Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
goherek

Lipcowe maluszki 2018

Rekomendowane odpowiedzi

goherek Ale szybko ! Gratulacje :-) Pewnie masz termin początkiem lipca :-) Postanowiłam napisać bo widzę ze tu sama od 3 dni jestes. Ja jestem na etapie czekania na efekty starań. Test będę robić dopiero 5 listopada także jeszcze trochę. Jak się uda to dołączę do szczęśliwych mam lipcowych :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pena89
Termin na 4.07. A wg owulacji 6.
No widzisz, nikt nie chce dołączyć a napewno już nie jedna wie:)
Życzę powodzenia i mam nadzieje ze dołączysz do lipcowych mam

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno niedługo dołącza kolejne szczęśliwe mamy :-) Dziękuję bardzo bym chciała dołączyć ... Już prawie dwa lata czekam na tą chwilę :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ach dziewczyny, zajrzałam do Was z sentymentu, zostałam mamą w lipcu tego roku. Rok temu byłam na Waszym miejscu a do dziś pamiętam te emocje które towarzyszyły mi w oczekiwaniu na wynik testu :) Życzę Wam szczęśliwych i nudnych 9 miesięcy :)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny :)
Aż trudno w to uwierzyć ale ujrzałam na teście (a nawet dwóch ;) ) dwie kreski i termin wg internetowych wyliczeń to początek lipca 2018 :)
Dziś zrobiłam bete i czekam na wynik.. aaaa co dalej?
Tydzień temu byłam na cytologii, przy okazji robiłam usg, nic nie było widać ale gin stwierdziła jedynie bardzo rozpulchnione i duże endometrium i duże ciałko żółte. To mnie już zastanowiło, tydzień po tym test dodatni.
Kiedy mogę iść do lekarza? Wychodzi że to 5 tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IJM

Ulisek, gratuluję:) ja jestem umówiona na 9 listopada na USG. U lekarza byłam w tamtym tygodniu czyli 5 tydz ale nie miałam robionego USG bo mogło być jeszcze za wcześnie żeby cokolwiek zobaczyć. A po 6 tyg na USG można już usłyszeć bicie serduszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja idę 7.11. Ale chyba przełożę jeszcze jeden tydzień. Wtedy będzie już 8 tc i już będzie wszystko widać. Nie ma sensu iść wcześniej jak 7tc. Często nie ma jesCze serduszka i niepotrzebne nerwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sss

Cześć:-)
Goherek, Ulisek, Ijm gratulacje :-) Ja narazie nieśmiało do Was zajrzałam, ale może niedługo dołączę na stałe :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba też tak zrobię :) W sensie umówię się na 7 tydzień...
Odebrałam dziś bete - wynik wskazuje 5 tydzień, zaraz zaczynam 6. Ech, te początki są najgorsze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulisek 1

Mój ostatni okres zaczął się 28.09 :) idziemy więc równo :)
Czy też miewasz pobolewania podbrzusza takie jak przed okresem?
Staram się wtedy poleżeć, odpocząć, biorę nospe i po czasie mija. Ale niepokoją mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IJM

Ja miałam 26 więc dzień po dniu jak narazie:) mnie też boli brzuch, pytałam lekarza i nospe powiedział żeby brać w ostateczności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam takie bóle w pierwszej ciąży.na początku ciąży właśnie. Już nie pamietam jak to dr mi tłumaczył w każdym bądź razie to są normalne bóle. Typowe. Grunt by nie było plamien.
Ja mam tylko kłucie z boku gdy wykonam gwałtowny ruch. Narazie zdarzyło się to 3-4x. W tamtej ciąży tez tak miałam. To tez jest normalne. Nie pamietam jak się nazywa to, wiązadła?
A macie jakieś inne dolegliwości jeszcze? U mnie cisza przed burza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulisek 1

Też je miałam w poprzedniej ciąży ale tak na świeżo wszystko jest niepokojące.
Wydaje mi się ze mam więcej objawów niż w pierwszej. .. strasznie przetluszczja się włosy! , jestem senna, zmęczona, głodna i czuję mrowienie w piersiach. Do tego wzdęcia.
Ale to tylko mówi o tym że ciąża jest :) i jestem szczęśliwa :)
Mój starszy syn ma już 7 lat, też urodzony w lipcu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja znów mam mniej objawów. Nawet wogole a w tamtej miałam już bóle brzucha. Ciekawe co dalej. Jakoś jestem przerażona pierwszym trymestrem. Całymi dniami sama z dzieckiem i mdłości. Już sama sobie współczuje.
Syn ma obecnie 16 mcy. Urodził się pod koniec czerwca także tez bliziutko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lemoniada

Cześć dziewczyny. Ja jeszcze czekam na testowanie Ale mam nadzieję, że zostanę z Wami dłużej :) możecie mi podpowiedzieć jak wyglądały wasze szyjki macicy przed miesiączka? Bo co strona to inaczej piszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ☺.
W sobotę dwa testy z dwiema kreseczkami.. Dzisiaj beta 3815 !!!. <3. <br /> Według wyliczeń z Internetu początek lipca, ale okaże się za tydzień we wtorek na wizycie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

emka agata gratulacje ! Życzę spokojnej i nudnej ciąży ! Zazdroszczę :-)

Lemoniada kiedy testujesz? Ja dopiero w poniedziałek idę na betę ale test zrobię w niedzielę. Co do szyjki nie mam pojęcia bo nigdy nie sprawdzałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...