Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Klodi częściowo dobrze przeczytałaś bo 5 lutego mam wizytę i będziemy ustalać termin CC gdzieś na po 20 lutym :)
Magda bardzo ładne imię. Laurci się takie podobalo gdyby miala byc siostra :)
Cebulka i u nas zawsze tona prania. Rozkładamy zimą suszarki w mieszkaniu. Byle do marca bo zazwyczaj wtedy pierwsze prania lądują u nas na balkonie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka też w sumie nie narzekam na tę różnicę wieku, bo starszy syn był bardzo wymagającym dzieckiem - mało spał, w wózku nie jeździł, jak nauczył się chodzić to przez parę lat nie mogłam go spuścić z oczu (np. przeciął kabel od laptopa nożyczkami do paznokci). Początki ciąży zawsze miałam koszmarne (3 razy to przeżywałam, bo pierwsza ciąża zakończona w 12 tygodniu - poroniłam), więc lepiej że to starsze już ogarnięte i samodzielne. A teraz nawet bardzo pomocne :)

Odnośnik do komentarza

Szoti Laurcia też była dość absorbujaca zwłaszcza przez pierwsze półtorej roku życia. W dzień kilka drzemek po 10 min, wózek parzyl w dupkę, ja w lewo Ona w prawo itp ;) na szczęście wyrosła na cudowną dziewczynkę chociaż sklamalabym mówiąc, że nie ma głupich pomysłów ;) drugą ciazę niestety straciłam, ale zdarzył się cud i w dzień kiedy miała rodzić się tamta dzidzia, ujrzałam na teście dwie kreski.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Szoti witaj, i fajnie że się odważyłas:-)
Pinka jaka jakość tych zdjęć, co zamawiałas? Bo wczoraj też zamówiłam i byłam zachwycona że tak szybko się wgrywają i że można wszystko na raz wrzucić . Także dziękuję Ci za linka.
Ja już po śniadaniu, Dawida mąż odstawił do przedszkola. Ja nabieram pewności że chłopaki dadzą sobie rady jak mnie nie będzie, bo jak w temacie tygodni mąż go zawozi i odbiera to Dawid taki tatusiowi się zrobił i woli tatusia, a ja się cieszę:-)ale mamusia musi czekać przy drzwiach jak wracają:-)

Odnośnik do komentarza

Ja o pobyt w szpitalu też się tak nie boję, bo moje chłopaki są bardzo zżyte ze sobą. Natomiast trochę obawiam się samego porodu, bo Wojtek jak się dowiedział, że pojadę z tatą, to stwierdził, że on też pojedzie... Zostanie z teściową, która mieszka obok, ale na pewno będzie to wszystko przeżywał, więc kolejny powód żeby modlić się o szybki poród :)

Odnośnik do komentarza

Edzia łącze się w bólu:-) biodra mnie okropnie pieką, a w nocy to co chwila muszę zmieniać pozycje.
Na polu zimno i cały czas sypie śnieg, już tydzien siedzę w domu, wychodzę tylko do sklepu osiedlowego i ledwo wracam, może jakieś 200 metrów od domu mam, niech śnieg stopnieje to zacznę jeździć bo mnie już nerwica w domu bierze. zainwestowałam w śniegowce, bo już nie mam siły wiązać traperki i się chyląc, trochy to usprawnia wyjście na zewnątrz:-)

Odnośnik do komentarza

Edzia widzę że i u Ciebie zaraz na suwaczku zmiana kodu na 3 z przodu. Oj to będzie już z górki. Ja też trochę połamana, ale u mnie to rwa kulszowa

Szoti ja o Laure kometnie się nie boje jesli chodzi o szpital. Jest już zahartowana. Zresztą mieszkamy razem z jej dziadkami od urodzenia także sami swoi ;)

Cebulka ja też głównie w domu. Aby kurs dom-przedszkole-sklep spożywczy ;) ze zdjęć byłam a raczej jestem zadowolona także cieszę się, że mogłam pomóc

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Magda super że wszystko masz, ja już zamówione mam wszystko, dziś zniosłam ze strychu ciuszki i kocyki do prania, od poniedziałku biorę się za pranie i prasowanie. Czasami też mam stresa czy się wyrobie i jak to będzie, ale będzie dobrze:-) a gadkami to się nie przejmuj, jak jest ślisko to jest niebezpiecznie, jaszcze brakowało orła wywinąć. I trzeba się czuć na siłach, ja w 1 ciąży latałam prawie do końca i czułam się na siłach, a teraz odpuszczam:-)bede szaleć przed porodem żeby Adasia pobudzić do wyjścia:-)

Odnośnik do komentarza

Magda cieszę się że jesteś już do przodu z wyprawka ;) zawsze to i psychicznie lżej że nic nie brakuje. Ja spacery mam zapewnione chociażby poprzez fakt chodzenia do przedszkola z Laura.

