Skocz do zawartości
Forum

SIERPNIOWE MALEŃSTWA 2018 :)


ewelina1989

Rekomendowane odpowiedzi

Słodkie i niedobre to fakt. Nie piłam z przyjemnością ale też nie miałam żadnych dolegliwości po niej.
Jest wersja cytrynowej glukozy, można też wcisnąć nieco soku z cytryny. Jednak nie każde laboratorium się na to zgadza. Niektórzy twierdzą że tylko zwykła glukoza bez dodatków daje miarodajny wynik. Warto się zorientować jak jest u Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Co do glukozy to dzisiaj robiłam fakt słodkie jest ale nie jest takie straszne jak niektórzy mówią.. wiadomo każdy organizm inaczej reaguje ogólnie smakuje to jak cukier puder z wodą ... mnie po pół godzinie rozbolała głowa i odbijało mi się tylko.. czuje się człowiek senny ale wymiotów na szczęście nie było... Ogólnie nie taki diabeł straszny może jedynie ten czas który trzeba poświęcić to tak.. a i na początku jak pielęgniarka zbada poziom cukru i będzie za wysoki to badania nie będzie można wykonać(bynajmniej tak mi powiedziała pielęgniarka)

Odnośnik do komentarza

Hej, ja już wreszcie w Polsce,za 2 dni wizyte mam. Dobrze ze to zaraz bo jestem trochę zaniepokojna. Mam tak z raz na kilka tyg ze praktycznie caly dzień twardnieje mi brzuch,mialam taki dzień wczoraj. Brałam nospe, wypiłam magnez no i wieczorem już było lepiej,ale nie wiem czy to normalne ze tak caly dzień się dzieje,boje się o te skracanie szyjki... no i mały zazwyczaj normalanie aktywny jest,raz więcej raz mniej a 2 dni temu jak wieczorem zaczal mnie kopac to kopal praktycznie nie ustannie z 2h. Zaczełam się trochę denerwować że może mu coś tam dolega bo nigdy tak długo nie kopał. Staram się jak najwięcej odpoczywać i nie denerwować się. W piątek wszystko skontroluje i od razu chcę zrobić usg 3/4D, widziałam na necie ze zdjęcia są naprawdę fajne :)
A jak się najecie śniadaniem czy obiadem też czujecie że pęknie Wam brzuch? hehe ja czasem po obiedzie od razu kłade się bo mogę się taczać :P
Pozdro mamuśki :)

Odnośnik do komentarza

Hej:) A ja ostatnio byłam w szpitalu, bo mała coś się nie chciała ruszać i pojechałam, żeby zrobili mi usg. Wszystko było ok, ale kazali mi zostać (jak się potem okazało tylko po to, żeby nfz im kasę zwrócił). Wkurzyłam sie, bo w dniu przyjęcia powiedzieli mi, że jak wyniki będą ok, to wyjdę na drugi dzień. Wyniki były ok, ale pani ordynator stwierdziła, że jak chciałam tylko na jeden dzień, to mogłam iść do swojej lekarki na wizytę, a nie do szpitala przychodzić i że mam siedzieć cztery dni. Ale się uparłam i wyszłam na własne żądanie, szczególnie że jedzenie tam było takie, że psu bym nie dała...

Odnośnik do komentarza

ja biore jeszcze jeszcze z anglii wit plus dha, jak mi się skoncza to tutaj jakies kupie, pregna chyba sa dobre,niech inne dziewczyny się wypowiedzą. Pan tabletka robil ranking witamin,warto tez poczytać.
Chce Was zapytać czy któraś z Was przyjmuje cholinę?
Przypadkiem na to wpadłam,z tego wszystkiego zapomniałam dziś zapytać lekarza,ale na pewno zrobie to następnym razem.
Polecam przytać artykuł http://www.mjakmama24.pl/ciaza/dieta-w-ciazy/cholina-suplementy-w-ciazy-wystepowanie-dzialanie-preparaty,540_8981.html
Skoro 90% kobiet nie wie że trzeba to brać to dlaczego lekarze Nas o tym nie informują. Branie witamin nie jest dla Nas niezbędne,ponieważ w ciązy je się więcej owoców i warzyw wiec jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi te zapotrzebowanie,ale owej choliny nie da się aż tyle pozyskać z jedzenia. Czekam na Wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza

Co do witamin to ja od początku biorę prenatal, najpierw uno teraz już duo. I właśnie duo ma w składzie cholinę. Mój lekarz mówił, że co prawda cenowo prenatal wychodzi drogo, ale ma najlepszy skład. Ja zamawiam przez internet w aptece Gemini, różnica w stosunku do aptek stacjonarnych jest nawet 30 zł na opakowaniu!!!!
Też czasami mam wrażenie, że mam bardzo śpięty brzuch. Ostatnio nawet z tego powodu byłam na dyżurze w szpitalu, ale na szczęście wszystko ok :) jako zalecenie codziennie brać magnez i doraźnie nospe.

Odnośnik do komentarza

No tak jest, pewnie większość kobiet tutaj to pierworodki. Z naszym ciałem dzieją się różne dziwne rzeczy, dziecko zaczyna wypychac, czujemy różne klucia, rozciągania i inne dolegliwości i jest zamartwianie się co się dzieje, czemu tak się dzieje i czy to normalne. I właśnie na szczęście wszystko dobrze się kończy, trzeba słuchać swojego ciała, odpoczywać tyle ile ono potrzebuje i myśleć pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...