Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Lavina, mnie też piersi już tak nie bolą jak na początku, i też się martwię. We wtorek idę do lekarza, sprawdzić czy wszystko ok, bo genetyczne mam dopiero 16 sierpnia, i nie doczekam do tego czasu. Muszę spr czy wszystko w porządku :/ mam też od czasu do czasu lekkie plamienie, ale to od 6tc i już 2 razy miałam to sprawdzane w usg i wszystko było ok. Mimo to martwię się.

Odnośnik do komentarza

Hej hej..
Wyobraźcie sobie.ze po śniadaniu wymiotowalam..:/4 mc się zaczął i tu Taka niespodzianka; /
Za to teraz mmsy jem.a co tam.. :)
Pogoda robi się piękna..
Podczytywalam lipcówki z tego forum..jak one mają fajnie..juz każda urodzila:)

Odnośnik do komentarza

A mnie dzisiaj ranek przywitał lekkimi mdłościami..co w stylu ssania w żołądku z głodu.ale nie mog nic jeść :( czekam na wiadomosci bo moja koleżanka/prawie sasiadka może urodzić lada chwila. Troche znow mam stracha bo jutro wizyta u gina,potem dentysta.chyba bardziej tego dentysty sie boje bo dla mnie to duży stres.jestem chora na samą myśl po tym jak mnie kilka lat temu dentystka załatwiła. Nie wiem jak z znieczuleniem będzie.tego sie najbardziej obawiam.na żywca sobie nie dam.tak poza tym jest ok.jeś nie moge generalnie ale jakby mi kto ogórki kiszone pokazał to chyba jedyna rzecz którą byłabym w stanie strawić :)

Odnośnik do komentarza

Aśka oby nic Cię nie złapało tym bardziej.ze dentysta za pasem.. w rossman sa tabletki specjspecjalne na gardło.do nosa dla kobiet w ciąży: )

A mi aż wstyd się przyznać.wzielo mnie na sprzątanie przy ndz...

Justi to korzystaj z dobrodziejstw samotności póki co..dobre i parę h.. TAK TAK GDZIE MY DO LUTEGO; /

Odnośnik do komentarza

To ja się pochwalę, że byłam na USG wczoraj i wyszło że wszystko ok :) Maluszek rusza rączkami i nóżkami, więc jestem już spokojna. Więc do dziewczyn, którym z dnia na dzień minęły mdłości, ból piersi i inne objawy: nic się nie martwcie, tak też się zdarza, jak widac, kiedy wszystko jest ok. Ja jestem w połowie 10 tygodnia. A inne pytanie: jak z opalaniem w ciąży? Słyszał ktoś jakieś przeciwwskazania? Buziaki

Odnośnik do komentarza

Inka mnie wysyłano na dekolcie.ale na twarzy niestety trochę tez:/ mówisz córka?oby mam taką nadzieje:)bo moja starsza też chce siostre;)mąż zaś wiadomo synka:)a co Bóg da to okaże się na następnej wizycie..;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czy myślicie już może o zakupie detektora tętna płodu? Mnie trochę kusi :) Chciałabym móc sobie posłuchać, co tam się w brzuchu dzieje :) Ale różne opinie czytam - że dziewczyny panikują, jak nie usłyszą tętna... Wymyśliłam sobie, że może wypożyczę takie urządzenie na jakiś czas (rentmama.pl) i jak się będę za bardzo denerwować, to po prostu nie przedłużę czasu i odeślę - co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Justi0218

A31 kiedy ja całe dnie sama..
Co do wysypywania to ja niestety całe czoło :/
Ja sama nie wiem, chyba chciałabym pierwszą córeczkę, ale bez nacisku że musi być, za to mąż oczywiście liczy na syna ;) Za jakiś czas wszystkie się już dowiemy.
Ile posiłków jecie dziennie?

Odnośnik do komentarza

Ja jem 4 posiłki dziennie

I mnie wysypało ale na CAŁEJ Twarzy!! Macie jakieś rady?? Tajne patenty? Wyglądam jak nastolatka. Acha, w 1wszej ciąży z synem też byłam pryszczata więc nie ma zasady. Ale ratunku bo aż wstyd się ludziom pokazywać z taką twarzą!

Co do obliczania płci nie znam ale chętnie poznam. Chiński mówi że córka a lekarz ostatnio wspomniał o małym siusiaku ;)

Tak czekacie na ten luty? Ja korzystam z uroków (?) ciąży i odpoczywam korzystając z faktu że póki co mam tylko 1 dziecko do ogarnięcia. Od lutego zacznie się jazda bez trzymanki. Nie spieszy mi się ani do porodu ani połogu (NAJ-GO-RZEJ) , ani karmienia, ani przewijania 61582727 razy dziennie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...