mój Maciej jednego dnia pokazał że umie chodzić a na koniec przed snem sobie na dodatek usiadł. Taa już dzisiaj tyłem swobodnie schodzi z łóżka a choinka w tym roku będzie jednak będzie podwieszana hahaha :D.

anonimowa motywujesz nas do nowych rzeczy :). Ja to codziennie testuje grudki na przykładzie chrupka- odrywam kawałek wsadzam do buzi i obserwuje, tyle że za każdym razem jet to samo. Na języku jest kawałek to odruch wymiotny mimo to że chrupek już dawno zdążył się rozpuścić ehh

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

coreczki a nie sprawdzałaś w buźce czy tam nie ma dziąsełek napuchniętych? U mnie mały jak schodzą zęby w dół do wyjścia to ma tak że non stop na rękach i w nocy śpi jak zając pod miedzą. Ostatnio co pisałam o czopku to też tydzień marudził i chociaż tą jedną noc oboje przespaliśmy z 1 pobudką. Tyle że mu wychodzi do końca 2 i dodatkowo 2 jedynki na raz postanowiły wyjść. Więc u nas to z bólu tak marudzi i śpi, widzę też że promieniuje mu aż do uszu bo ciąga się za oba. W dzień śpi góra 40 min. Dzisiejszej nocy w łóżeczku przespał od 22 do 24 a resztę nocy ze mną bo płakał przez sen całą noc. A tak jak zaczyna płakać przytulam go i zasypiamy razem.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

coreczki zęby zębami. Pisałaś, że mała jest już raczkująca itd. Powiem Ci, że u mnie jak nabyła nowych umiejętności noce zrobiły się gorsze. Nie wiem czy za dużo wrażeń, czy to połączenie z ząbkowaniem tak sprawiło. Pewnie trzeba przeczekać. Zaczęła później chodzić spać i wcześniej wstawać, do tego kilka pobudek-ot tak sobie by po chwili usnąć... Jednym słowem "masakracja" ;) Damy radę, bo jak nie my, to kto. ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny mam dla Was newsa albo raczej pytanie..... Dziś byłam z Werka na bilansie i z Panią doktor rozmawiałam o częstych pobodkach mojego dziecka a no więc stwierdziła że to takie przyzwyczajenia mojego dziecka i ona proponował aby dawać jej krople na sen dicosen.... No to już chyba jest przegięcie nie uważacie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...