Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

... I dlatego po porodzie zamierzam zamknąć się w na miesiąc i nie przyjmować żadnych odwiedzin:)
Brat męża i jego żona tak oszaleli że szczęścia, że dziecko, nowy dom itp, że non stop odwiedziny, pełno dorosłych i dzieci, jedni wychodzili, drudzy wchodzili i tak parę dni pod rząd. A to był przełom oazdziernika/listooada= sezon chorobowy. Skutek? Mały w wieku 2 tygodni tak silna infekcja, że intensywna terapia prawie miesiąc (nie wiadomo w sumie co to było, czy związek ze szczepieniami, czy coś podlapał, czy wszystko razem się złożyło). Wolę zatem dmuchać na zimne i w spokoju dochodzić do siebie. Inni muszą zrozumieć moja decyzję, będę wysyłać im zdjęcia :D

Eleonora, Aga, ja miałam przed porodem 93, w pierwszym trym schudłam 10 kg i to mnie "uratowało" Teraz mam 96,wiec wyszło na to, że jestem 3 do przodu, nie mam. Jakiegoś tam superaoetytu. Ale 100 oyknie na pewno. Po wszystkim zamierzam się odchudzić. A ból tycia po odstawieniu fajek znam....

Olalao, jak tam u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

U mnie dzisiaj lepiej, bo jesteśmy u mojej siostry na wsi. Bruno szaleje na świeżym powietrzu, ma do opieki babcię i ciocię to ja mam chwilę wytchnienia. Wygląda na to, że większość moich dolegliwości to ze zmęczenia i ciągłego biegania za młodym. Jakbym miała szansę trochę posiedzieć w spokoju w ciaguvdnia to byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za cynk o Loveli, właśnie jej używamy .

A ja po ostatniej wizycie, jak lekarz powiedział, że myśli, że córka urodzi się przed terminem, przyśpieszyłam tempo przygotowań. Wlaśnie pierze się 3 pranie z rzeczami do wózka. Brzuch mi się teraz bardzo często spina, a w nocy jak Szymon wisiał na cycu, to nawet miałam skurcze przepowiadające. A wy już macie skurcze przepowiadające?

http://www.suwaczek.pl/cache/2973b4603f.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej . Czytam na bieżąco , ale jakoś weny brak.

Skurcze przepowiadające mam. Nawet niedawno pisałam, że był dramacik i myślałam, że się zaczyna:/

Olalao Odpoczywajcie:)))

Amanalka, trzymam mocno kciuki i wierzę , że to błąd!

Moje dziecko chyba jakieś grzeczne jest , bo nigdy nie wpadł na no , żeby mnie uderzyć (czy coś takiego ) w brzuch. Jak widzę, że się rozbryka to mu tylko mówię, żeby uważał i faktycznie to robi. Skacze gdzieś indziej albo atakuje tatę;)

Piękne brzuszki i śliczne kąciki dla dzieci ♡

Na kartce , którą dostałam w szpitalu są inne wytyczne co do spakowania rzeczy dla noworodka. Będę musiała jutro trochę przeorganizować torbę... przy okazji dopakuję kubek, sztućce i jest też napisane, żeby mieć dwa pojemniki na żywność - to jakieś dziwne , zastanawia mnie po co ;)

Po porodach będziemy się wszystkie razem odchudzać:D

Odnośnik do komentarza

KamKa dzięki, to jutro trzeba odwiedzić biedronkę po kapsułki do prania :)

My dziś mieliśmy tą imprezę urodzinową babci mojego męża. Spora rodzina, dzieci, wnuki i prawnuki, łącznie ponad 50 osób.. i ja prawdopodobnie około 50ciu razy odpowiadałam na pytanie na kiedy termin i czy to chłooooooopiec? Łooooo matko, cóż za rozczarowanie, że dziewczynka.... i juuuuuuuż na wrzesień termin, a taaaaaki maaaaały brzuch... jak to usłyszałam ze trzydzieści razy to za trzydziestym pierwszym miałam mord w oczach chyba ;) choć zdaję sobie sprawę, że każdy chciał być po prostu uprzejmy..

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

Też mam skurcze, najwięcej też wieczorem, choć dzisiaj już od rana miałam. W większości bezbolesne, ale czasem pojawia się taki ból jak na okres, albo kłucie przeszywajace "tam" w srodku jak przy pobieraniu materiału na cytologie...

