Skocz do zawartości
Forum

Mamusie luty 2019


Gość Tubulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja takie ciągnięcia mam cały czas, przeważnie jak wstaje z łóżka, ale myślę że to jest normalne, dzisiaj mam wizytę to może zapytam o to lekarza tak dla spokoju... Tak poza tym to mam nadzieję że w końcu dowiem się kto tak się ukrywa:-)

Odnośnik do komentarza

Cześć! U mnie takie ciągnięcia też dość często się zdarzają, ale nie są ani zbyt długie ani silne. U mnie 13 tydzień a wczoraj po pracy miałam takie mdłości, że wyczynem było się wykąpać i ogarnąć :-( W pracy już powiedziałam i jeśli tylko wszystko będzie ok to za miesiąc planuję iść na zwolnienie - wtedy prawdziwie odpoczywać i przygotowywać się do macierzyństwa :)

Ja też ciągle mam czarne myśli, mimo, że wszystko jest ok. Krótko po badaniu się uspokajam a potem znów z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie na ekranie.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Gość Młodamama03

Jerba balsam o którym wspominałaś z tego co widzę jest w fajnej cenie. Nie drogo jeśli chodzi o takie preparaty. W składzie w zasadzie są naturalne składniki tak jak dziewczyny wspomniały, że używają masła o olejków :) Spróbuje może na mnie też podziała :) Powiedz mi proszę w jakieś drogerii można to dostać czy tylko internetowo? Zazdroszczę Wam, że już lepiej się czujecie. Ja mimo że to już prawie 15 tydzień wciąż mam mdlosci. Troszkę słabsze i bez tak częstych wymiotow ale cały czas się kiepsko czuje :( czekałam na ten magiczny 2 trymestr z nadzieją że wszystko minie na dobre a tu niestety :( Brzuch też bardzo często mnie ciągnie, kluje w różnych miejscach. Lekarz mówił mi że tak może być i to normalne :) Jeśli nie ma krwawien spokojna głowa ;)

Odnośnik do komentarza

Mlodamama03 kupiłam balsam w Superfarm, bo była akurat zniżka, ale widziałam też w Hebe.
Keira, dzięki za pocieszenie. Lekarz też mi tak tłumaczył, a teraz trzeba przetłumaczyć to mojej wybujałej wyobraźni, bo rozum jeszcze by uwierzył.
Babowa - trzymaj się, będzie dobrze.
Dziewczyny bierzecie jakieś witaminy? Słyszałam o włączeniu witamin z grupy B w 2 trymestrze

Odnośnik do komentarza

Babowa powodzenia, daj znac jak po :)
Ja w pierwszej ciazy stosowalam Palmers i Bio Oil do 38 tyg niemialam ani jednego rozstepu aa pozniej jak poszlo to nic nie pomagalo... Nie uchronimy sie przed tym jesli mamy tendencje :(
Ja mialam taka ochote na barszczyk czerwony ze musialam zrobic aa do niego zeby nie bylo uszka :)
Dzis pierwszy raz uchwycilam Dopplerem serduszko i dosc dlugo slyszalam ale doslownie 5 minut pozniej juz mi Bejbis uciekl i nie dalam rady znowu. Poszukam wieczorkiem :)
Milego dnia Dziewczyny !!

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk3loyiygr1.png

Odnośnik do komentarza

No więc po badaniu USG lekarz powiedział że człowieczek zdrów nt podwyższone ale nie ma co się zamartwiać widział większe i dzieci zdrowe
Za 3 tyg wyniki testu pappa
Za nic nie chciał mi powiedzieć czy cos widać między nóżkami
Ma już 12cm i jest jednak 14tyd6dzien
Za każdym razem co innego lekarze mowia
Serduszko ładnie bije i kość nosowa w pełni wykształcona

https://www.suwaczki.com/tickers/hchyikgn1katn78w.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w końcówce 15 tyg. i u mnie też chłopak :)
Dziś zrobiłam test Harmony, teraz 10 dni czekania na wynik, boję się jak cholera. Mój ginekolog powiedział, że amniopunkcja to już lekko przestarzała metoda i zlecił test nieinwazyjny właśnie. USG zupełnie prawidłowe, wszystko z małym dobrze i tej nadziei się chwytam jak niczego na świecie...
Ja łykam Femibion 2 plus, do tego Magne B6 i Acard. Bóle, póki co, są rzadko, a jak już to trwają krótko.
Co do smarowania się to na razie używam tylko oliwki, bo mam straszliwy wstręt do zapachowych kosmetyków, nawet smarowanie się prawie bezwonnym kremem do twarzy to istna udręka ;))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...