Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
goherek

Lipcowe maluszki 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny jestem w 4 tygodniu ciąży, mam na jutro zaplanowany lot dwu godzinny nie wiem czy powinnam lecieć boje sie czy coś sie nie stanie. Czy któraś z was wie czy powinnam lecieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny
ja jutro mam wizytę i czekam z niecierpliwością :) mam głęboką nadzieję że może uda się już zobaczyć jak bije serduszko a może i usłyszeć :) a może nawet dwa :)
Empe witamy serdecznie :) a u ciebie było już coś widać ????
Lemoniada jak tam???? trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Empe

U mnie 9 dni temu widać było na razie pęcherzyk 4 mm :) Myślicie, ze już może być serduszko??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość minionka

hejka
ja w 40dc miałam betę 7075, ale cały czas się martwię bo się nasłuchałam o ciążach biochemicznych a usg dopiero we wtorek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manivcia ja czuje się dość dobrze. Można powiedzieć brak objawow. A zmęczenie i senność tłumacze dzieckiem z którym spędzam całe dnie i które budzi się kilka razy w nocy

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość minionka

ja mam takie lajtowe objawy, podbrzusze lekko twardawe wypukłe, jestem bardzo szczupła więc to od razu czuję, senność też...ale chodzę mimo wszystko na pilates, żeby miec więcej energii. Sutki trochę wrażliwe i katar juz mam tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny,
ja mam pobolewania żołądka, jest mi niedobrze i bywa ciężko na żołądku :/ Do tego ciągle bóle piersi.
Co mnie niepokoi to plamienia brązowe, podbrzusze nie boli ale plamienia są prawie codziennie. Mam brać duphaston i odpoczywać. Miałyście taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Efcia2015

Hej Dziewczyny, co do objawów to u mnie też zmęczenie i senność, nudności, nic mi nie smakuje, bóle podbrzusza. W pierwszej ciąży z tego co pamiętam to się lepiej czułam, ale to może dlatego że wtedy więcej odpoczywalam a teraz albo praca albo opieka nad córeczką. Jutr idę na USG, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.
Paulina8707 a jak Twoja dzisiejsza wizyta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Efcia2015

Ulisek ja takich objawów nigdy nie miałam, tzn plamienia, to Twoja pierwsza ciąża? Musisz zaufać lekarzowi, na pewno wie co robi ☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Efcia2015

Paulina8707 to super wiadomość, cieszymy sie razem z Tobą!! ☺☺☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paulina, świetna wiadomość:)
Ja dziś popołudniu zakosztowałam nudności:/. Pamietam ze w pierwszej ciąży zaczynały się od godz 14. Do tej godz było Ok. Ciekawe jak teraz będzie

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Empe

Paulina8707 super!!! Ja tez zamierzam pójść do lekarza w przyszłym tygodniu. Mam nadzieje, ze tez usłyszę serduszko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam dołączam się :) Starłam się o ciąże pół roku no i wczoraj test pokazał 2 kreseczki:) 1 dzień miesiączki miałam 7.10 wiec wiec na razie jesteśmy najmłodsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paulina 8707 super wieści , witaj Sot. Ja mam wrażenie że w pierwszej ciąży na początku nie miałam takich objawów później dopiero mdłości i wymioty ale to po 8 tygodniu napewno teraz jakoś szybciej źle się czuje wizytę lekarską mam dopiero 23 nie wiem jak wytrzymam tak długo . Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. u mnie test też pokazał 2 kreski! Staraliśmy się o drugiego bąbelka ponad 6 mies. Mam córkę z 2016 r. Sot u mnie 1 dzień miesiączki również 07.10 do gin. wybieram się pod koniec listopada.

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...