Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Aga, wielkie gratulacje:***
Czekamy na foto dzidzi:)))
Olalao, słodziak:*♡♡♡

Moje bąble śpią oczywiście ogarnąć wieczorem wszystko samej to meeega wyzwanie. Młody poszedł spać bez kąpania bo walczyłam z kolką pfff... oszalej, po windii trochę przeszło ale darła się jeszcze z dobre pół godziny;/
Nie mam siły...
Dajcie mi moc!!!;)

Odnośnik do komentarza
Gość mi88_powrót

A u nas dzisiaj ja sama synka myłam i poszło mi sprawniej niż z mężem w parze :) Też o 19 zaczynam.

Przyjechała moja mama...dodatkowa para rąk do pomocy. Hurra.

Dzisiaj był piękny dzień. Ile średnio robicie km? Ja chodzę z endomondo i wychodzi mi, że dziennie robimy po 5,6 km.

Odnośnik do komentarza

Kurcze to tylko my tak pozno kapiemy? :D

Rowerzystka, wprawdzie nie sukienki, ale kupilam w tym tygodniu bluze i sweter do karmienia z nubee.pl. i bardzo polecam! Fajna jakosc i sprytnie zamontowane dojscie do cycow ;) podobaja mi sie u nich plaszcze, ale ja zmarzluch jestem a wydaje mi sie, ze ich plaszcze sa dosyc cienkie. Moze na wiosne, ale nie na jesien.

Ogolnie musze kupic sobie kurtke na zime, plaszcz na jesien i spodnie, bo nie mam w czym chodzic. Z waga jestem 15kg na minusie, wiec waze o 5kg mniej niz przed ciaza. Oby tak zostalo juz...

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Rowerzystka,rzecz w tym, że mój mąż zawsze sprawdza ceny przed kupnem, co już nieraz doprowadziło mnie do białej gorączki. Bo np jak kupowaliśmy meble dla dzidziusia, mi się spodobały w sklepie i już chciałam kupować, a ten że nie,że najpierw porownamy ceny. I chyba ze sto różnych stron przegladal, żeby kupić najtaniej. A teraz pompki nie sprawdził,bo braciszkowi ślepo wierzy we wszystko...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzgu1r4urcmzgd.png

Odnośnik do komentarza

Milu synus jak dostal pierwszy raz mm to tez krecil nosem, nie posmakowalo mu. Teraz wciaga :)
Amanalka zdrowka zycze.
Starsza kapie sie stanowczo za pozno, tj ok 21 i luli ok 22. Synek ok 20:00-20:30 i luli, chociaz z tym spaniem bywa roznie.
Mi robimy z kilka km, min godzina na spacerku.
Rowerzystka nie znam, chodze w spodniach plus t-shirt. Nigdzie jak na razie nie wychodze.
Mam dosyc dzisiejszego dnia mlodsze placze/marudzi/wisi na piersi. Coreczka nudzi sie i w ramach zabawy wchodzi na mnie podczas karmienia braciszka. Biedna jest bo nie moge poswiecic jej tyle czasu co wczesniej. Beze mnie tez nie zasnie, musi byc przytulas. Maz zamiast pomoc mi komentuje i krytykuje. Synkiem nie zajmuje sie wcale, z corka czasem sie pobawi. Ja rozumiem ze ma duzo pracy ale ... ja tez nie leze. W domowych obowiązkach tez nic nie pomoze tylko sam doklada mi roboty. Czy tak ciezko jest odstawic talerz czy kubek do zlewu? Okazuje sie ze tak. Stawia na blacie, a wystarczylo by zrobic dwa kroki dalej wrr.
Synus dzis mamusi nie oszczedza jest polnoc i bujamy, tulimy bo niby spi ale jakis nie spokojny jest. Jego oddechy sa szybkie i krotkie. Do tego doklada sie bol szwu. Poplakalam sie.
Spokojnej nocki wam zycze.

Odnośnik do komentarza

Amanalka i fajna jakość tych rzeczy z nubee, bo ja się od dwóch tygodni przymierzam do zakupu i zdecydować nie mogę co wziąć ;) i jak z rozmiarem, taki jaki nosisz czy delikatnie większy/mniejszy?

Ja mam bluzę do karmienia z koszulove i jest świetna, poza tym kilka koszulek do karmienia, m.in z c&a, średnia jakość, ale spełniają swoją funkcję; przymierzam się do zamówienia czegoś na zalando, bo jest spory wybór i chyba internetowo to jeszcze bonprix ma rzeczy do karmienia, niektóre wizualnie spoko, ale nie mam pojęcia jak z jakością.

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Podczytuję was, ale z pisaniem słabo.

Młody nie spał wczoraj do 4 rano, więc ja byłam na nogach 26 godzin po 3 godzinach snu (z przerwami na karmienie), dziś spałam 4 godziny też z przerwami na karmienei i poranne wybudzanie się Ani.
Dziś nawet się poddałam i kazałam podać mm bo już cyce nie dawały rady, zjadł 100, ale 50 od razu wyrzygał więc to nie z głodu marudził.

Mąż zmienia godziny pracy na 6-14, 12-20, więc dzieci przestaną mi spać w dzień, bo tylko raz mi się udało ich uśpić o tej samej porze :/ obiadów chyba wcale nie będziemy jeść :(

Mam też jakąś jesienną depresję, nie wyrabiam się z niczym, młoda ciągle się drze, albo czymś rzuca, młody nie śpi i te ich katarki, które ich wybudzają ciągle. Dobrze, że choróbska już na wykończeniu.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Amanalko no cena bolesna hihihi mogliby jakąś małą promocyjkę rzucić, bo tak to się czaję jak czajka ;) no bo co to za satysfakcja kupić coś bez promocji hihihi bluzę z koszulove cierpliwie wyczekałam i kupiłam na -20% ;) fajne te płaszcze mają w nubee, ale moim zdaniem bardziej wiosenne niż jesienne..

Nic, poczekam jeszcze kilka dni, jak nie będzie żadnej promocji to zamówię, trudno, przekonałaś mnie :D

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Któraś z Was pisała, że dzidziuś się najada, a laktatorem są bardzo słabe rezultaty.. ja potrzebuję mieć zapas swojego mleka, bo bywa, że muszę wyjść.. A z jednej piersi laktatorem poleci 20-40ml, nie więcej... a wiem, że młoda z butli wypija ok 100ml.. no i przybiera, ma już nawet dwie bródki od tego jedzenia.. czyli co, chyba ona więcej wyciąga z tego cyca niż laktator?

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...