Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przypadkowo trafiłam na szkołę rodzenia na moim osiedlu, zaszłam i panuje tam tak miła atmosfera, że wypełniłam dokumenty. Może taka aktywność podniesie mnie na duchu, bo póki co jest mega ciężko. Momentami zdaje mi się że naprawdę pier*oli mi się w głowie i nie wiem już co mam myśleć i jakie stanowisko zająć. Plus jakieś a'la kołatanie serca od ponad tygodnia. Cały czas czuję bicie swojego serca i doprowadza mnie to do szału.

https://www.suwaczki.com/tickers/8unevfxmfh5m5bht.png

Odnośnik do komentarza

Justyna mi lekarz powiedział, ze zarażenia dzieciątka na poczatku ciazy i choroby jest minimalne. Gorsza sprawa jest to, ze na poczatku ciazy istnieje ryzyko poronienia. Na usg polowkowym lekarz badał mnie tez pod tym katem i powiedział, ze wszystko jest dobrze:)
Ja tez czuje ruchy. Bardzo wyraźne. Czasami widze, jak mi sie skóra na brzuchu rusza. Zwłaszcza rano i wieczorem. Teraz siedze, obieram fasolkę i moja Madzia tez się mocno porusza:D takie wspaniałe uczucie! :D:D

https://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvjshn50uzr.png

Odnośnik do komentarza

Iwona ja też mam takie kołatania Ale od miesiąca. Powiedziano mi że serce przepompowuje teraz krew dla dwojga dlatego tak się dzieje. Ja mam tak zazwyczaj jak już leżę spokojnie. Czuje nawet każdą tętnice jak kołacze. Jakby zaraz miało mi serce stanąć...co do ruchów córeczki czasami czuję czasami nie. Czy na początku tak jest?

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie i niepodwazalnie bedzie chlopak :D jajka jak nic i mam zdj na pamiatke. Maz wniebowziety a ja juz zajechalam do pepco i wydalam az 10 zl na bodziaki i polspiochy :)
A co najwazniejsze z dzieciatkiem wszystko dobrze ale lozysko mi sie obnizylo jest na tylniej scianie ale nisko i uwaga moj lekarz jest zajebisty mam mniej agresywny seks uprawiac haha ciekawe po czym on to poznaje ze taki lubie :D wiec trzeba bedzie delikatnie az do teraz sie smieje z tego hehe
Poza tym mam mierzyc cisnienie 3xtydzien oraz waga wzorowo przyrasta

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluję synka,u mnie się okaże co będzie 8.08 ,będzie polowkowe wtedy.też nie mam toxoplazmozy,nigdy nie miałam i również się boje..mam nadzieje,ze pech już mnie opuścił bo już wystarczy.krwiak mam nadzieje,ze wreszcie znikl,byłoby cudownie..co do sexu hmm u mnie zero,zero,zero od początku ciazy i pewnie aż do końca bo ciaza wysokiego ryzyka..kopniaki czuje bardzo wyraznie,dodatkowo czuje jak ma czkawke, brzuch aż faluje

Odnośnik do komentarza

Sabinka dziekje bardzo :) ja staram sie z toxo nie wariowac ale dokladniej wszystko myje i wycieram w recznik papierowy
Jejku wspolczuje braku seksu jak go nie mam dluzsza chwile to jestem nie do zniesienia :D ale wiadomo dzieciatko najwazniejsze, poki co nie mam zakazu ale juz musi byc inaczej
Mimina gratuluje corci i super.ze wszystko dobrze
Ja bede miec w domu trzech mezczyzn wiec mam nadzieje byc krolowa :D

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluję kolejnych udanych wizyt połówkowych.
Widzę, że jest ogromna przewaga synków-my, mamusie dziewczynek, jesteśmy w mega mniejszości.

U nas to pierwsze dziecko, więc nie było żadnych preferencji, z synka cieszyłabym się bardzo..ale córcia- co za radość!!
SYnek będzie drugi ;)

Mamusie synków- zazdroszczę Wam zabawek. Jako dziecko bawiłam się samochodami i koparkami, byłam chętna do kolejnych koparkowych zakupów :D haha, ale ok- będą kokardki :P

Klaudia Odnośnie glukozy- jeszcze nie robiłam, ale dostałam dwie info.
Najpierw pielęgniarki wspomniały o glukozie z cytryną, dostępnej w aptece, ale doktor powiedziała, że czasem po niej złe wyniki wychodzą, więc lepiej kupić zwykłą glukozę i wziąć ze sobą do lab pół cytryny, żeby zrobić lemoniadę.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzuay3z87t4tjb.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny jak sie macie? Ja nie wiem co sie ze mną dzieje. Od wczoraj mam taki dzień że bez kija nie podchodz... Na Mojego sie tak wczoraj śmiertelnie obrazilam o jakas pierdole. Bucze jak nienormalana jak by sie Bóg wie co działo. Jeszcze wczoraj mnjej czułam mojego bąbelka wiec dodatkowo wkrecam sobie ,ze cos jest nie tak ehhh szok normalnie... Jak na poczatku ciąży humorkow nie miałam to teraz mnie wzięło brrr :-(

Odnośnik do komentarza

Justyna gratulacje:)
Sabinka, wiesz że nie jesteś sama...
Poprzednio bardzo bałam się krzywej cukrowej, ale nie było tak źle. Przeżyłam bez problemu i wcale nie było tak słodko, jak myślałam że będzie.
Co do humorów też mam ten problem, ale dziewczyny w ciąży podobno puchnie mózg (udowodnione naukowo), więc nie ma co się dziwić :)
Ja nie przejmuję się ciuszkami, bo mam duży zapas po starszej córeczce:) Dokupię tylko kilka ciuszków symbolicznie :)
My już od dawna jesteśmy zdecydowani na Baby Jogger City Select rok po roku. W naszej sytuacji to chyba najlepsza opcja :)

Odnośnik do komentarza

Połówkowe mam 01.08, tego dnia też składam pozew do sądu, morfologia czeka bo nie mam kiedy podjechać z rana do labu, a chodzi o konflikt grup krwi.
Dziś bardzo mocno zdenerwowana od rana, potem łzy nieszczęścia i bezsilności. Dzień jak co dzień.
Biedny bobas. Robię wszystko żeby go uchronić przed negatywnymi emocjami ale nic nie jest zależne ode mnie.

https://www.suwaczki.com/tickers/8unevfxmfh5m5bht.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam humorki w 1 trymestrze... ale to byłam nie do zniesienia. Aż mi wstyd za niektóre zachowania, ale narzeczony mnie wspiera, rozumie i wybaczył. Teraz 21 tydzień i jest super. Junior czasem daje o sobie znac, ale rzadko. Dziś wizyta kontrolna u ginekologa.

Jest gdzieś już zaktualizowana lista naszych terminów razem z płcią maluszków?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...