Ja dzisiaj byłam w labolatorium. Później pojechałam do Smyka bo są nawet fajne wyprzedaże. Kupiłam małemu bodziaki, a Laurce bluzy żeby miała na nowy rok jak pójdzie do pierwszej klasy.
U mnie koniec z prasowaniem przynajmniej do końca lutego

monthly_2019_01/marcoweczki-2019_71451.jpg

monthly_2019_01/marcoweczki-2019_71452.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Nieźle jesteście ogarnięte z tą wyprawką. Ja też się staram pomału kompletować, ale mam trochę łatwiej, bo synek mojej siostry właśnie skończył roczek i dużo rzeczy dostałam w spadku :) z resztą część tych rzeczy ona miała po Wojtku, więc tak sobie krążą między nami. Wózek też mam stary, ale poprzednio gondola wcale nie była używana... Spacerówkę lepszą planuje kupić w przyszłości. A teraz może jeszcze fotelik do auta, bo stare nosidełko się nie nadaje. Macie coś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza

Pinka o matko ile ty tego masz, ale to chyba nie są same rozmiary 56,62?
Szoti poczytaj sobie opinie na 8 gwiazdek naprawdę,układ, ja mam nosidełko po synku, ale nie planuję długo w nim wozić bo teraz Dawidek ma krzesełko joie stages 0-25, z możliwością montażu tyłem, więc jak będzie miał z 3 miesiące to Dawidkowi kupony nowy fotelik 15-36, a Adaś będzie w joie jeździć.

Odnośnik do komentarza

Cebulka to nie jestem sama, ja te dwa dni co musiałam wyjść do lekarza to prawie jak emerytka aby się tylko nie przewalić najgorzej na schodach. Wcześniej nie zwracałam uwagi na to a wczoraj stwierdziłam że w Olsztynie więcej schodów jest niż płaskiego terenu, skandal! Cebulka to teraz kolej z praniem i prasowaniem na Ciebie :)

Pinka jak Ci się ładnie zrymowało :D . jutro zaczynamy 30 tc. Jeszcze troszkę ;). Pinka to i faktycznie zaszalałaś z ubrankami :)

Magda weź niech sobie gadają Ty wiesz najlepiej co masz robić niech oni chodzą i nogi niech im się rozjeżdzają hihi. Głowa do góry przetrwamy to razem :)

Szoti mój chłop kupił maxi cosi bo mu w sklepie taki doradziła a czy się sprawdzi to się okaże

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

Witaj Szoti :) chyba jakos ostatnia sie przywitalam :p
Terminy mamy podobne bo ja mam ciecie 27 marca, o ile malutkiej nie bedzie sie chcialo wcześniej wyjsc ooby nie :)
Ja tez mam wozek 3w1, parenascie ubranek, lozeczko a reszte bede kupowac w lutym, to tylko dziewczyny takie ogarniete ja nie :)

Odnośnik do komentarza

Magda trochę mam za duzo. Ale tak wyszło. Kupowałam bo nie miałam nic. Później koleżanka odsprzedala mi cały worek i z kilkunastu sztuk zrobilo się pół komody :/ najwyżej odsprzedam część jeszcze przed porodem bo na pewno mały nie zdąży wszystkiego założyć.

Szoti ja z kolei urodzilam Laure za wcześnie. Teraz gin chce doczekać do 38 tc, ale marnie to widzę. Cieszę się z każdego dnia ;)

Edzia mi się wydaje że jutro zaczniesz już 31 tc ;) przynajmniej tak mi gin mówił. Bo 30 już masz właśnie skończonych i idzie 31. Ale co gin to chyba inny sposob ;) ja wg swojego jestem w 32 tc.

Wyspalam się dzisiaj chyba pierwszy raz w tej ciąży... Zero pobudek, zero sikania ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...