Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Mania Jedz na izbę przyjęć myślę że z wynikami będą mogli coś więcej ci powiedzieć i zaleca dalsze postępowanie. Czasem jest tak że zostawiają a czasem tak że wysyłają do domu żeby samo się wszystko oczyscilo zależy to od wieku ciąży. Ale nie skreślaj jeszcze niczego bo wszystko może się wydarzyć i może będzie dobrze czego ci życzę z całego serca. Wiem że lepiej jeśli by okazało się,że to poronienie to z zabiegiem zaczekać i poczekać że może macica oczyścić się sama. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania to pisz śmiało.

Odnośnik do komentarza

Mania bardzo mi przykro wiem co przeżywasz i żadne słowa tego nie ukoja. Wywołanie polega na podaniu tabletek dopochwowych które mają na celu wywołanie skończy a one spowodują oczyszczenie macicy. Wiesz że jeśli byś chciała to możesz zrobić badania płci odplatnie i wtedy należy ci się macierzyński skrócony 56 dni i tak samo możesz zrobić pochówek nadać imię i ubiegać się o wyplacenie pogrzebowego. Napewno o tym teraz nie myślisz ale chciałam cię poinformować bo mnie w szpitalu tak zasypano pytaniami że porostu nie wiedziałam co mam odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tu czy na marcówkach kiedyś pisano o ustających objawach , ja zauważyłam , że nie chodzę często do toalety i piersi nie są nabrzmiałe i tak nie bolą ( tkliwe są ) jak w ostatniej ciąży wieczorem się rozbierałem to piersi musiałam chwile trzymać , bo tak mnie bolały i ściągały w dół a tu nie , czy będziemy się starać dalej o dzidziusia chyba też nie , wszystko w rękach Boga . Mam 4 dzieciaków najstarszy 17 lat młodszy 16 córka 10 i najmłodszy 2 latka i teraz aniołek * ciąży nie planowaliśmy , na początku trochę się wystraszyłam , ale szybko mi to przeszło . Zaczęłam myśleć co mam do kupienia dla maluszka , jakie imię chłopca chciałam nazwać Ignacy a dziewczynkę Aniela , najmłodszemu zrobiliśmy pokuj żeby opuścił łużeczko i się odzwyczajał po mału i cieszyłam się że będzie miał toważystwo do zabawy , jednak Bóg chciał inaczej . Cierpię , ale też przez łzy Petrze na Frania 2 latka i tak sobie myśle jak to dziecko by wyglądało ;(
Powiedzcie mi dziewczyny czy zostanę w szpitalu na noc i co mam zabrać ? Czytałam , że po tych tabletkach strasznie boli brzuch ?
Boje się tego pon jak to przeżyje , najgorzej psychicznie . Jeśli mogę was prosić to zmówcie za mnie jedną Zdrowaśkę ( to dużo dla mnie znaczy ) ja moje cierpienie to fizyczne i psychiczne ofiaruje za dusze w czyścu cierpiące wierze że tej duszy pomorze
Wam dziewczyny życzę nudnego przebiegu ciąż , szybkiego porodu zdrowych dzidziuśów i dziękuje za wszystko , napewno do was tu zajrzę ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny co prawda nie należę do mam rodzących w lutym mój wstępny termin to koniec marca ale chciałam was zapytać czy któraś z was w ciazy miała bądź boryka się w ciazy z bakteria Ureoplasma ? Wykryto mi ja z wymazu z szyjki macicy zanim zaszłam w ciąże ale nie zdaZylam tego wyleczyć. Teraz gin mówi ze będziemy mogli się starać pozbyć bakteri w drugim trymestrze ale boje się bo naczytałam się ze bakteria ta wpływa na poronienia . Dajcie znac czy któraś z was tez miała taki problem

Odnośnik do komentarza

Dzięki Wiolu i bardzo mi przykro moja ginekolog stwierdziła ze poziom jest nie znacznie podwyższony i dlatego tez dała mi "pozwolenie" na to żeby starać się o dziecko. Mi wyszła tylko Ureoplasma na ostatniej wizycie powiedziała ze poda mi antybiotyk dozwolony w ciazy w drugim trym. Podobno 80% współżyjących kobiet ma ta bakterie ale nie wykryta bo często lekarze nie zlecają tego badania przed ciąża. Może któraś z was tez leczyla ta bakterie ?:)

Odnośnik do komentarza

Witam, dziewczyny wczoraj zaczęłam mieć po południu lekkie skurcze , które narastały i wieczorem już były pożądane ( z brzucha ) mocniej zaczęłam krwawić i wydaliłam 2 duże skrzepy jak śliwka jeden wieczorem drugi w nocy , na noc założyłam sobie wkład poporodowy i krwawię podobnie jak po porodzie . Nad ranem brzuch przestał boleć skurcze ustały , aż się pochwaliła mężowi i chyba za szybko bo teraz ból powraca znowu delikatnie i podczas porannej toalety skrzepy jak wiśnie i pare mniejszych . Przepraszam dziewczyny , że tak szczegółowo pisze , ale ja nie roniła i nie wiem jak to jest , myśle , że moja macica sama zaczęła się oczyszczać , czy jest możliwe że do jutra może się sama oczyścić ? Czytałam w necie , że jednym dziewczynom , lekarze kazali ronić w domu i potem tylko było usg czy wszystko Ok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...