Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
goherek

Lipcowe maluszki 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Shira

Który to tydzień. Myślałam ze to wszystko będzie bardziej czytelne a nic z ego nie wiem. Tzn widzę ze mieści się w normach ale bić więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety do Was nie dołączę. W ciąży nie jestem. Życzę Wam spokojnych ciąż :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niedawno wróciłam od lekarza...niestety serduszko jeszcze nie bije :( mam zrobić badania krwi i wrócić w piątek... ciężki tydzień przede mną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IJM

Ja niestety muszę Was opuścić... Poroniłam... Mam nadzieję że jestem pierwszą i ostatnią z taką sytuacją! Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze i życzę bezbolesnych porodów:) Dbajcie o siebie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lemoniada1

Cześć dziewczyny
Strasznie przykro się czyta takie wiadomości... mam nadzieję że w końcu się Wam uda.
Ja nadal plamię, testu jeszcze nie robiłam bo raczej nie ma sensu. Także wydaje mi się, że również Was niedługo opuszczę :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ja jestem i jak narazie u mnie ok byłam u lekarza i wychodzi jakiś 5 tydzień z USG i tak z miesiączki też podobnie serduszko zaczyna być widać że pyłga ale jeszcze nie słychać mam nadzieję że będzie wszystko ok następna wizyta 23.11. Bardzo mi przykro że tyle osób odpadło życzę powodzenia i mam nadzieję że trochę nas tu zostało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wchodzę dziś a tu same smutne wieści :(.
Ja dzis jednak wybrałam się do gin.
No i powiem ze trochę się zmartwiłam. Owu była 17 dc. Dziś jest 5tc+6d. Wiedziałam ze serduszka sluchac jeszcze nie będzie a tu z usg wyszło 4tc+3d i wogole zarodka nie widać jeszcze. Niw wiem co sadzić o tym:(

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Goherek, ja byłam na pierwszej wizycie 5tc 2dniu od ostatniej miesiączki i też był tylko pęcherzyk bez zarodka a beta HCG na poziomie 1890 i lekarz powiedział, że na ten czas wszystko w porządku. Obecnie czekam na drugą wizytę na której mam nadzieję zobaczę zarodek i serduszko.

https://www.suwaczek.pl/cache/59dfb7b464.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lisiczka89 pocieszyłas mnie trochę ale te2-3 tyg do następnej wizyty to dramat będzie.tak jak do tej pory nie myślałam o maleństwie bo czasu nie było tak teraz tylko ono mi w głowie. Nie to się spodziewałam zobaczyć na usg

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Efcia2015

Goherek a jesteś pewna że akurat tego dnia miałaś owulacje? Może Ci sie przesunela o tydzień i stąd ta różnica?
Lisiczka a Ty kiedy masz teraz wizyte?
Ja do lekarza wybieram się w piątek, zobaczymy co będzie widać na USG.
Ktoś jeszcze ma wizytę w tym tygodniu?
Dziewczyny którym sie nie udało przykro mi bardzo, ale jestem pewna że następne cykle będą owocne! ☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wizytę w czwartek więc cierpliwie czekam :) może poda mi dokładną datę porodu bo u mnie z miesiączką to tak róznie
Dziewczyny bardzo mi przykro z waszego powodu :( trzymam za was kciuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wizyte mam dopiero za półtora tygodnia , również się martwię to chyba normalne, ale staram się myśleć pozytywnie bo niby czemu miałoby być nie dobrze?! :) trzeba być dobrej myśli. Ja generalnie termin mam na czerwiec i tak was podczytuje przy okazji i chciałam pocieszyć Goherek... Pamiętajmy że każda ciąża jest inna każdy z nas jest inny.. U jednej serduszko będzie w 5 u drugiej w 6 czy 7.

https://www.suwaczek.pl/cache/59dfb7b464.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny.
Goherek mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Może to tylko błąd w obliczeniach?
Ja jutro jednak testuje jeżeli nic się nie zmieni. Mam dziwne te uplawy. Ciemnobrązowe, w nocy w ogóle, nic się nie zwiększają a wręcz mam wrażenie że są bardziej skąpe niż w niedzielę. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna1t

Lemoniada
Cześć dziewczyny.
Goherek mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Może to tylko błąd w obliczeniach?
Ja jutro jednak testuje jeżeli nic się nie zmieni. Mam dziwne te uplawy. Ciemnobrązowe, w nocy w ogóle, nic się nie zwiększają a wręcz mam wrażenie że są bardziej skąpe niż w niedzielę. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki :)
kochana szybko do lekarza ja mualam to samo i poronilampierwsze mislam elasnie brązowr plamienir a pi kilku dniach krwotok i hylo po eszystkim.moze dostaniesz luteine lepiej zapobiegnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

anna1t ja jeszcze nawet nie wiem czy w ciąży jestem. Jeszcze je robiłam testu. Jutro zrobię i zobaczymy. Jeżeli pokażą się 2 kreski wtedy bede działać. Narazie czekam do jutra czy to się w @ nie rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziolszki :)
Ja po pierwszym teście beta, wyszło mi niecałe 25k...
serduszko jeszcze nie bije, w piątek mam zrobić kolejny test - mam nadzieje ze wynik będzie dużo wyższy i wszystko będzie w porządku. Jestem dobrej myśli bo co mi innego pozostało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Efcia2015

Najważniejsze jest pozytywne myślenie ☺
Dziewczyny jak sobie radzicie z nudnościami i odbijaniem? Bo u mnie jest coraz gorzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Empe

Można dołączyć do Was?:) dziś zaczęłam 6 tydzień - ciaza potwierdzona u lekarza. Nie wiem kiedy znów zgłosić się na usg, żeby potwierdzić bicie serduszka. Chciałabym się już pochwalić rodzinie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lemoniada podziwiam ze tak długo bez testu jesteś :-) Ja bym nie wytrzymała tyle. Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...