Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Jassmine , trzymaj się:*** chyba zaraz będziesz przytulać ♡

Milu, ale mini wakacje;) ja się nie ruszam po wczorajszych wiadomościach o szyjce ;)))
Śliczne body. Szczególnie te nie-różowe właśnie:D

Olalalo, też lubię ciuszki z Lidla :) też trochę dokupiłam, bo za tą cenę to grzech nie brać;)

Brzuchowy dopiero delikatnie daje znać, że tam jest. Wczoraj wieczorem znowu mnie skopał. Jak tak się będzie zachowywał niegrzecznie to na pewno w końcu ten pęcherz przebije :P

MamaColin, współczuję bólu pleców:( może weź sobie paracetamol ?

Odnośnik do komentarza

Uuuuuuu wyglada na to że dziś będzie nasz pierwszy bąbelek:)))
Jassmine życzę Ci powodzenia i mnóstwo siły ♡♡♡♡♡♡♡♡
Tak w ogóle to mój Marcelek też jest dzisiaj urodzony:))) hahaha

Kurczę a ja mimo wszystko lubię polskie morze;) nie wiem dlaczego,) po prostu, w tym roku pierwszy raz nigdzie nie wybyłam takie czasy nastały,)
Bywało się gdzie niegdzie ale jakoś u Nas czuje się najpewniej ( to pewnie przez samolot)

Odnośnik do komentarza

Jassmine trzymamy kciuki za Ciebie i Marcela ♡♡♡

Milu zrobiłaś i dzień tym kotem :D

Ja wczoraj złożyłam zdobyczny wózek i dupa blada bo okazało się ze kilka miesięcy gadania z gatunku, nie kupuj wózka ja mam w dobrym stanie to Ci oddam, nie uchroniło go od podstępnych macek moich sióstr ciotecznych lat 3 i 6 tak że teraz po wpięciu gondolki ta kręci się jak dzida w przeciągu tak że właśnie dowiedziałam się że pralka jest tania gorzej z wózkiem

Jestem pi xxxxxx oazą spokoju ;) kuźwa

Odnośnik do komentarza

Jassmine... czekamy na wieści, bądź dzielna, wszystko będzie dobrze!!
Beti10 - u nas też idzie antybiotyk przed porodem. Jeśli nie masz wyniku GBS, dają autoamtycznie, przyjmując, ze może być pozytywny. Czytałam, ze antybiotyk należy podać minimum 4 godziny przed porodem, ciekawe co się dzieje, jak ma miejsce szybka akcja... Może dobrze, że wcześniej mi coś przepisała.
Milu - zazdraszczam tego morza, tez chciałam wyskoczyć na długi weekend, bo jeśli jeżdżę, to tylko dwa/trzy dni - więcej nie wytrzymam:) .. z tym, że ja mam do wielkiej wody jakieś 450 km:)

Kurcze... latam po tych drabinach na budowie, wysypiam się, jest chłodniej, mocy mi przybyło... a to przecie może się zacząć lada chwila!! Boję się i emocjonuję jednocześnie.
Jassmine, daj koniecznie znać!!

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Ja również ciągle odświeżam i czekam na wieści, nie mogę przestać myśleć o Jassmine.
Wierzę, ze wszystko idzie w dobrym kierunku i zaraz nadejdą dobre wieści :)

Z tego wszystkiego zaczęłam latać i nadrabiać, to co powinnam już dawno zrobić, ale nie było czasu.
Meldunek w nowym miejscu, naprawa spryskiwaczy, wizyta w banku, ostatnie zakupy, wpadłam do biura wysłać dokumenty i załatwić resztę zaległych tematów... nie ma żartów :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Obudziłam się o 5:20? Poszłam do toalety ..ale coś czułam, że leci mi po nogach... Bolał mnie krzyż..
O 6:20 obudziłam Karola.. Zaczęliśmy w pośpiechu pakować torbę.. Bo miałam to zrobić w weekend....
Przyjechałam do szpitala, lekarz mówi, że 1,5 cm rozwarcia.. Za chwilę przyszedł kolejny i mówi że 3 cm... Wzięli mnie na porodówke.. Miałam może z 5-6 skurczy? I nagle czuję że już nie mogę, mówię Karolowi że ma iść po kogoś... Ledwo zdążyły.. I hop. Mam syna.
Wpisany 34tydzień. Wcześniak . Wzięli go.. Leżę sama i boli.. Ale wszystko jest ok

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza
Gość mi88_powrot

Jassmine dobrze, że OK ale pewnie strachu się najadlaś.

Mi dzisiaj rano zaczął chyba odchodzić czop. Cholerka, wizyta dopiero we wtorek ale dzwoniłam do położnej. Mówi, że spokojnie czekać. Ponoć nawet do 3tyg. czop odchodzi ale jak będzie żywa krew lub więcej wody IP natychmiast.

Dziewczyny chyba nasz spokój się powoli kończy....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...