Milu można mieć dość w którymś momencie :) pokaż bluzę jestem ciekawa jak to wygląda:P

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z2wlz7poq.png

Odnośnik do komentarza

Już jakiś czas bolało mnie spojenie, zresztą pisałam Wam o tym. Straszne, bo nie można się ruszyć. Nogi do góry ponieść, chociażby żeby wejść do samochodu. A już zmiana pozycji z leżącej na stojącą to koszmar, ale wczoraj te bóle zdecydowanie się zmniejszyły. I w ogóle lepiej się czułam. Oczywiście od razu sobie pomyślałam czy to nie jakaś cisza przed burzą. Ładnie zaczynam świrować...

Odnośnik do komentarza

Olalao, bluza jest ze strony koszulove.com dział dla matek karmicielek :) jest teraz promocja na nią i kosztuje bodajże 125zł ze 165. Kojarzę chyba, że coś z koszulove kiedyś zamawiałam i byłam zadowolona z jakości, choć to musiało być dawno, że nie pamiętam co to było :) cóż, krój bluzy tak czy inaczej wydaje mi się ciekawy

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

No właśnie fajnie wygląda, podoba mi się. I przyszło mi do głowy, że właściwie mam prawie wszystko dla dzieciaczka i do szpitala, a nie pomyślałam o sobie na czas karmienia. Oczywiście bluzki rozpinane i luźniejsze można wykorzystać, ale na wyjscia z domu przydałoby się coś wygodnego i kamuflującego w razie karmienia.

Odnośnik do komentarza

U mnie od wczoraj jakiej apogeum tego bólu spojenia. Matko jedyna... Olalao do tej pory jakoś to znosiłam ale teraz to ja już ledwo kroki stawiam:(
W żadnej ciąży czegoś takiego nie miałam co to w ogóle się porobiło;) żebym ja nawet majtek nie mogła sobie ma dupę włożyć?;) W sobotę mam wizytę i ktg w szpitalu i będę błagać mojego lekarza żeby ustalić termin cc jak najszybciej bo ja się wykończę!
Milu, tak sobie myślę o tych uprzejmych ludziach i szlag mnie trafia bo jak mówię że mam termin na początku września to każdy sto tysięcy razy zadaje jedno i to samo pytanie: długo jeszcze??? No kuźwa ileż można w kółko powtarzać! I to jedne i te same osoby! Końcówka ciąży jest przekichana!
A skurcze mam kilka razy w ciągu dnia i nawet w nocy póki co nie są jeszcze na tyle upierdliwe żebym musiała jakoś reagować;)
Ale mam dziś nastrój... mam nadzieję że nie zepsuję nikomu humoru ale na pewno z kimś się pokłóce;))) już to czuje:)))...

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczynki :)

Mąż mi znalazł świetny sposób na piekące i opuchnięte stopki. Chłodna woda z miętowym olejkiem ( ja dodałam Olbas). Moczyłam stopy wieczorem bo wtedy jest z nimi najgorzej i powiem Wam że po tym moczeniu stopy były mega chłodne, świeże, nie piekły, nie paliły i zasnęłam jak dziecko gdzie zawsze mam problem żeby zasnąć właśnie przez to że odczuwam takie pieczenie/palenie i nic mi nie pomaga :))) Także zdradzam sekret, może któreś z Was się przyda.

Miłego dnia;*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Kładę się połamana, wstaje połamana... wszystko bez sensu :P

Wczoraj wieczorem zrobiłam wielki błąd i zjadłam kremówkę. Maluch myślałam, że mi przez brzuch wyskoczy. Kopał, wiercił się i sama nie wiem co wyprawiał. Kilka razu nawet lekko krzyknęłam. Mocno bolesne to było:/

Współczuję Wam bóli wszelakich. Teraz to już chyba wszystkie będziemy marudzić . I mamy prawo:D

Milu, super ta bluza. Koniecznie musisz nam wrzucić zdjęcie jak przyjdzie.

Ja tez z tych , które o sobie nie pamiętają, albo cos wypatrzę i nie raz stwierdzam "eeee w sumie może szkoda kasy i po co mi to " po czym po pierwsze napycham koszyk na dziecięcym a po drugie później żałuję, bo to coś by się przydało:P

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.

A ja dziś jadę do starej koleżanki z pracy na kawę.. Koleżanki, która jest ode mnie starsza prawie o 10 lat i jeszcze pół roku temu (jak dowiedziała się o mojej ciąży) próbowała mi wmówić, że ona od kilku lat stosuje z mężem stosunek przerwany jako antykoncepcję.. Wtedy ją trochę wyśmiałam i skomentowałam tylko jednym słowem "zobaczymy" .. Kilka dni temu pokazała mi test ciążowy :D

Także wiecie.. Heheh..

Ja mam może jeszcze miesiąc, ale wczoraj zdecydowałam się zdjąć żel z paznokci.. Hybrydy też :( pomalowałam zwykłym lakierem. Tak w razie "W" ...

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...