Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
goherek

Lipcowe maluszki 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Shira

Fajnie ze tu jesteście :) ciągle tu zaglądam czy ktoś coś napisał :) może stworzymy jakiegoś bardziej „żywego” czata? Zeby mieć lepszy kontakt. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Efcia 2015 tak serio podejrzenie bliźniaków okaże się wszystko jak już będzie słychać serduszka mam usg jeszcze raz w czwartek i mam nadzieje że już będzie coś słychać. Dla mnie też to szok ale i ogromna radość czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Widzę że coraz więcej nas tutaj. Ja jeszcze czekam na testowanie. Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj test no i jak sie można było spodziewać wyszedł negatywny. Także poczekam jeszcze 3 dni i wtedy zobaczymy.
A bliźniaki super! Na początku wiadomo trochę ciężko Ale za to jak będą większe to sie razem będą bawić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IJM

U mnie też bez objawów jak narazie, aż się zastanawiam czy to napewno ciąża;) a w pracy już wiedzą najbliżsi też i sobie ciągle myślę ale będzie wstyd bo sobie uroiłam ale później sobie przypominam że przecież okresu dalej nie ma i nawet u lekarza byłam. Więc jednak chyba mam jakiś objaw opóźnione myslenie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Efcia2015

Shira może poczekajmy aż nas będzie trochę więcej ☺
Lemoniada trzymam kciuki za kolejny test

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lemoniada ja też testowalam wczoraj i też jedna kreska :-) Widocznieto za wcześnie albo lipa i @ przyjdzie buu.. u mnie go już będzie 23 niechciana @ .

Marzenia są po to by je spełniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shira

U mnie zaczął się 5 tydzień zastanawiam się czy 6 tydzień to jeszcze nie jest zbyt wcześnie pójdę na pierwszą wizytę żeby już konkretnie coś się dowiedzieć i usłyszeć serduszko. Dziewczyny! Która z Was już usłyszy bicie serca to dajcie znać i napiszcie w którym tygodniu jesteście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chyba zaczęłam plamic. Mam wkładkę lekko zabarwiona. I teraz się zastanawiam czy to @czy może jednak nie :(
Pena89 czyli też nie wytrzymałas tak jak ja. Czyli co? Czekasz do pn? Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie i ten cykl będzie dla Ciebie szczęśliwy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lemoniada o nie! Tylko nie @. Przecież razem miałyśmy tu dołączyć :-( Ja muszę iść na betę w poniedziałek bo biorę luteine dopochwowo i duphaston po 2 tabsy dziennie. I właśnie muszę sprawdzić czy brać dalej czy odstawić by @ przyszła.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shira

Leminiada niekoniecznie! Czasami na początku ciąży może wystąpić plamienie. Który to tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shira

Lemoniada
Plamienie w pierwszym trymestrze ciąży pojawia się u 20-30% kobiet. Plamienie może być wywołane implantacją zarodka. Dzieje się to między 6. a 12. dniem po możliwym zapłodnieniu. U niektórych kobiet takie plamienie z dróg rodnych trwa kilka godzin, u innych nawet kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shira dziękuję Ci za słowa otuchy. Teraz to 4 tydzień Więc albo to @ albo tak jak mówisz zwykle plamienie. Zobaczymy czy sie w ciągu dwóch dni rozkręci. Ja ostatnio miałam tak że najpierw przez 3-4 dni plamilam a dopiero później przychodziła @, więc tutaj chyba schemat się powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...